به روز رسانی در مورد پیشرفت حقوق مدنی متا

ما تنها شرکت فناوری بزرگی باقی می‌مانیم که معاون حقوق مدنی دارد، وجه تمایزی که به پیشرفت ما در دو سال گذشته کمک کرده است. همانطور که ما به کار خود برای پیشبرد حقوق مدنی در برنامه های متا ادامه می دهیم، مشتاقانه منتظر اشتراک گذاری بیشتر هستیم.

منبع پیشرفتی که در برابر 117 توصیه و اقلام اقدامی که در آن ذکر شده است، به همان اندازه مهم است ممیزی حقوق مدنی متا. تا امروز، 97 مورد از 117 توصیه و اقدام حسابرسی یا اجرا شده و یا نشان دهنده کار در حال انجام است. برای مثال، ما به تعامل با کارشناسان خارجی در مورد سوگیری هوش مصنوعی ادامه خواهیم داد، زیرا کار روی آن موضوع باید ادامه داشته باشد. یازده توصیه و اقلام اقدام در حال انجام هستند. سه مورد در دست ارزیابی هستند. و شش مورد رد شدند.

امروز، ما یک به روز رسانی در مورد فعالیت حقوق مدنی متا را به اشتراک می گذاریم. از زمانی که ما اخرین بروزرسانی در سال 2021، ما به پیشرفت در زمینه پیشرفت حقوق مدنی در سراسر شرکت ادامه دادیم. موارد زیر نکات کلیدی هستند:

  • کمک به محققان برای اندازه‌گیری عدالت در مدل‌های هوش مصنوعی ما. امروز، ما در حال انتشار هستیم مکالمات گاه به گاه نسخه 2یک مجموعه داده مبتنی بر رضایت و در دسترس عموم است که محققان را قادر می‌سازد تا میزان عادلانه و قوی بودن انواع خاصی از مدل‌های هوش مصنوعی را با هدف فراگیرتر کردن آنها بهتر ارزیابی کنند.
  • راه اندازی آموزش حقوق شهروندی برای همه کارکنان. ما آموزش حقوق مدنی را برای کارمندان معرفی کردیم تا آنها را برای شناسایی و رسیدگی به مسائل حقوق مدنی در کارهای روزمره خود تجهیز کنیم. از زمانی که آموزش را در جولای 2022 راه اندازی کردیم، بیش از 50000 کارمند تمام وقت آن را دریافت کردند.
  • ایجاد انجمن های هوش مصنوعی مسئول. ادامه می دهیم کار ما برای ساختن سیستم‌های هوش مصنوعی مسئولانه‌تر که محتوای مضر یا بی‌احترامی برای جوامع به حاشیه رانده شده تولید نمی‌کنند.. سال گذشته، متا یک تیم چندکاره را گردآوری کرد تا بهتر بفهمد چه چیزی می‌تواند باعث ایجاد ارتباط بالقوه مشکل‌ساز در سیستم‌های ما شود و قبلاً برخی اقدامات کاهشی را برای کاهش احتمال وقوع این اتفاق در پلتفرم‌های ما اجرا کرده است. امیدواریم با گوش دادن به افراد دارای تجربیات زنده، کارشناسان موضوع و سیاست گذاران، به طور فعال طراحی و عملکرد مسئولانه سیستم های هوش مصنوعی را ترویج و پیش ببریم.
  • فناوری یادگیری ماشینی جدید را برای توزیع عادلانه تبلیغات در برنامه‌های ما توسعه داد. ما با وزارت دادگستری همکاری کردیم تا توسعه و راه اندازی شود سیستم کاهش واریانس (VRS)، که یک فناوری جدید است که به توزیع تبلیغات به روشی عادلانه تر در برنامه های ما کمک می کند. ما VRS را در ایالات متحده برای تبلیغات مسکن راه‌اندازی کردیم و آن را به آگهی‌های استخدامی و اعتباری گسترش خواهیم داد.
  • ارائه آموزش های اجرای جرایم ناشی از نفرت. ما به همکاری با مرکز جیمز برد، جونیور برای توقف نفرت در کمیته حقوق مدنی تحت قانون برای ارائه آموزش جرایم ناشی از نفرت به افسران اجرای قانون، دادستان ها و مقامات امنیت عمومی ادامه می دهیم. ما بر نحوه استفاده از محصولات خود به شیوه‌ای بدون تبعیض تمرکز می‌کنیم، بر ممنوعیت خود در برابر فعالیت حساب‌های جعلی تأکید می‌کنیم و اهمیت تعامل با جوامع به حاشیه رانده شده و افرادی که تحت تأثیر نفرت قرار گرفته‌اند را برجسته می‌کنیم.
  • توسعه تجربیات منصفانه و فراگیرتر برای متاورس. ما با در نظر گرفتن جوامع به حاشیه رانده شده، به ساختن برای متاورس ادامه می دهیم. ما تجربیات آموزشی بیشتری مانند کار VR for Good در تولید را معرفی کرده ایم مارس 360 در Horizon Worlds، که به مردم اجازه می دهد “احساس راهپیمایی را با بیش از 250000 نفر به اشتراک بگذارند” که برای شاهد سخنرانی دکتر مارتین لوتر کینگ در سخنرانی “من رویایی دارم” خود آمده بودند، و MLK: اکنون زمان آن است. ما همچنان به تعامل با جوامع حقوق مدنی در مورد حاکمیت و سیاست در متاورس، و در حال توسعه آواتارهای فراگیرتری هستند که فرهنگ ها، مذاهب و مناطق مختلف را نشان می دهند تا به ایجاد شناخت و احساس تعلق کمک کنند.
  • سیستم مجازات ما را برای مؤثرتر و عادلانه تر شدن بهبود بخشیده است. در نتیجه بازخورد جامعه حقوق مدنی و هیئت نظارت، اخیراً اعلام کردیم به روز رسانی سیستم جریمه ما تا موثرتر و عادلانه تر شود. در حالی که همچنان محتوای ناقض را مانند قبل حذف می‌کنیم، تحت سیستم جدیدمان بیشتر بر کمک به مردم برای درک دلیل حذف محتوای آنها تمرکز می‌کنیم، که ثابت شده است که به جلوگیری از تخلف مجدد کمک می‌کند.
  • بورسیه ای برای حمایت از نسل بعدی رهبران حقوق مدنی و فناوری ایجاد کرد. با مشارکت بنیاد آموزش قد دوروتی I. و شورای ملی زنان سیاهپوست، ما از آن حمایت می کنیم برنامه بورسیه قد پروژهکه 26 بورسیه تحصیلی را برای دانشجویانی که علاقه شغلی به حقوق مدنی و فناوری دارند، تامین می کند.
  • طرح آزمایشی ارتفاع، چارچوب بررسی محصول حقوق مدنی. ما اجرای آزمایشی چارچوبی را آغاز کردیم که به تیم های محصول کمک می کند تا اثرات بالقوه حقوق شهروندی و پیامدهای آن را در بخش اصلی فرآیند توسعه محصول ارزیابی کنند.
  • افزایش شفافیت در موضوعات اجتماعی، تبلیغات انتخاباتی و سیاسی. به عنوان بخشی از تعهد مستمر خود به شفافیت، این کار را انجام دادیم اطلاعات هدفمند دقیق (مانند موقعیت مکانی، جمعیت شناسی و علایق) برای تبلیغات موضوعات اجتماعی، انتخاباتی یا سیاسی (SIEP) موجود است. به محققان دانشگاهی بررسی‌شده و کتابخانه آگهی‌های در دسترس عموم را به‌روزرسانی کردیم تا خلاصه‌ای برای تبلیغات SIEP درج شود. این به دنبال بازخورد جامعه حقوق مدنی در مورد اینکه چگونه اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب هدف تبلیغ‌کنندگان برای درک تأثیر تبلیغات دیجیتال بر انتخابات و گفتمان اجتماعی حیاتی است، می‌آید.