به روز رسانی های جدید برای کمک به جلوگیری از انتشار تصاویر صمیمی جوانان به صورت آنلاین

Take It Down که به گونه‌ای ساخته شده است که به حریم خصوصی و امنیت داده‌های جوانان احترام می‌گذارد، به افراد اجازه می‌دهد فقط یک هش – به جای خود تصویر یا ویدیوی صمیمی – به NCMEC ارسال کنند. هش کردن تصاویر یا ویدیوها را به شکل کدگذاری شده ای تبدیل می کند که دیگر قابل مشاهده نیست و هش هایی تولید می کند که اثر انگشت دیجیتال ایمن هستند.

امروز، ما اعلام می کنیم که اینستاگرام و فیس بوک اعضای موسس آن هستند آن را پایین بیاورید – یک پلتفرم جدید توسط NCMEC برای کمک به جلوگیری از ارسال آنلاین تصاویر صمیمی جوانان در آینده.

در اینستاگرام، اخیراً ویژگی‌های جدیدی را معرفی کرده‌ایم تا تعامل بزرگسالان مشکوک با نوجوانان را دشوارتر کنیم. اکنون، این بزرگسالان دیگر نمی‌توانند هنگام پیمایش در فهرست افرادی که پستی را پسندیده‌اند یا وقتی به فهرست دنبال‌کنندگان یا دنبال‌کنندگان یک حساب نگاه می‌کنند، حساب‌های نوجوان را ببینند. اگر یک بزرگسال مشکوک حساب نوجوانی را دنبال کند، ما اعلانی برای آن نوجوان ارسال می‌کنیم که از او می‌خواهد دنبال‌کننده جدید را بررسی و حذف کند. همچنین از نوجوانان می‌خواهیم تنظیمات حریم خصوصی خود را بررسی و محدود کنند. هنگامی که شخصی در مورد پست یک نوجوان نظر می دهد، او را در پست دیگری تگ می کند/از آنها نام می برد یا محتوای خود را در ریمیکس ها یا راهنماهای Reels گنجانده است، نوجوان اعلانی برای بررسی تنظیمات حریم خصوصی او دریافت می کند و این گزینه را خواهد داشت که افراد را از تعامل با آنها منع کند. .

این نمایش اسلاید به جاوا اسکریپت نیاز دارد.

با راه اندازی Take It Down، مردم از همه سنین می توانند از انتشار تصاویر صمیمی خود به صورت آنلاین جلوگیری کنند، از جمله:

  • جوانان زیر 18 سال نگران هستند که محتوای آنها به صورت آنلاین ارسال شده باشد یا خواهد شد
  • والدین یا بزرگسالان مورد اعتماد از طرف یک فرد جوان
  • بزرگسالانی که نگران تصاویری هستند که در زیر 18 سال از آنها گرفته شده است.
Take It Down به جوانان اجازه می دهد تا کنترل تصاویر صمیمی خود را دوباره به دست بگیرند. مردم می توانند به TakeItDown.NCMEC.org و دستورالعمل‌ها را دنبال کنید تا پرونده‌ای ارسال کنید که به طور فعال تصاویر محرمانه آنها را در برنامه‌های شرکت‌کننده جستجو کند. Take It Down یک مقدار هش منحصر به فرد – یک کد عددی – به تصویر یا ویدیوی آنها به صورت خصوصی و مستقیم از دستگاه خود اختصاص می دهد. پس از ارسال هش به NCMEC، شرکت‌هایی مانند ما می‌توانند از آن هش‌ها برای یافتن هر گونه کپی از تصویر، حذف آن‌ها و جلوگیری از ارسال محتوا در برنامه‌های ما در آینده استفاده کنند.

Take It Down با حمایت مالی متا طراحی شده است. ما با NCMEC کار می کنیم تا Take It Down را در پلتفرم های خود تبلیغ کنیم، علاوه بر این که آن را در فیس بوک و اینستاگرام ادغام کنیم تا مردم بتوانند به راحتی در هنگام گزارش محتوای نقض کننده احتمالی به آن دسترسی داشته باشند. Take It Down از موفقیت پلتفرم هایی مانند StopNCII، یک پلت فرم راه اندازی کردیم در سال 2021 با South West Grid for Learning (SWGfL) و بیش از 70 سازمان غیردولتی در سراسر جهان، که به بزرگسالان کمک می کند تا از انتشار تصاویر صمیمی خود به صورت آنلاین جلوگیری کنند، عملی که معمولاً از آن به عنوان “پورن انتقامی” یاد می شود.

متا محتوا یا رفتاری را که جوانان را استثمار می کند مجاز نمی داند، از جمله ارسال تصاویر صمیمی یا فعالیت های جنایتکارانه. ما کار برای پیشگیری این محتوا و همچنین تعاملات نامناسب بین جوانان و اکانت های مشکوک برای سوء استفاده از آنها. به عنوان مثال، ما نوجوانان را به صورت پیش‌فرض در خصوصی‌ترین تنظیمات فیس‌بوک و اینستاگرام قرار می‌دهیم، تلاش می‌کنیم بزرگسالان مشکوک را از ارتباط با نوجوانان در آن برنامه‌ها محدود کنیم، و به نوجوانان در مورد خطرات تعامل با بزرگسالانی که آنها را به صورت آنلاین نمی‌شناسند آموزش می‌دهیم. ما همچنین گزارش محتوای بالقوه مضر را برای افراد آسان‌تر کرده‌ایم، به‌ویژه اگر شامل یک کودک باشد.

اشتراک گذاری یک تصویر صمیمی شخصی با دیگران می تواند ترسناک و طاقت فرسا باشد، به خصوص برای جوانان. زمانی که شخصی سعی می کند از آن تصاویر به عنوان تهدیدی برای تصاویر اضافی، تماس جنسی یا پول استفاده کند، حتی بدتر می شود – جنایتی که به عنوان اخاذی شناخته می شود.

ما توسعه داده ایم بیش از 30 ابزار برای حمایت از ایمنی نوجوانان و خانواده ها در برنامه های ما، از جمله ابزار نظارت برای والدین و فناوری تایید سن که به نوجوانان کمک می کند تا تجربیاتی متناسب با سنشان را به صورت آنلاین داشته باشند. ما نیز ارائه می دهیم منابع برای نوجوانان که آنها را از مضرات بالقوه گرفتن عکس های صمیمی آگاه می کند و اگر بخواهند از انتشار آن محتوا جلوگیری کنند، می توانند از راه های دیگری کمک بگیرند. منابع بیشتری برای والدین وجود دارد تا آنها بتوانند با نوجوانان خود در مورد چگونگی ایمن بودن آنلاین در ما صحبت کنند مرکز ایمنی و مرکز خانواده.

منبع