تجلیل از زنانی که الهام بخش هند و جهان هستند


به افتخار روز جهانی زن، زنانی را که به دنبال علایق خود و الهام بخشیدن به هند در این روند هستند، جشن گرفتیم. چه یک شخصیت عمومی، چه خالق یا یک کارآفرین، داستان‌های آنها در فیس‌بوک و اینستاگرام برای دیدن جهانیان آشکار می‌شود.

مواجهه با چالش ها در داخل و خارج از زمین

سانیا میرزا تنیس زنان هند را به تنهایی در نقشه جهان قرار داده است. او شماره 1 سابق دوبل جهان است و شش عنوان اصلی را به دست آورده است. او به عنوان هندی شماره 1 در تک نفره توسط انجمن تنیس بانوان. حرفه او برای زنان ورزشکار چه در هند و چه فراتر از آن به دلیل موفقیت هایش در داخل و خارج از زمین الهام بخش است.

پیش از روز جهانی زن، میرزا در دفتر ما در بمبئی به جمعی از سازندگان خطاب کرد. در آنجا، او در مورد سفر ورزشی خود، چالش‌هایی که در دوران رشد با آن مواجه بود و ظهور زنان هندی در ورزش – از زمانی که به عنوان یک حرفه‌ای در سال 2003 شروع کرد تا زمانی که امسال بازنشسته شد، صحبت کرد. وقتی تنیس بازی می کنم، ترسی از باخت ندارم. مردم می گویند چگونه تحت فشار خوب بازی می کنید؟ او گفت و افزود که “اگر مردم از شکست بترسند، هرگز شغل طولانی نخواهید داشت.”

جشن کریکت زنان مانند هرگز

جام جهانی T20 زنان شورای بین المللی کریکت بیش از یک میلیارد بازی در حلقه های اینستاگرام. بیش از 150000 حلقه، با بیش از 140 میلیون درگیری مربوط به مسابقات، در مورد مسابقات از شروع آن در 10 فوریه تا پایان آن در 26 فوریه ایجاد شد.

این لحظه مهمی بود، زیرا کل ملت از زنان در ورزش هایی که به طور سنتی تحت سلطه مردان بود حمایت می کردند. کریکت باز هندی اسمریتی ماندانا به عنوان یکی از محبوب ترین بازیکنان مسابقات ظاهر شد و پس از آن هارمنپریت کائور و استرالیایی الیزه پری.

افزایش در تعقیب و گریز تحت رهبری زنان

همه گیری کووید نقطه عطفی برای کسب و کارهای بیشتر تحت رهبری زنان در پلتفرم های ما بود. در هند، 73 درصد از حساب‌های تجاری در اینستاگرام که خود را متعلق به زنان می‌دانند و 53 درصد از کل صفحات تجاری فیس‌بوک با ادمین‌های زن از زمان شروع همه‌گیری راه‌اندازی شده‌اند. در واقع، 40 درصد از گروه های فیس بوک مرتبط با کارآفرینی نیز توسط زنان در همین دوره ایجاد شده است.

تانک یاشی یک تولید کننده محتوا و صاحب کسب و کار است که تمایل به تجلیل از فرهنگ خود او را به سفری برای ایجاد کسب و کار خود در اینستاگرام سوق داد. در حالی که مد همیشه برای تانک یک علاقه شخصی بود، همچنین راهی برای او شد تا ریشه های راجستانی خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

از “Reel-ay” روز زن الهام بگیرید

در تلاش برای برجسته کردن روشی که زنان در حال گفتن داستان‌هایشان هستند، روایت‌های پیشرو و شناخت روشی که از یکدیگر حمایت می‌کنند، پخش‌کننده‌ها، ناشران دیجیتالی و گردآورنده‌های فیلم را برای یک مفهوم منحصربه‌فرد گرد هم آوردیم – یک «قرن‌آی».

شخصیت های زن از شبکه های ملی و منطقه ای حلقه های الهام خود را برای زنان دیگر با همکاری با شخصیت های کانال های دیگر به اشتراک گذاشتند و در این فرآیند یک رله ایجاد کردند. پریانکا ام جین، از مجموعه تلویزیونی ‘جاناکی کالاگانالدو’ در Star Maa، پیامی را در مورد اینکه چگونه شخصیت او شجاعت نشان داده است، رویاهای بزرگی داشته و رویای خود را برای تبدیل شدن به یک افسر IPS در برنامه دنبال کرده است به اشتراک گذاشت.

برای دیدن داستان های الهام بخش بیشتر، بازدید کنید صفحه فیس بوک متا، دنبال کردن #روز زن ریلی در فیس بوک و اینستاگرام و کلیک کنید اینجا برای مشاهده گفتگوی کامل با سانیا میرزا.

منبع