تجلیل از ستارگان در حال ظهور آفریقا با کمپین “ساخته شده توسط آفریقا، مورد علاقه جهان”.

– Kezia Anim-Addo، مدیر ارتباطات، جنوب صحرای آفریقا

ما بسیار هیجان زده هستیم که امسال روز آفریقا را با تقویت داستان‌های برخی از ستاره‌های با استعداد خود از سراسر قاره جشن می‌گیریم که فرهنگ، موسیقی، غذا، رقص، مد و موارد دیگر آفریقا را در کانون توجه خود قرار داده‌اند. صدای خود هر روز ما می بینیم که خلاقان جوان آفریقایی از فناوری های متا مانند اینستاگرام و فیس بوک برای به اشتراک گذاشتن داستان های خود، بیان خود و گرد هم آوردن مردم به روش های باورنکردنی و الهام بخش استفاده می کنند. ما مفتخریم که فناوری‌های ما نقشی در تقویت این صداها و داستان‌ها، هم در سطح محلی و هم در سطح جهانی دارند.»

قابل مشاهده در اینستاگرام در صفحه هر سازنده و در صفحه فیس بوک متا آفریقا، داستان هایی از:

  • هنری اوهانگا (کنیا): یک موسیقیدان برنده جوایز، که در میان مردم به عنوان اکتوپیزوکه از استعدادهای خود برای القای تغییرات در هنر، موسیقی، ورزش و فرهنگ استفاده می کند.
  • فاتوانی موخلی (آفریقای جنوبی): یک هنرمند تجسمی، فیلمساز و عکاسی که در سطح بین المللی به نمایش گذاشته شده است، مشتاق شفای مردم از طریق هنرهای تجسمی است.
  • ژاکلین آچمپونگ – گیاکی (غنا): خواننده، ترانه سرا و مجری که موسیقی او دارای ملودی های جذاب و ضربات مسری است. او با چندین اجرا در غنا و در سراسر جهان جوایز متعدد محلی و بین المللی را به دست آورده است.
  • انیولووا آدئولووا (نیجریه): اینفلوئنسر مد و سبک زندگی که جایگاهی در صنعت مد ایجاد کرده است، با برندهای بین المللی همکاری کرده و جامعه ای قوی از طرفداران GenZ در سراسر جهان ایجاد کرده است.
  • نجانگ منگو کالینز (کامرون): خواننده و خواننده رپ معروف به نام Ko-C، که ترکیبی متمایز از افروپاپ و هیپ هاپ را با موفقیت های آهنگ هایش که منجر به چندین نامزدی بین المللی شده است، ترکیب می کند.
  • قماننده مسوانه (آفریقای جنوبی): هنرمندی تجسمی که در سطح بین‌المللی تجلیل می‌شود و بدون زحمت واقعیت را با تخیل در هر پرتره ترکیب می‌کند و اغلب زیبایی و چالش‌های زندگی روزمره در آفریقای جنوبی را به تصویر می‌کشد.
  • فنا گیتو (کنیا): خواننده، ترانه سرا و تهیه کننده زن مشهور “Urban Soul” که با هنرمندان محلی و جهانی همکاری داشته است. او برای کارهای خارق العاده خود در صنعت موسیقی چندین بار به رسمیت شناخته شده است و همچنان در فراتر از مرزهای کنیا مورد قدردانی قرار می گیرد.
  • Adesokan Emmanuel – Shanks Comics (نیجریه) یک کمیک رسانه‌های اجتماعی، سازنده اسکیت، خالق محتوا، تأثیرگذار برند و شخصیت رسانه‌ای که به قدرت داستان‌گویی اعتقاد دارد.

منبع

امروز، در آستانه روز آفریقا، ما سومین تکرار خود را از “ساخت آفریقا، محبوب جهان” اعلام می کنیم – نسخه ستاره های در حال ظهور. هدف کمپین امسال تقویت صداها و داستان‌های هشت استعداد جوان نوظهور در سراسر آفریقا است که در حال ایجاد حضور جهانی هستند و نحوه نگاه به این قاره و مردم آن را در صحنه بین‌المللی تغییر می‌دهند.

برای روز آفریقا، ما میزبان یک چت کنار آتش در صفحه فیس بوک متا آفریقا با عنوان “سوخت رسانی به ستارگان در حال ظهور آفریقابا افراد سنگین وزن صنعت از جمله Monde Twala، MTV Africa، موسیقیدان Octopizzo، و Chido Cleopatra Mpemba، Youth Envo اتحادیه آفریقاy

ستارگان در حال ظهور: ساخته شده توسط آفریقا، مورد علاقه جهان

داستان‌های کوتاه به سبک vlog امسال که نمایانگر چندین صنعت خلاق از موسیقی، مد، سبک زندگی گرفته تا هنر هستند، نگاهی اجمالی به دنیای سازندگان ارائه می‌کنند و نشان می‌دهند که آفریقایی بودن چگونه آنها را به سمت مرزهای خلاق سوق می‌دهد. به عنوان بخشی از جشن‌ها، چالش اختصاصی Reels جامعه را نیز اجرا خواهیم کرد – #آفریقای خود را به اشتراک بگذارید، تشویق جامعه آفریقایی در اینستاگرام برای جشن گرفتن و به اشتراک گذاشتن آنچه برای آنها منحصر به فرد و آفریقایی است – چه از طریق رقص، موسیقی، مد، غذا یا هنر.