تزریق ژل گونه و صورت، عوارض و میزان ماندگاری ژل صورت و گونه

شما برای این فرآیند، هزینه کمی می پردازید اما از آن جایی که ناچار به تکرار مداوم آن هستید، در یک زمان طولانی باید رقم زیادی برای حفظ این مژه ها پرداخت کنید. برای اطمینان از ماندگاری ژل در مدت زمان مورد انتظار حتماً با پزشک خود در مورد زمانهایی که باید تزریق را تکرار کنید مشورت نمایید. به همین خاطر پس از تزریق باید از چنین کارهایی پرهیز کنید. تا یک هفته بعد از تزریق بهتر است از حمام کردن، سونا و بخور پرهیز کنید . یک گزینه ی دیگر استعمال کرم یا لوسیون های موضعی در نواحی دور لب است تا کلاژن سازی لب را تحریک کنید. ممکن است در حین انجام کار با چسب های پاک کننده، این مواد وارد چشم هایتان شود و یا به پلک های خود آسیب بزنید. به همین علت به آرامی و با حوصله مژه ها را خارج نمایید تا آسیب مهمی به مژه های طبیعی تان وارد نشود. لازم است بدانید که توصیه ما بر این است که برداشتن مژه کاشته شده در منزل انجام نشود و برای این امر به مراکز تخصصی کاشت مژه (Planting eyelashes) مراجعه نمایید. همچنین مناطقی از سرکه برای پیوند مو در آن نواحی موهای شما برداشته شده است ممکن است زخم و یا تورم را مشاهده کنید که این امر در اثر واکنش طبیعی بدن به برداشتن مو میتواند دیده شود.

این روش بسیار اثربخش و مفید بوده و زیبایی چهره را دو چندان میکند. این اتفاق موجب می شود که آن ها از چهره مطلوب و مد نظر خود فاصله بگیرند. از دست دادن مژه ها، بخشی از زیبایی چهره افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. از دیگر دلایلی که منجر به ریزش و از دست دادن مژهها میشود، سوختگی و سوانح است. بعضیاوقات در حالتهای عفونت شدید باکتریایی (مانند تب مخملک) نیز ریزش و کمپشتی مژهها قابلمشاهده است که البته بعد درمان،بیمار شاهد رویش مجدد مژه ها شاهد خواهد بود . البته نباید توقع داشته باشید که این فعالیت، به اندازه کاشت مژه برای شما اثربخش باشد و یک تغییر پایدار و همیشگی به وجود بیاورد اما به هر حال با این روش، شما برای مدتی از مژه های زیبایی برخوردار می شوید. مهم ترین زمان برای مراقبت از نتایج این فعالیت، 24 ساعت پس از انجام کار شکل می گیرد. برای این روش از کاشت مژه، اساسا مراقبت های بسیار زیادی وجود ندارد. در کاشت طبیعی مژه، شما صاحب مژه هایی طبیعی می شوید که پس از مدتی رشد می کنند و شما می توانید آن ها را به هر حالت دلخواهی در بیاورید.

این اتفاق چند ماه بعد از عمل، وقتی بافت نرم لب، ژل تزریق شده را به طور کامل جذب می کند اتفاق میافتد. اما به طور کلی مدت زمان ماندگاری شکل گیری گونه در حدود 12 الی 18 ماه مانند بوتاکس لب میباشد. در مورد ماندگاری این فعالیت، همه چیز بسته به نحوه انجام فرآیند و همچنین کیفیت مواد و به ویژه چسب مصرفی دارد. کاشت مژه ابریشمی چطور انجام می شود؟ از آنجایی که کاشت مژه نوعی عمل زیبایی محسوب می شود ممکن است که عوارض و خطراتی را نیز برای افراد به همراه داشته باشند. تزریق ژل به چین و چروکهای صورت یک متد ظریف میباشد که نیازمند به کارگیری توانایی به همراه دقت و تجربه زیاد است. در این روش بیهوشی انجام نمی گیردوبا استفاده از کرم بی حسی صورت می گیرد و سپس در قسمت های مورد نظر بوتاکس تزریق می شود. این فرآیند به طور کلی پیچیدگی های زیادی ندارد و با یک روند کاملا ساده انجام می شود. به طور کلی وقتی صحبت از کاشت مژه طبیعی می شود، منظور انجام دادن فرآیندی است که به رشد دوباره مژه های شما کمک می کند. برای جبران از دست دادن مژه ها، راهکار های زیادی وجود دارد.

با وجود اینکه کاشت مژه به عنوان یک جراحی زیبایی به جهت بهبود ظاهر انجام میشود، اما پزشکان در مورد انجام آن هشدار دادهاند و معتقدند که این جراحی میتواند منجر به عوارض شدیدی از جمله نرشیازیس ( بدجهتی یا جهت ناهماهنگ مژهها) و در موارد شدید و در صورت رعایت نکردن نکات ضروری یا انجام شدن آن توسط افراد غیرمتخصص، حتی منجر به اختلالات بینایی شود. برای اینکه بتوانید عوارضی که ممکن است بعد از کاشت مژه (eyelash implantation) مشاهده کنید را به حداقل ممکن برسانید و کنترل آنها را در دست داشته باشید، نیازی است که اقدامات زیر را برای این منظور انجام دهیم. 6. در روزهای اول بعد از کاشت به دلیل اینکه پیوند در حد ضعیفی قرار دارد از حمام کردن پرهیز کنید. حتما برای تزریق ژل حجم دهنده لب به کلینیک های پوست و موی معتبر مراجعه نمایید و اطمینان حاصل کنید که تجربه وتخصص کافی را داشته باشند. نتایج حاصل از تزریق فیلرهای حاوی اسید هیالورانیک مانند جوودرم وولوما تا 24 ماه باقی خواهد ماند. همچنین بسیار مهم است که از مجوزها و تجربیات دکتر خود در این زمینه اطمینان حاصل کنید.

بعد از برداشته شدن بخیه ها، می توانید به زندگی طبیعی خود برگردید، در این حالت ممکن است شاهد کبودی در پیشانی خود باشید ولی نگران نشوید زیرا این نوع از کبودی و تورم بعد از یک مدت زمان کوتاه از بین خواهد رفت. پوست داوطلبانی که داروهای رقیق کنندهی خون از قبیل آسپرین استفاده میکنند ممکن است پس از عمل کبود شود که آن هم در طی یک یا دو هفته از بین خواهد رفت. در این فرآیند نیز همانند کاشت مو، فولیکول ها از یک نقطه تعیین شده در سر یا بدن شما استخراج شده و سپس در ناحیه جدید کاشته می شوند. این روزها با پیشرفت علم پزشکی و بیشتر شدن تجربه بسیاری از پزشکان متخصص زیبایی به ویژه در ایران، انجام عملها و اقدامات زیبایی، به راحتی رنگ کردن موهای سر است! علاوه بر آن بیشتر متخصصان پوست، ژلهایی را تایید میکنند که از هیالورونیک اسید استفاده میکنند. خشکی پوست، بروز چین و چروک و افتادگی پوست از جمله این تغییرات است که افراد بزرگسال را درگیر خود میکند.

بهتر است این کار را به متخصص بسپارید تا دچار آسیب های ناشی از برداشتن نامناسب نشوید. همچنین مراقبت نکردن درست از مژه ها و آسیب هایی که در طی اکستنشن مژه به آنها وارد می شود، می تواند خطر ریزش در مژه ها را افزایش دهد. در حذف اکستنشن مژه مهم ترین نکته این است که دقت کنید مژه های طبیعی شما آسیب نبینند. 1. بعد از کاشت مژه از کلیه فعالیت هایی که می تواند باعث ایجاد تعریق شود و نتیجه کاشت دائم مژه را با مشکل روبرو کند خودداری کنید. با استفاده از اکستنشن مژه، شما می توانید صاحب مژه هایی زیبا از جنس ابریشم شوید. کاشت طبیعی مژه، بهترین و موثر ترین راهکار به شمار می رود اما افرادی که به هر دلیلی نمی خواهند و یا نمی توانند کاشت طبیعی مژه را انجام بدهند، می توانند به سراغ کاشت مژه های مصنوعی به صورت موقت بروند. با روش لیفت آندوسکوپی ابرو و پیشانی یا روش کلاسیک لیفت و تثبیت ابروها ، می توان این مشکل را اصلاح نمود. با تزریق ژل میتوان ابروها را تغییر شکل داده و بالا کشید.

بوتاکس به ویژه برای خطوط اخم گلابلا، که چین و چروکهای عمیقی هستند که میتوانند بین ابروهای شما ایجاد شوند، خوب عمل میکند. چین و چروکها و خطوط ریز صورت را برطرف کرده و باعث جوانسازی میشود. آن دسته از افرادی که دارای خطوط عمیق بین دو ابرو خود هستند. افرادی که دچار ابتلا به اگزمای پوستی و ویتلیگو هستند. روی مژه مصنوعی نباید ریمل زد چون احتمال ابتلا به عفونت و التهاب شدید چشم بالا می رود. برای جلوگیری از ایجاد این عارضه می توانید مصرف آنتی بیوتیک ها را تا هفته اول بعد از کاشت مژه طبیعی مصرف کنید تا از گسترش عفونت در بدن خود جلوگیری کنید. با شرکت در دوره آموزشی لیفت ابرو دراصفهان میتوانید در خانه هم از این روش استفاده کنید. بد تر می شود، حتی در مواردی، آنچه که در صورت فرد در ناحیه پلک بالا بصورت افتادگی پوست پلک دیده می شود، در واقع ناشی از افتادگی ابرو است که در این موارد جراحی بلفاروپلاستی جایی ندارد. در برخی از موارد دلایل ژنتیکی می تواند دلیلی بر ریزش مژه ها باشد.

تزریق ژل پرفکتا یک فیلر اسید هیالورونیک ساخت کشور فرانسه است که به منظور درمان چین و چروکهای صورت، کانتور کردن صورت و بازیابی حجم آن ساخته شده کلینیک زیبایی مهسا امانی (خواندن مطلب) است. در این حالت حجم لب ها بسیار زیاد می شود و نمیتوانند حالت طبیعی و عادی خود را حفظ کنند و به صورت فانتزی شکل میگیرند. در این روش غیرتهاجمی که نیازی به طی کردن دوره نقاهت وجود ندارد و بلافاصله پس از انجام درمان، فرد میتواند روند عادی زندگی روزانه خود را از سر بگیرید، با استفاده از لیزر درمان عمقی برای رفع چین و چروکها انجام میشود. به جای ایجاد یک برش کورونال بلند ، جراح ، سه ، چهار یا پنج برش کوتاه ، روی پوست سر را که طول آن ها کمتر از یک اینچ می باشد ، ایجاد می کند. در یک نگاه کلی، کاشت مژه طبیعی فرآیندی بسیار موثر است که به ایجاد یک تغییر بزرگ برای شما ختم می شود اما اکستنشن هایی مثل مژه ابریشمی، یک تغییر کوتاه مدت ایجاد می کنند و سپس اثر خود را به طور کامل از دست می دهند.

خشک شدن پوست و آسیب وارد شدن به چشم ها، ورود چسب به چشم، روبرو شدن با برخی از عفونت ها و همچنین بروز حساسیت در چشم، از عوارض جانبی احتمالی مژه های ابریشمی به شمار می روند. می توان گفت در حوزه جراحی زیبایی، هیچ کاری بدون آسیب نیست. در جلسه مشاوره نوع جراحی و میزان لیفت مشخص میشود. چرا که کیفیت چسب تاثیر بسیاری روی میزان ماندگاری مژه های جدید دارد. اگر ابروهای مصنوعی به تارهای ابرو متصل شود به طور معمول ماندگاری آن 2 تا 3 هفته است اما اگر رشته های مو به پوست ابرو وصل شده باشند ، 5 تا 7 روز دوام و ماندگاری خواهد داشت.البته در صورت تماس زیاد با آنها ، این مدت زمان کمتر می شود .

آرایش ابرو ها با ابزار های آرایشی می تواند وقت بسیاری را از شما بگیرد، به خصوص قرینه و یکسان در آوردن ابرو ها بسیار سخت می باشد .برای مرتب بودن ، حالت دادن و تقویت و پر پشت شدن ابروها دو تکنیک جدید به نام لیفت و لمینت ابرو وجود دارد که در آن تارهای ابرو تقویت، پر پشت، مشکی و ضخیم تر می شود. در این مطلب، نکاتی در خصوص این نوع کاشت مژه را با شما در میان گذاشته ایم. 4. استفاده از عینک آفتابی به خصوص در هفته اول بعد از عمل به شدت توصیه می شود. ممکن است در برخی از افراد این مدت به دو هفته نیز برسد. در حالت کلی ممکن است در برخی از مواقع پوست افراد دارای حساسیت بالایی باشد و در این صورت در نواحی مژه ها عفونت ایجاد شود. در واقع فوکیلول های برداشته شده از نواحی بانک موی افراد توسط روش میکروسکوپی به ناحیه مژه افراد پیوند زده می شوند و کاشت دائم مژه از این طریق برای این افراد انجام شود. فشار به این نواحی می تواند کاشت را با مشکلات بسیاری روبرو کند.