تقویت تلاش های ما در برابر تصاویر صمیمی غیر توافقی در ترکیه با StopNCII.org، با مشارکت TKDF

STOPNCII.org سیستمی است که اخیراً شروع به استفاده از آن کرده ایم. به لطف رابطه ما با متا، متوجه شدیم که آنها برای حذف فیلم های پورن انتقام جویانه و غیراخلاقی جنسی کار می کنند و شروع به همکاری کردیم. ما از افرادی که از طریق خط راهنمای ما با ما تماس می گیرند حمایت می کنیم و اطمینان حاصل می کنیم که پرونده ای از طریق StopNCII.org برای حذف محتوای مربوطه ایجاد شده است. مهم‌تر از همه، توضیح می‌دهیم که ویدیوهای انتقام‌جویی که حاوی محتوای جنسی هستند، پایان دنیا نیستند.» – Canan Güllü، رئیس فدراسیون انجمن های زنان ترکیه

منابعی که ما برای کسانی که تحت تاثیر سوء استفاده از تصویر صمیمی قرار گرفته اند ارائه می کنیم

ما منابع مختلفی را برای کمک به کاربران خود در طول این فرآیند ارائه می دهیم مرکز امنیت متا.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مراجعه کنید StopNCII.org.

منبع خط راهنمای انتقام‌جویی پورنو (RPH)، که از زمان تأسیس در سال 2015، از هزاران قربانی با توجه به سوء استفاده از تصاویر صمیمی بدون رضایت، حمایت کرده است، بیش از 200000 تصویر شخصی غیراخلاقی را با حذف بیش از 90 درصد از اینترنت حذف کرده است. نرخ.

StopNCII.org چگونه کار می کند؟

  • افرادی که تصاویر صمیمی آنها بدون رضایت به اشتراک گذاشته می شود، می توانند این تصاویر را از طریق پلت فرم StopNCII.org حذف کنند.
  • این سیستم که با باز کردن کیس‌های جداگانه از طریق پلتفرم کار می‌کند، دارای فناوری تولید هش است که یک مقدار هش منحصر به فرد (یک کد عددی) را به یک تصویر اختصاص می‌دهد، یک اثر انگشت دیجیتال امن برای تصاویر و ویدیوهای شخصی کاربران ایجاد می‌کند و یک ابزار آنلاین ارائه می‌کند. که به شناسایی و حذف اشتراک گذاری این تصاویر در اینترنت کمک می کند.
  • این اثر انگشت دیجیتال ایجاد شده با پلتفرم‌های متا به اشتراک گذاشته می‌شود و اگر کسی بخواهد تصویری مطابق با این اثر انگشت را در پلتفرم‌های متا آپلود کند، پلتفرم این محتوا را بررسی کرده و مطابق با خط‌مشی‌های خود حذف می‌کند.
  • StopNCII.org همچنین یک رمز عبور شخصی و شماره پرونده ارائه می دهد تا بتوان پرونده را ردیابی کرد.
  • در حین ایجاد اثر انگشت دیجیتال، تصاویر کاربران هرگز توسط شخص دیگری دیده نمی شود و تصویر اصلی هرگز از دستگاه شخص خارج نمی شود.

فدراسیون انجمن های زنان ترکیه چگونه درگیر است

افرادی که تصاویر صمیمی آنها بدون رضایت آنها به اشتراک گذاشته می شود می توانند با تماس با فدراسیون انجمن های زنان ترکیه با خط کمک اضطراری TKDF از شماره 0212 656 96 96 پشتیبانی دریافت کنند. مراحل قانونی طی می شود در حالی که TKDF فرآیند روانی و قانونی مورد نیاز برای افرادی که با خط کمک اضطراری تماس می‌گیرند را مدیریت می‌کند، از ایجاد یک پرونده از طریق StopNCII.org برای حذف محتوای پورنو انتقام‌جویانه پشتیبانی می‌کند.

ما اقدامات احتیاطی و تدابیر شدیدی را در برابر انتشار تصاویر محرمانه غیرمجاز در پلتفرم‌های خود انجام می‌دهیم. اکنون ما از راه اندازی StopNCII.org در ترکیه با همکاری فدراسیون انجمن های زنان ترکیه حمایت می کنیم. این پلتفرم یک سیستم حفاظتی ارائه می‌دهد که به‌طور پیش‌گیرانه اشتراک‌گذاری بدون توافق تصاویر صمیمی (عکس‌ها یا ویدیوهای شخصی که دارای برهنگی هستند یا ماهیت جنسی دارند) را خنثی می‌کند و توسط خط کمکی پورنو انتقامی بریتانیا همراه با سازمان‌های غیردولتی جهانی توسعه داده شده است. همچنین یک مرکز پشتیبانی فراهم می کند که قربانیان می توانند به سازمان ها و منابع بین المللی مختلف دسترسی پیدا کنند.

ما به قربانیان سوء استفاده توصیه می کنیم که در صورت داشتن هرگونه نگرانی در مورد ایمنی بدنی خود یا امنیت فیزیکی عزیزان خود ابتدا با مجریان قانون محلی تماس بگیرند. ما همچنین به افرادی که با اشتراک‌گذاری آنلاین NCII خود مورد سوء استفاده قرار گرفته‌اند توصیه می‌کنیم قبل از انجام اقدامات لازم برای حذف تصاویر، با گرفتن اسکرین‌شات و پرینت عکس‌ها یا تهدید، شواهدی ایجاد کنند تا بتوانند اقدامات قانونی را انجام دهند. روند بهبودی ممکن است برای همه افراد مبتلا به چنین سوء استفاده ای متفاوت باشد، بنابراین صحبت با خانواده، دوستان یا افراد مختلف و دریافت حمایت و راهنمایی بیشتر می تواند برای افراد مفید باشد.