توانمندسازی مشاغل کوچک در هند برای فعال کردن سرمایه در گردش و پشتیبانی خدمات پیشرفته

در نشست امسال کسب و کار خود را رشد دهید، ما اعلام کرده‌ایم که دامنه طرح وام‌های کسب و کار کوچک اکنون به بیش از 19000 کد پین در سراسر هند گسترش یافته است که تقریباً در کل طول و عرض کشور است. این بدان معناست که تبلیغ‌کنندگان حتی از کوچک‌ترین شهرها و روستاها اکنون می‌توانند برای وام‌های تجاری بدون وثیقه از 30000 روپیه (تقریباً 375 دلار آمریکا) تا 1 کرور INR (تقریباً 125000 دلار) درخواست دهند.

در طول سه سال گذشته، ما متعهد شده‌ایم که دسترسی آسان‌تر به اعتبار به موقع را فراهم کنیم. در سال 2020، کمک های بلاعوض برای مشاغل کوچک در پنج شهر هند به عنوان بخشی از کمک مالی 100 میلیون دلاری جهانی اعلام شد. در حالی که این اساساً برای حمایت از مشاغل کوچک در طول یک سال بسیار دشوار اجرا شد، ما متوجه شدیم که باید کارهای بیشتری انجام شود.

در سال 2021، ما راه اندازی شد طرح وام مشاغل کوچک، برنامه ای که وام های تجاری را برای تبلیغ کنندگان مشاغل کوچک ما از طریق پلت فرم های وام شخص ثالث امکان پذیر می کند. هند اولین کشوری بود که این طرح را در آن راه اندازی کردیم.

Ajit Mohan، معاون و MD (فیس بوک هند) Meta

پشتیبانی خدمات 24/7 برای تبلیغ کنندگان

چندین کسب و کار کوچک که بخش بزرگی از تجارت خود را در دو سال گذشته به صورت آنلاین تغییر داده اند، به ما گفته اند که کانال های پشتیبانی بیشتری را برای پاسخگویی به سوالات و نیازهای خود می خواهند.. اجلاس کسب و کار خود را رشد دهید همچنین پشتیبانی چت 24 ساعته 7 ساعته برای همه تبلیغ کنندگان فعال ما در هند را برجسته کرد. این بدان معناست که روز یا شب، 365 روز در سال، آنها می توانند حمایت مورد نیاز خود را دریافت کنند. برای دسترسی به این پشتیبانی، آنها می توانند از گزینه “پشتیبانی” در روی صفحه بازدید کنند مرکز راهنمایی کسب و کار متا.

کسب‌وکارهای کوچک نقش بی‌نظیری در نوشتن داستان رشد عظیم هند در چند سال گذشته داشته‌اند و در حال تبدیل شدن به آن هستند. اهمیت فزاینده ای در ساختن آینده دیجیتالی کشور دارد. علیرغم عدم قطعیت های دو سال اخیر، کسب و کارهای کوچک با ایجاد مدل های کسب و کار که در سراسر کشور و حتی در سطح جهانی گسترش یافته اند، انعطاف پذیری فوق العاده ای از خود نشان داده اند. در نتیجه، ما در سال گذشته یک اجلاس پرچمدار کسب و کار خود را برای مشاغل کوچک در هند راه اندازی کردیم.

امسال، ما یک ویژگی پشتیبانی مالی جدید را برای تسهیل جریان نقدی برای مشاغل در هند – بدون اقساط ماهانه معادل هزینه (EMI) اعلام کردیم. این به تبلیغ‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا هزینه کمپین‌های تبلیغاتی خود را در اقساط سه ماهه بدون هیچ هزینه اضافی برای آنها پرداخت کنند. برای حمایت از سفر رشد این تبلیغ‌کنندگان، ما مبلغ سود قابل پرداخت را به بانک متحمل می‌شویم و آن را به عنوان تخفیف اولیه به کسب‌وکار در پرداخت‌های تبلیغاتی آنها می‌دهیم. با روش پرداخت بدون هزینه EMI، کسب‌وکارها می‌توانند هر مبلغی را بین 3200 روپیه (تقریباً 40 دلار آمریکا) و 500000 روپیه (تقریباً 6250 دلار) برای تبدیل به EMI انتخاب کنند و بر اساس نیاز خود تصمیم بگیرند که چه زمانی به آن نیاز دارند. می‌توانید درباره No Cost EMI بیشتر بخوانید اینجا.

با این اعلان‌ها، هر تبلیغ‌کننده‌ای در Meta در هند، صرف‌نظر از هزینه‌های تبلیغاتی‌اش، با کلیک یک دکمه به خدمات و پشتیبانی مالی دسترسی دارد تا فرصت‌های رشد جدید را باز کند. ما می دانیم که هر کسب و کار در سفری مجزا است و متعهد به ایجاد راه حل های متمرکز بر هند با در نظر گرفتن نیازهای منحصر به فرد آن ها هستیم. امیدواریم ابتکاراتی که در طی اجلاس Grow Your Business Summit اعلام کرده‌ایم به کسب‌وکارهای کوچک کمک کند تا با انعطاف‌پذیری و سهولت بیشتری به اهداف تجاری خود دست یابند.»

اجلاس امسال ایده‌ها و داستان‌های قدرتمند کسب‌وکارهای کوچک از سراسر کشور، به‌ویژه مشاغل مستقیم به مصرف‌کنندگان، زنان کارآفرین و مشاغل در شهرهای کوچک را جشن می‌گیرد. در حالی که سهم کسب‌وکارهای کوچک در داستان رشد هند بی‌تردید باقی می‌ماند، ما همچنین عمیقاً از چالش‌هایی که بسیاری از آن‌ها هنگام توسعه کسب‌وکارشان با آن‌ها مواجه هستند، آگاه هستیم.

بدون هزینه EMI

بیش از 200 میلیون کسب و کار در سراسر جهان هر ماه از فناوری های ما برای ایجاد ویترین فروشگاه های مجازی و دسترسی به مشتریان خود استفاده می کنند. هدف ما ادامه دادن قدرت دیجیتال به هر کسب‌وکار در هند است و به ساخت راه‌حل‌هایی ادامه می‌دهیم که کسب‌وکارهای کوچک و کارآفرینان اولیه را برای ساختن آینده توانمند می‌سازد.

منبع

دسترسی به سرمایه در گردش همچنان یک نیاز حیاتی برای مشاغل کوچک در هند است. Oگزارش وضعیت کسب و کار کوچک اوایل سال جاری نشان داد که 20 درصد از SMB های عملیاتی که از فیس بوک در هند استفاده می کنند، انتظار چالش های مربوط به جریان نقدی را داشتند.