جزییات، خرید محصول پاور 5 ولت 40 آمپر CL 701 دیاکو | asilight

پاور های CL701 HITECH در وات های مختلف و سایز های گوناگون ساخته شد تا همه مدل نیاز بازار را پاسخگو باشد. پاور هایتک CL701 با داشتن علامت برگ سبز دوستار محیط زیست است و آلایندگی ضد محیط زیستی ندارد و سازمان بهداشت جهانی این برند را تایید می نمایید. این کار باعث بالا رفتن عمر پاور ها و قطعات دیگر تابلو شما خواهد شد. بله شما در زمان خرید با دستگاه مخصوص از خروجی دستگاه تست فشار و آمپر را انجام دهید تا متوجه وات واقعی این پاور ها بشوید. 1 – به ازاء هر کانال 7 آمپر واقعی می توان دریافت کرد (10 آمپر لحظه ای هر کانال). 3- شرایط محیطی مثل گرما که باعث فشار بر روی پاور و کاهش خروجی جریان میشود.

تابلوروان تک رنگ قرمز 202*58

جزییات، خرید محصول پاور 5 ولت 40 آمپر CL 701 دیاکو | asilight

شما باید وارد حساب خود شده باشید تا قادر به اضافه کردن تصاویر در نظرات باشید. بیشترین مزیت این پاور نسبت به دیگر رقبای خود وات واقعی آن می باشد. 2- ما پاور هایتک 701 از جای دیگری تهیه کرده ایم، آیا برای تعمیرات این پاور ها شما قبول می نمایید.

بله تمام کالاهایی که از مجموعه ای اس آی لایت خریداری می شود به علت اصل بودن دارای CL701 HITECH گارنتی حداقلی هستند. با توجه به پیشرفت علم در زمینه الکترونیک شرکت های زیادی وارد عرصه رقابت شده اند که یکی از بزرگترین و معتبرترین آنها شرکت HITECH می باشد. محصولات هایتک به خاطر کیفیت بی نظیری که دارند سریع تر از هر برند دیگری سر زبان ها افتاد و در بازار جایگاه مناسبی را برای خود بهم زد. شرکت هایتک پاور های خود را با علامت انحصاری CL701 روانه بازار کرد.

• خرید دوربین مداربسته

برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

این مدار (فلاشر تابلو led ثابت) جهت رقص جالب تابلوهای led ثابت می باشد که امکان تغییر سرعت و حالتهای فلاش زنی با استفاده از دیپ سوئیچ های تعبیه شده روی مدار می باشد. جهت خرید فلاشر تابلو led ثابت 3 کانال از این لینک استفاده نمائید. جهت خرید فلاشر تابلو led ثابت 2 کانال از این لینک استفاده نمائید. مجموعه ای اس آی لایت وارد کننده معتبرترین برند های دنیا برای ساخت انواع تلویزیون شهری ، ویدئو وال و تلویزیون شهری با گارانتی در ایران می باشد. بیشترین مصارف این پاور ها در ساخت انواع تابلو روان ، تلویزیون شهری ، ویدئو وال و انواع تابلو تبلیغاتی مانند ال ای دی روان ها می باشد. نوع مصرف این پاور بیشتر در تابلو روان ، تلویزیون شهری و ویدئو وال ها می باشد.

  • ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.
  • 2- ما پاور هایتک 701 از جای دیگری تهیه کرده ایم، آیا برای تعمیرات این پاور ها شما قبول می نمایید.
  • نقطه قوت پاور های CL701 HITECH در چیپست های آن و خازن های قدرتمند آن است که وات واقعی را به مشتریان خود ارائه می دهد.
  • شرکت هایتک پاور های خود را با علامت انحصاری CL701 روانه بازار کرد.
  • این کار باعث بالا رفتن عمر پاور ها و قطعات دیگر تابلو شما خواهد شد.