جشن گرفتن ایده های خوب برای تعطیلات تابستانی


هر کسب و کاری با یک ایده شروع می شود، و در متا، ما معتقدیم که این ایده ها شایسته یافتن هستند. از همین رو سال گذشته، ما “ایده های خوب شایسته یافتن” را معرفی کردیم، کمپینی که از کسب و کارهای کوچک تجلیل می کند و مردم را به حمایت از مشاغل محلی و مستقل تشویق می کند.

تابستان امسال، ما همچنان به این اطمینان می‌دهیم که SMB ها صدایی برای دسترسی به مشتریان دارند. اگر به دنبال ایده هایی برای انجام کارهایی هستید که در تعطیلات تابستانی انجام دهید، نیازی به جستجوی بیشتر ندارید. آخرین کمپین ما “ایده های خوب شایسته یافتن هستند” فعالیت های الهام بخش از مشاغل کوچک در سراسر اروپا را به نمایش می گذارد.

برای کشف طیف متنوعی از ایده‌های کسب‌وکار کوچک برای تعطیلات تابستانی، صفحه محلی متا فیسبوک خود را در فرانسه، ایرلند، ایتالیا، اسپانیا، لهستان و هلند بررسی کنید.

در اینجا چهار نمونه از ایده های منحصر به فرد کسب و کار کوچک وجود دارد که تضمینی برای سرگرم کردن شما در تابستان امسال است.

اوه La Vache، فرانسه

اوه لاواچه اقامت در مزرعه منحصر به فرد از سراسر فرانسه ارائه می دهد. خانواده ها می توانند طعم زندگی مزرعه را تجربه کنند، از جمله تهیه پنیر بز، اسب سواری، تهیه نان و حتی نوازش درمانی با حیوانات حیاط مزرعه!

بارج تریپ، ایرلند

به دنبال یک پیک نیک با تفاوت هستید؟ با بارج تریپ، می توانید بنشینید، استراحت کنید و مسیر خود را در حومه ایرلند در یک بارج کانال سنتی بازسازی شده طی کنید. هیچ راهی بهتر برای تجربه کانال بزرگ و آشنایی با اولین آبراه ساخت بشر در ایرلند وجود ندارد.

شناور لوبین، لهستان

اگر نمی توانید تابستان امسال به ساحل بروید، شناور لوبین واحه ای از آرامش در شهر است که می توانید در آن استراحت کنید، استراحت کنید و دوباره شارژ کنید. شناور درمانی یک تجربه واقعا منحصر به فرد است که هم برای ذهن و هم برای بدن فواید دارد.

سرامیکا آسونتا، ایتالیا

در سال 1948 در دهکده زیبا و صخره ای پوزیتانو تأسیس شد. سرامیکا اسونتا سفال های زیبا و سرامیکی تولید می کند. هر قطعه به طور ماهرانه توسط یک صنعتگر چیره دست ساخته شده است. سه فروشگاه آنها در پوزیتانو مکان مناسبی برای یک بعد از ظهر در ساحل آمالفی هستند.

کسب‌وکارهای کوچک در سرتاسر جهان در سرتاسر همه‌گیری مبارزه کردند. در حالی که برخی از نورهای خوش بینی وجود دارد، SMB ها هنوز با چالش یک عمر مواجه هستند. جدیدترین متا بررسی وضعیت جهانی مشاغل کوچک نشان داد که 20 درصد از مشاغل کوچک در سطح جهان تا ژانویه 2022 هنوز عملیاتی نشده بودند.

متا در کسب و کار کوچک است. بیش از 200 میلیون کسب و کار هر ماه از برنامه های ما برای ارتباط با مشتریان و رشد استفاده می کنند. ما بیش از 10 میلیون تبلیغ کننده در خدمات خود داریم که اکثریت آنها مشاغل کوچک و متوسط ​​هستند. این کمپین اخیر، ادامه تلاش‌های ما برای حمایت از SMB‌ها است، زیرا آنها در مسیر بهبودی پس از همه‌گیری حرکت می‌کنند، آنها را با فرصت‌های اقتصادی توانمند می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که ایده‌های خوبشان پیدا می‌شوند.

منبع