حالت آرام اینستاگرام: روشی جدید برای مدیریت زمان و تمرکز

تصویر نمایه اینستاگرام با حالت آرام فعال است.

بعد، در حالی که شما می توانید نظرات و DM های حاوی کلمات خاص را مخفی کنید، اکنون در حال گسترش این ویژگی هستیم تا برای پست های توصیه شده ای که ممکن است در سراسر اینستاگرام مشاهده کنید اعمال شود. یک کلمه یا فهرستی از کلمات، شکلک‌ها یا هشتگ‌هایی که می‌خواهید از آنها اجتناب کنید اضافه کنید – مانند «تناسب اندام» یا «دستور پخت‌ها» – و ما تلاش می‌کنیم دیگر محتوایی با آن کلمات در زیرنویس یا هشتگ توصیه نکنیم. شما می توانید در قسمت Hidden Words تنظیمات حریم خصوصی به این مورد دسترسی داشته باشید.

تصویر یک پاسخ خودکار برای شخصی که حالت بی صدا را روشن کرده است.

بازدید کنید مرکز خانواده برای شروع مکالمه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابزارهای نظارت والدین در دسترس، از جمله نحوه تنظیم محدودیت‌های زمانی، زمان‌بندی وقفه، مطلع شدن از زمانی که نوجوانان گزارشی را به اشتراک می‌گذارند و موارد دیگر.

ابتدا، اکنون می توانید انتخاب کنید که چندین قطعه از محتوایی را که در یک زمان به آنها علاقه ندارید در کاوش پنهان کنید. به‌علاوه، وقتی روی پستی که در «کاوش» دیده می‌شود، «علاقه‌مند نیستم» را انتخاب می‌کنید، هدف ما این است که از نشان دادن این نوع محتوا در سایر مکان‌هایی که توصیه می‌کنیم، مانند حلقه‌ها، جستجو و موارد دیگر، اجتناب کنیم.

هرکسی می‌تواند از حالت آرام استفاده کند، اما ما از نوجوانان می‌خواهیم این کار را زمانی انجام دهند که زمان مشخصی را در اواخر شب در اینستاگرام سپری کنند. حالت آرام از امروز برای همه در ایالات متحده، بریتانیا، ایرلند، کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس است و امیدواریم به زودی آن را به کشورهای بیشتری بیاوریم.

علاوه بر ارائه راه‌های بیشتر به نوجوانان برای مدیریت زمان و تجربیات خود در اینستاگرام، ما می‌خواهیم به والدین کمک کنیم تا از انتخاب‌های نوجوانان خود آگاه‌تر باشند و گفتگو با نوجوانان خود را در مورد تنظیماتشان آسان‌تر کنیم. مرکز خانواده و ابزار نظارت.

نوجوانان به ما گفته اند که گاهی اوقات می خواهند برای خود وقت بگذارند و ممکن است به دنبال راه های بیشتری برای تمرکز در شب، در حین مطالعه و در طول مدرسه باشند. شما به راحتی می توانید ساعت های حالت آرام خود را مطابق با برنامه خود سفارشی کنید و پس از خاموش شدن این ویژگی، خلاصه ای سریع از اعلان ها را به شما نشان می دهیم تا بتوانید آنچه را که از دست داده اید پیگیری کنید.

ما می‌خواهیم به مردم کنترل بیشتری بر محتوایی که در اینستاگرام می‌بینند بدهیم، بنابراین ویژگی‌های جدیدی را معرفی می‌کنیم که به افراد اجازه می‌دهد به ما بگویند نمی‌خواهند چه محتوایی به آنها توصیه شود.

تصویر گزینه عدم علاقه در پست اینستاگرام یا گزارش آن را انتخاب کنید.

تصویر صفحه‌ای که یک کاربر اینستاگرام را نشان می‌دهد که حالت بی‌صدا روشن شده است.

راه های جدید برای مدیریت توصیه های شما

تصویری از مخفی شدن پست ها در صفحه کاوش اینستاگرام.

تصویری از قابلیت گفتن اینستاگرام به پیشنهاد پست هایی با کلمات خاص.

از تجربیات نوجوانان با ابزارهای به روز نظارت والدین پشتیبانی کنید

این به‌روزرسانی‌ها بخشی از کار مداوم ما هستند تا اطمینان حاصل کنیم که افراد تجربیاتی دارند که برای آنها مفید است، و کنترل بیشتری بر زمان صرف آنلاین و انواع محتوایی که می‌بینند دارند.

منبع

اخیراً، ما این قابلیت را برای والدین اضافه کرده‌ایم که تنظیمات اینستاگرام نوجوان خود را از جمله مشاهده کنند حریم خصوصی و تنظیمات حساب. اگر نوجوان آنها تنظیماتی را به‌روزرسانی کند، والدین اعلانی دریافت می‌کنند تا بتوانند با نوجوان خود درباره تغییر صحبت کنند. والدین اکنون می توانند حساب هایی را که نوجوانشان مسدود کرده است نیز مشاهده کنند.

امروز، ما حالت ساکت را در اینستاگرام راه‌اندازی می‌کنیم تا به افراد کمک کنیم تمرکز کنند و مردم را تشویق کنیم که با دوستان و فالوورهای خود مرزبندی کنند. پس از فعال شدن، هیچ اعلانی دریافت نمی‌کنید، وضعیت فعالیت نمایه شما تغییر می‌کند تا به مردم اطلاع داده شود و زمانی که شخصی برای شما DM ارسال می‌کند، به‌طور خودکار یک پاسخ خودکار ارسال می‌کنیم.