حمایت از کسب و کارهای کوچک در فصل تعطیلات

فصل جشن برای مشاغل کوچک حیاتی است. در واقع، مطالعه نشان داد که 25 درصد از صاحبان SMB انتظار دارند بیش از نیمی از درآمد سالانه خود را در ماه های پایانی سال به دست آورند.

نمایش هدایای کسب و کارهای کوچک که #شایسته یافتن هستند

ابزارهای دیجیتال به ویژه در طول دوره حساس تجارت جشن مهم هستند. تحقیقات انجام شده توسط YouGov نشان می دهد که 68٪ از خریداران تعطیلات EMEA در طول فصل تعطیلات 2021 ایده هایی را کشف کردند یا برای الهام گرفتن به صورت آنلاین مرور کردند. این مطالعه نشان می‌دهد که اپلیکیشن‌های متا در حال حاضر برای کشف آنلاین برتر هستند و از تجارت الکترونیک و جستجو پیشی می‌گیرند. علاوه بر این، هنگام خرید آنلاین جشن، 26٪ از خریداران تعطیلات EMEA یک تجارت محلی پیدا کردند که در وهله اول از آن بی اطلاع بودند.

در طول گرمای همه‌گیری، داستان‌های دشوار درباره کسب‌وکارهای کوچک که فروش و تعطیلی از دست رفته را تجربه می‌کردند، در کانون توجه قرار داشتند. با این حال، با وجود شرایط چالش برانگیز، بسیاری از این مشاغل کوچک خوشبین بودند که روزهای روشن تری خواهند آمد.

متأسفانه این خوش بینی و انعطاف پذیری در حال آزمایش است. جدیدترین متا ”گزارش وضعیت جهانی مشاغل کوچک“، که بیش از 20000 کسب و کار کوچک در سراسر جهان را در ژوئیه 2022 مورد بررسی قرار داد، از جمله بیش از 9000 در اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA)، نشان داد که شرایط همچنان دشوار است، و کسب و کارهای کوچک اکنون نیز با اختلال در زنجیره تامین، عدم اطمینان ژئوپلیتیکی مواجه هستند. تورم و همچنین افزایش هزینه های انرژی و تولید.

علاوه بر این، یافته ها نشان می دهد که برنامه های متا برای موفقیت کسب و کارهای کوچک بسیار مهم هستند. از میان شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در اتحادیه اروپا که در حال حاضر از برنامه‌های متا استفاده می‌کنند، 75 درصد گزارش کردند که برنامه‌های متا به رشد کسب‌وکارشان کمک کرده است، 53 درصد گفتند که به افزایش دسترسی به مشتریان جدید کمک کرده‌اند، و 60 درصد خاطرنشان کردند که برنامه‌های متا حتی به ایجاد شغل در جامعه محلی کمک کرده‌اند. .

در نتیجه، مردم به دنبال ایده‌های غیرمنتظره برای هدیه در این دوره جشن هستند – به ویژه آنهایی که آنها را قادر می‌سازد از مشاغل کوچک حمایت کنند. حدود 57٪ از خریداران تعطیلات EMEA از کشف اقلام مرتبطی که به طور فعال به دنبال آن نبودند لذت می برند و 90٪ احتمالاً یک مارک جدید را در طول فصل تعطیلات امتحان می کنند. علاوه بر این، بیش از نیمی از خریداران تعطیلات EMEA گزارش دادند که تلاش ویژه ای برای خرید از یک کسب و کار کوچک محلی انجام داده اند.

همانطور که بسیاری از کشورها برای اولین کریسمس بدون کووید آماده می شوند، خریداران نیز به هدایایی از تجربیات و زمان با هم روی می آورند. بیش از یک پنجم خریداران جشن در EMEA گزارش کردند که برای تجربه‌ها، رویدادهای زنده یا دسته‌های سفر خرید می‌کنند. بنابراین، همراه با محصولات خارق‌العاده کسب‌وکارهای کوچک، فعالیت‌های منحصربه‌فرد را به خانواده یا دوستان هدیه می‌دهیم، از جمله قایقرانی، کایاک سواری یا پینت بال. BraveHearts Expeditions در غنا یا یک تور فراموش نشدنی پاریس در a ماشین کناری قدیمی.

ابزارهای دیجیتال قدرت رشد کسب و کارهای کوچک

SMB ها گنجینه ای از محصولات و خدمات الهام بخش هستند که تضمین شده اند شگفت زده و خوشحال شوند. از لباس بافتنی دست ساز برای شما و یا سگتان طرح های سگ ایرلندی به دکوراسیون سنتی حصیری از تجارت خانوادگی Siostry Plotą در لهستان، بسیاری از کسب و کارهای کوچک، محصولات صنایع دستی را از صنعتگران خبره ارائه می دهند که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت.

تقریباً 20 درصد از مشاغل کوچک و متوسط ​​(SMB) در سراسر جهان گزارش دادند که در ژوئیه 2022 بسته شده اند، که عمدتاً به عنوان پاسخی به COVID و چالش های تجاری بیشتر است. بیش از نیمی از SMB ها (60٪) گزارش کردند که مجبور شده اند قیمت محصولات و خدمات خود را در 6 ماه گذشته افزایش دهند.

در مواجهه با بادهای معکوس اقتصادی جدید، کشف و ارتباط آنلاین با مشتریان در طول تعطیلات نه تنها برای کسب درآمد ضروری است، بلکه برای هر کسب‌وکار کوچکی که می‌خواهد در ماه‌ها و سال‌های آینده پیشرفت کند و با مشتریان خود ارتباط برقرار کند، ضروری است.

کسب‌وکارهای کوچک در حال تطبیق مدل‌های کسب‌وکار خود و چرخش آنلاین هستند تا ثروت خود را تغییر دهند و رشد خود را تقویت کنند. با توجه به الف 2022 مطالعه کسب و کار کوچک از Ipsos، SMB ها در سراسر EMEA گزارش دادند که از زمان شروع همه گیری کووید-19، تمام یا بیشتر فعالیت های تجاری خود را از حضوری به آنلاین تغییر داده اند (به عنوان مثال، 61٪ در مصر، 50٪ در نیجریه، 35٪ در اسرائیل و 30 درصد در آلمان). 46 درصد از SMB ها در سوئد حتی گزارش دادند که بیشتر فروش آنها به صورت آنلاین انجام می شود، 39 درصد در هلند و 38 درصد در بریتانیا و نروژ همین را گزارش می کنند.

متا در کسب و کار کوچک است. بیش از 200 میلیون کسب و کار هر ماه از برنامه های ما برای دستیابی به مشتریان و رشد استفاده می کنند. ما بیش از 10 میلیون تبلیغ کننده فعال در سراسر خدمات خود داریم که اکثر آنها مشاغل کوچک و متوسط ​​هستند. این جدیدترین کمپین ادامه تلاش‌های ما برای کمک به SMB‌ها برای باز کردن فرصت‌های اقتصادی و اطمینان از یافتن ایده‌های خوب آن‌ها در EMEA و فراتر از آن است.

منبع

با شروع این دوره فروش مهم جشن، ما آخرین نسخه خود را معرفی می کنیم.ایده های خوب شایسته یافتن هستندکمپین – برای جشن گرفتن ایده های منحصر به فرد هدیه از سوی کسب و کارهای کوچک در سراسر EMEA و تشویق خریداران تعطیلات برای حمایت از SMB های محلی.

به همین دلیل است که در این فصل تعطیلات، ما یک بار دیگر در مأموریتی هستیم تا هدایای خارق‌العاده و بی‌نظیری را از برخی از خلاق‌ترین و مبتکرترین کسب‌وکارهای کوچک در سراسر منطقه EMEA به نمایش بگذاریم.

اگر در جستجوی یک هدیه واقعا شخصی هستید، صاحبان مشاغل کوچک حتی می توانند به شما کمک کنند تا قطعات به یاد ماندنی و منحصر به فرد ایجاد کنید. مثلا، Nos Chers Enfants در فرانسه این فرصت را به شما می دهد که یک کتاب صوتی کودکانه را با صدای خودتان ضبط کنید. KEKSZauber در آلمان به شما این امکان را می دهد که بهترین آرزوهای خود را با کوکی های تعطیلات سفارشی بیان کنید و با تشکر از پوشش در ایتالیا، می‌توانید قاب‌های تلفن سفارشی و عجیب و غریب بسازید که مطمئناً در زیر درخت مورد توجه قرار خواهند گرفت.

همانطور که همه ما می دانیم، پیدا کردن هدیه مناسب برای عزیزانتان می تواند چالش برانگیز باشد. در واقع، تقریباً نیمی از خریداران تعطیلات EMEA تصمیم گیری برای هدیه گرفتن برای دیگران دشوار است (مطالعه تعطیلات فصلی متا توسط YouGov، دسامبر 2021).