خدمات شبکه پشتیبانی شبکه خدمات شبکه در تهران مشاوره شبکه

اگر شما مدیر یک سازمان باشید تصور کنید پس از رفتن این شخص از سازمان چه مشکلاتی ممکن است برای شبکه شما و اطلاعات شما بوجود آید. یکی از بزرگترین مزایای کار با تیم پشتیبانی شبکه شایگان این است که می توانید یک سیستم استاندارد برای شرکت خود راه اندازی کنید. وقتی شبکه‌تان را خودتان راه‌اندازی می‌کنید یا – بدتر از آن – به کارمندانتان اجازه می‌دهید سیستم‌های خودشان را راه‌اندازی کنند، هزاران نسخه مختلف از یک سیستم را دریافت می‌کنید. پشتیبانی شبکه شامل همه چیز از تعمیر و نگهداری منظم گرفته تا تست و عیب یابی مشکلات و طراحی و توسعه ویژگی های جدید برای افزایش عملکرد و بهره وری می باشد. این نرم افزار در جهت تامین امنیت و فایروالینگ در شبکه های کامپیوتری استفاده می شود. این نرم افزار محافطت قدرتمندی در شبکه ایجاد میکند همچنین این نرم افزار قابلیت مانیتورینگ کاربران , شرکت خدمات شبکه ترازنت گزارش گیری و ….

‌خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه:

از این رو شبکه‌ کامپیوتری را می‌توان ستون فقرات یک کسب و کار فناوری محور در نظر گرفت که در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکل در آن، ممکن است سایر بخش‌های کسب و کار دچار زیان شوند. پشتیبان شبکه تنها وظیفه حضور در زمان خرابی را بر عهده ندارد بلکه گاهی اوقات نیاز است که برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکل در شبکه کامپیوتر، بازدید دوره ای شبکه را انجام دهد. یکی از معضلات و مشکلات سازمان ها و شرکت ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نصب و راه اندازی شبکه ، نگهداری و پشتیبانی آن می باشد. در این خصوص تک دیتا در کنار مشاوره و راه اندازی شبکه مبادرت به ارائه خدمات پشتیبانی شبکه منطبق با نیازهای مشتری نموده است.

شرکت خدمات کامپیوتری

از دیدگاه مدیریت سیستم، توانایی کنترل تمام ایستگاه‌های کاری از یک مکان مرکزی بهترین سرویس شبکه است. شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه، مسئول استقرار برنامه‌های نرم‌افزاری جدید، به ‌روزرسانی سیستم‌ عامل‌ها و حفظ نسخه‌های یکسان برنامه‌های نرم ‌افزاری در تمام ایستگاه‌های کاری است. همکاری با شرکت پینگونت برای دریافت خدمات شبکه به شما امکان دسترسی فوری به مهندسان شبکه برای حل مشکلات و تعمیر و نگهداری پیشگیرانه را می‌دهد. کارشناسان ما به طور ایمن و مؤثر شبکه شما را مدیریت، نظارت و نگهداری خواهند کرد. ما این تضمین را می‌دهیم که شبکه کامپیوتری شما مطابق با نیازهای درون سازمانی و تجاریتان بهینه کنیم و در عین حال آسیب پذیری‌های امنیتی را کاهش دهیم.

خدمات شبکه پشتیبانی شبکه خدمات شبکه در تهران مشاوره شبکه

پیشگام رایانه یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه کامپیوتری در تهران و کرج است که توانسته است رضایت شمار زیادی از مشتریان خود را کسب کند. خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه و خدمات امنیت شبکه به صورت تخصصی و با استفاده از نیروهای متخصص صورت می پذیرد. بنا به درخواست مشتری انواع خدمات شبکه کامپیوتر حضوری و غیر حضوری انجام می شود. در هر کدام از روش های خدمات کامپیوتری در محل و از راه دور کار پشتیبانی توسط نیروهای ماهر و با تجربه انجام می شود. برای استعلام قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل کنید. خدمات اکتیو شبکه در واقع فعالیت های نرم افزاری و پیکربندی دستگاه ها و تجهیزات شبکه است.

  • از دیگر مزایای همکاری با رایان پشتیبان، ارائه خدمات تخصصی و پرسرعت متناسب با نیاز مشتری و همچنین انعطاف پذیری بالای این مجموعه می‌باشد.
  • با برون‌سپاری شما از شرکت خدمات شبکه تضمین می‌گیرید که اگر کارش را به درستی انجام ندهد، مجبور به پرداخت جریمه خواهد بود.
  • امنیت داده ها از مهمترین دغدغه های مدیران شرکت ها بوده است داده ها و اطلاعات مهم یک شرکت ممکن است به هر دلیلی از بین رود.
  • خدمات شبکه اینترنت در شرکت ها و سازمان های به عنوان یک بستر ارتباط درون و برون سازمانی به منظور انتقال اطلاعات و همچنین مدیریت کلی و جزئی در سازمان اهمیت فراوانی دارد.
  • و یکی از مهمترین دغدغه‌های شما، یعنی امنیت اطلاعاتتان را تضمین می‌کنیم.

در یک مفهوم گسترده، پشتیبانی شبکه با هر چیزی که شبکه کامپیوتری سازمان شما را فعال و آپدیت نگه می دارد ربط پیدا می کند. پشتیبانی شبکه این اطمینان را می دهد که دستگاه های شما سالم هستند و سخت افزار، نرم افزار و دستگاه های جانبی شما سازگار و کار می کنند. با شتیبانی شبکه می توانید اطمینان داشته باشید که ترافیکی وجود ندارد و شبکه به اندازه کافی پهنا دارد تا همه ترافیک را مدیریت کند.

برای اطلاعات بیشتر درباره پشتیبانی و نگهداری شبکه تماس بگیرید.

پس به صرفه تر از لحاظ اقتصادی و زمانی است که فردی را در مجموعه داشته باشند. برای مثال در این سازمان ها که تعداد کاربر قابل ملاحظه ای دارند، سخت است که برای یک ایراد کوچک در صف انتظار و هزینه های تک به تک بپردازند. راه اندازی و پشتیبانی از دامین و تمامی نرم افزارهای تحت شبکه (خدمات اکتیو شبکه) تخصص مجموعه ما است.

برخلاف بسیاری از سرویس دهندگان خدمات شبکه ، پیمانکار پشتیبانی شبکه معتبر هیچ هزینه پنهانی را به شما تحمیل نمی کند. خدمات پشتیبانی شبکه علاوه بر تعداد زیاد خدمات، دارای پیچیدگی و جزئیات بسیاری است به همین دلیل نرخ آن می‌تواند بسیار متغیر باشد. همین امر موجب شده است که شرکت‌های فعال در این عرصه بر اساس خدمات خاص خود قیمت پشتیبانی را تعیین کنند.