خرید کتاب آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی آیین نامه | driveing

این یک هدیه از طرف سایت درایوینگ برای متقاضیان گواهینامه پایه می باشد که می توانند به صورت رایگان از این آزمونها استفاده کنند. پیش گفتار آموزش یکی از مهم ترین ملزومات در رفع معضل ترافیک می باشد. اگرچه عوامل متعددی در ایمنی ترافیک و بروز سوانح رانندگی نقش دارند ولی از سان و رفتارهای انسانی متاثر از وی، در بین سایر عوامل در ایمنی تردد نقش اساسی و مهم تری دارد. کتاب آیین نامه دارای 6 فصل می باشد که در هر فصل آن در مورد موضوع مشخص, توضیحاتی داده شده است . فرمت کتاب آموزش رانندگی (ویرایش جدید) pdf هستش و در تمام سیستم ها از جمله کامپیوتر ، اندروید، تبلت و … قابل اجرا می باشد. – کارت شناسایی خودرو، کارتی که مشخصات مالک و وسیله نقلیه شماره گذاری شده در آن ثبت و از سوی راهنمایی و رانندگی صادر و به مالک وسیله نقلیه تسلیم می گردد.

دانلود کتاب آیین نامه رانندگی پایه سوم

ما در گواهیار تمام این امکانات را فراهم کرده ایم تا به راحتی در امتحان آیین نامه رانندگی قبول شوید و گواهینامه خود را دریافت کنید . این موضوع مهم در سال های اخیر مشهود است و آمارها حکایت از کاهش تصادفات رانندگی دارد. کتاب حاضر ویژه متقاضیان گواهینامه پایه دوم رانندگی تالیف گردیده تا مهم ترین نیازهای آنها را به قوانین و مقررات ترافیک، ایمنی راه و وسیله نقلیه تا حد امکان مرتفع سازد. در این بخش برای شما خلاصه ای بسیار مفید از کتاب راهنمایی و رانندگی 99 را آماده کرده ایم و سعی کرده ایم تا حد ممکن مهمترین بخش های آیین نامه رانندگی را در قالب یک جزوه به شما آموزش دهیم این جزوه کاملا رایگان است و با آن به طور کامل با مطالب مهم آیین نامه آشنا میشوید.

دانلود رایگان جزوه آیین نامه رانندگی pdf سال 1402

خرید کتاب آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی آیین نامه | driveing

ولی به هر حال اگر فقط گرفتن نمره برای شما ملاک نیست و می خواهید که اصولی آیین نامه رانندگی را با تمام جزئیات یاد بگیرید در لینک پایین صفحه می توانید این کتاب را دانلود کنید. جهت رفاه شما ما دو بخش در سایت تست درایوینگ قرار دادیم که سوالات فنی و سخت ترین سوالات آزمون رو می توانید به صورت جداگانه مطالعه کنید. این اطمینان را به شما می دهیم که با مطالعه دقیق این سوالات و پاسخ آنها، می توانید با آسودگی خاطر در این آزمون شرکت کنید. در فصل اول بخشی از قوانین و مقررات مورد نیاز هنرجویان آورده شده است. نحوه رانندگی ایمن در فصل دوم نگاشته شده است و سعی شده است احتیاطهای لازم و نکات ایمنی هنگام تردد در شبکه معابر برای هنرجویان تدوین گردد. بنابراین در کنار توجه به عوامل دخیل در ایمنی ترافیک، ض رورت دارد به عامل انسانی و فرهنگ رانندگی توجه ویژه ای بشود.

در این جا میخواهیم با چند مثال بخشی از مطالب فصل برخورد و واکنش را با نمونه سوال یاد بگیریم و تاثیر خواندن نمونه سوال های آیین نامه را بر یادگیری کتاب آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪) درایوینگ آیین نامه ببینیم. مهمترین بخش این آزمون, آزمون تصادفی سایت می باشد که شامل 400 سوال ایین نامه رانندگی است که به صورت تصادفی در هر بار کلیک یا رفرش روی ازمون به صورت هوشمن و تصادفی 30 سوال از شما پرسیده می شود که مدت زمان آن شبیه آزمون اصلی 20 دقیقهمی باشد که باید به آن جواب دهید. لطفا جهت راهنمای برای خرید بسته طلایی سوالات آیین نامه به پشتیبان سایت پیام دهید. همان طور که از نام این فصل پیداست، در این فصل شما هنرجویان با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی کشور آشنا می شوید. همان گونه که میبینید یادگیری مطالب کتاب آیین نامه با خواندن سوالات بسیار ساده تر میشود و ماندگاری مطالب بیشتر میشود.

  • ولی به هر حال اگر فقط گرفتن نمره برای شما ملاک نیست و می خواهید که اصولی آیین نامه رانندگی را با تمام جزئیات یاد بگیرید در لینک پایین صفحه می توانید این کتاب را دانلود کنید.
  • – راه عمومی به راه هایی گفته می شود که برای عبور و مرور عموم مورد استفاده قرار می گیرد.
  • ما در گواهیار تمام این امکانات را فراهم کرده ایم تا به راحتی در امتحان آیین نامه رانندگی قبول شوید و گواهینامه خود را دریافت کنید .
  • همچنین از سایر مسئولین و کارشناسان محترم این مرکز که در این زمینه همکاری نمودند قدردانی می شود.
  • هنرجویان متقاضی گواهینامه پایه دوم در ادامه می توانید کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه دوم را مشاهده یا دانلود نمایید.

همچنین ما یک بسته طلایی را برای شما آماده کرده ایم که با کمک آن می توانید خود را برای قبولی صد در صدی در آزمون آیین نامه اصلی آماده کنید. بعد از قرار دادن کتاب ایین نامه پایه سوم اینبار درسایت درایوینگ دانلود کتاب آیین نامه پایه دوم به صورت فایل pdf در پایین صفحه به صورت رایگان قرار دادیم. این کتاب 123 صفحه می باشد که در پایین فهرست و پیشگفتار این کتاب را مشاهده می کنید.

فصل چهارم کتاب آیین نامه رانندگی – فرهنگ رانندگی: