در متا کوئست خود را در وحشت هالووین غرق کنید


امروز، نمایش‌ها، فیلم‌ها و تجربیات بیشتری را در متا کوئست به اشتراک می‌گذاریم تا به شما کمک کنیم در این هالووین در واقعیت مجازی (VR) ترسیده باشید. در اوایل این ماه، ما به روز رسانی کردیم لیست هدست های خالی از سکنه ما، که مملو از بازی های واقعیت مجازی است تا به شما کمک کند این فصل را به سبکی دلخراش جشن بگیرید.

  • BlackBoxTV ارائه می دهد: Scream Park: Scream Park هم برای علاقه مندان به ترس و هم برای معتادان آدرنالین به نقطه ای شیرین تبدیل می شود. BlackBoxTV با چهار قسمت جدید برای هالووین 2022 بازگشته است. با بازی گریس ون دین چیزهای عجیب و غریب شهرت، این نمایش ترسناک هیجان انگیز شما را وادار می کند که قوانین فیزیک را در خطرناک ترین تلاش زندگی خود به چالش بکشید. و اکنون تا 21 اکتبر، می توانید به یک راه بروید ماجراجویی وحشتناک با Scream Park’s Toby Terrific در مکان های در جهان های افق.
  • خانه خالی از سکنه الی راث: ترفند VR-Treat: به نویسندگی و کارگردانی الی راث و ارائه شده توسط Crypt TV همراه با متا، Eli Roth’s Haunted House: Trick-VR-Treat یک تجربه واقعیت مجازی 30 دقیقه ای و 180 درجه با بازی ونسا هاجنز و ویل ساسو است. تو می توانی رویداد اولین نمایش را در 21 اکتبر در ساعت 6:00 بعد از ظهر PT تماشا کنید در Horizon Worlds، یا آن را به صورت درخواستی تماشا کنید تلویزیون متا کوئست. اگر هدست کوئست ندارید، همچنان می‌توانید فیلم کوتاه را با آن تماشا کنید فیس بوک و اینستاگرام.
  • NOPE World توسط Monkeypaw Productions: Ranch Haywood را کاوش کنید، تخم‌مرغ‌های عید پاک را از فیلم کشف کنید و هر کاری که انجام می‌دهید… به بالا نگاه نکنید. وارسی راه اندازی پست وبلاگ ما برای یادگیری بیشتر
  • پرونده توکیو: این فیلم ژاپنی ترسناک دو قسمتی و 360 درجه، تلویزیون متا کوئست را در طوفان فرو می برد. قسمت 1 اکنون در دسترس است و قسمت 2 در 21 اکتبر عرضه می شود.
  • Meta Horizon Worlds Drive-In: یک فیلم درایو با موضوع هالووین را تجربه کنید که مجموعه‌ای از فیلم‌های ترسناک هیولا را از Crypt TV پخش می‌کند.
  • آخرالزمان بیگانه: یک ویدیوی واقعیت مجازی 360 درجه بر اساس HG Wells جنگ جهانیان.
  • چالش هیولا: قبل از اینکه شما را پیدا کنند، اسپرینگ ترپ، پنی وایز، مایکل مایرز و مرد باریک را پیدا کنید.
  • پنی وایز دلقک رقصنده: دلقک مورد علاقه همه فقط برای دیدار با شما در VR جان می دهد. در لوکیشن جشنواره دری و فان هاوس در دری، مین فیلمبرداری شده است.

ما همچنین با Universal Pictures همکاری کرده‌ایم تا یک تجربه چت مسنجر شبح‌آور و مملو از سرگرمی را راه‌اندازی کنیم و به طرفداران وحشت این فرصت را می‌دهیم تا حلقه‌های هالووین سفارشی خود را بسازند. برای دسترسی به تجربه #KillerReels در مسنجر یا اینستاگرام، به آدرس زیر بروید صفحه فیس بوک فیلم هالووین و برای شروع چت روی ارسال پیام کلیک کنید. در اینستاگرام به DM پیام دهید @HalloweenMovie.

لیست کامل را ببینید سرگرمی هالووین در Quest، و درباره چالش #KillerReels بیشتر بدانید.

منبع