در کرالا، متا از سازندگانی که فرهنگ محلی را روی حلقه‌ها تعریف می‌کنند جشن می‌گیرد

سازندگان در سرتاسر هند علایق خود را در پلتفرم های متا به اشتراک می گذارند، که برخی از آنها به جریان اصلی تبدیل می شوند و در نتیجه فرهنگ را به جلو می برند. در کرالا نیز، سازندگان محتوا مرزهای طنز، موسیقی و سرگرمی را جابجا می‌کنند و فرهنگ محلی را از طریق حلقه‌های خود تعریف می‌کنند. این ملاقات با هدف تجلیل از این سازندگان بود که برخی از آنها تنها در 2 سال گذشته طرفداران ملی و جهانی را به دست آورده اند. این ملاقات همچنین فرصتی برای همکاری با دیگر سازندگان و آشنایی با جدیدترین‌های اینستاگرام و فیس‌بوک، از جمله ویژگی‌های جدید و پیشنهادات رفاهی بود.

اخیراً برنامه آموزش سازندگان متا در اینستاگرام متولد شد به مالایایی ترجمه شد تا به سازندگان کمک کند تا در مورد جدیدترین مطالب اینستاگرام و بهترین شیوه های ایجاد محتوای عالی بیاموزند.

منبع

Reels یک موتور رشد برای سازندگان بوده است. این فرصتی را به سازندگان جدیدتر داده است تا اشتیاق خود را به نمایش بگذارند و توسط جامعه متنوع اینستاگرام کشف شوند. فرمت ویدیوی کوتاه امروز راه شماره یک برای دانستن آنچه در شهر ما می‌گذرد است و کدام رقص استپ و آهنگ موسیقی کرالا را به خود جذب کرده است. این همان جایی است که برندها برای کمپین های منطقه ای خود خالقانی را کشف می کنند.

از آهنگ درشانا در فیلم هردیام، به تم Kalki مورد بازبینی قرار گرفت از فیلم کالکی، محتوای سازندگان در کرالا روندها را در Reels هدایت می کند. برای تجلیل از این سازندگان و نحوه استفاده آنها از صحنه جهانی ارائه شده توسط Reels، متا در 29 ژوئیه 2022 یک گردهمایی با سازندگان در کوچی ترتیب داد.

(سازندگان Sen Sree و Maneesh Vishnu در این رویداد)

«این اولین ملاقات روی زمین در کوچی برای سازندگان، در این مقیاس، پس از دو سال است. خوشحالم که جامعه سازندگان محلی این فرصت را دارند که با یکدیگر ملاقات کرده و با یکدیگر تعامل داشته باشند و با هم محتوای جالبی تهیه کنند. با تعداد افراد جدیدی که به ستاره های ایالت تبدیل شده اند، به دلیل حلقه های سرگرم کننده شان، داشتن چنین مرحله ای برای آنها مهم بود، و امیدوارم این باعث ایجاد فرهنگ همکاری در کرالا شود.”

(سازندگان روهیت (در جلو)، و جفت سازنده-برادر پراوین و پراناو (از L تا R)، در یک حلقه در رویداد با یکدیگر همکاری می‌کنند)

شکیر سبحان موسوم به مسافر مالووی که در این جلسه نیز حضور داشت به اشتراک گذاشت:

این رویداد با حضور بیش از 200 سازنده مانند پرل ماانی (@pearlemaany) شکیر سبحان (@mallu_traveler) و میث و میری (@meeth_miri).

پرل ماانیبازیگر و مجری برنامه گفت و گو گفت:

مانیش چوپرا، مدیر و رئیس مشارکت در فیس بوک هند (متا)، زمینه بیشتری را ارائه کرد:

«در سراسر مناطق و زبان‌ها، هند در Reels سرگرم می‌شود. سازندگان کرالا گرایش‌های زیادی را برانگیخته‌اند و پیروان ملی و منطقه‌ای به دست آورده‌اند. به‌عنوان یک پلتفرم، می‌خواهیم از این سازندگان تجلیل کنیم و زمینه‌ای برای همکاری آنها با یکدیگر فراهم کنیم، این چیزی است که ما قصد داریم از طریق این ملاقات به آن برسیم.»

(از L تا R: بازیگر Unni Mukundan؛ بازیگر و مجری برنامه گفتگوی پرلی مانی؛ آشپز، رستوراندار و خالق، آشپز Pillai؛ و موسیقیدان Jakes Bejoi)