دیزل ژنراتور قیمت نحوه انتخاب مشخصات فنی گازوئیلی

در برخی فیلتر ها، در قسمت ورود سوخت به فیلتر اصلی و در قسمت بالای آن، یک صفحه فیلتر کننده با قطر منافذ حدود ۱۵۰ میکرون تعبیه شده است. این پیش فیلتر ذرات و ناخالصی های بزرگ سوخت را قبل از ورود آن به فیلتر اصلی جدا می کند. این فیلتر را هنگام سرویس ها ودر صورت گرفتگی می توان به راحتی از روی فیلتر باز کرده (محفظه آن به صورت پیچی روی فیلتر بسته می شود.) و تمیز یا تعویض نمود. توجه داشته باشید وات شروع کار دستگاه و وات در حال اجرای دستگاه می توانند متفاوت از هم باشد که این موضوع بسیار حیاتی است. عمل احتراق در موتور های دیزل به واسطه پاشش گازوئیل داغ بر روی توده هوای فشرده شده صورت می گیرد.

هنگام خرید یک ژنراتور دست دوم قابل اطمینان، یکی از اولین مواردی که باید بررسی شود ، سابقه ، سن ، و مقدار ساعت استفاده شده ژنراتور می‌باشد. در زیر کلیپ و کتاب هایی جهت آشنایی بیشتر با دیزل ژنراتور آمده است. مارا با ذکر پیشنهادات و انتقادات خود در ارائه مطالب مفید به جامعه مهندسین در زیر صفحه یاری نمایید. دیزل ژنراتور ایرانی و پس از آن چینی ، یک انتخاب ارزان است که فروشندگان دیزل ژنراتور معمولا پیشنهاد میدهند. در این مقاله از سایت آرا سنگ الوند به توضیح دیزل ژنراتور چیست و چه کاربردی دارد، پرداخته ایم. در حالت کلی از این وسیله در دو حالت استفاده می شود و کاربرد دارد.

موتورهای کامل ، با یک دینامومتر پیشرفته، تحت بارهای متنوع سایت کاراسهند تست می شود. خروجی برحسب اسب بخار، دور در دقیقه، فشار روغن، فشار محل اتصال میل لنگ، و فشار جعبه هوا همراه با مشخصات موتور ثبت و ضبط می شود و با یک گزارش بررسی راه اندازی عرضه می شود. سپس موتورها توسط یک لایه اکسید قرمز یا رنگ لعاب، ضد آب و ضد زنگ زدگی می شوند. یکی دیگر از گزینه‌های خرید یک ژنراتور صنعتی ، دیزل ژنراتور بازسازی یا اورهال شده است.

  • دیزل ژنراتورها دارای اجزای تشکیل دهنده ای هستند که هر کدام از آنها به تنهایی یک کار خاصی رو در این دستگاه انجام میدهند.
  • مقدار سوختی که در مدت یک ساعت توسط موتور مورد نظر جذب می گردد و باعث می شود موتور مقدار مشخصی نیرو را تولید کند.
  • آنها می‌توانند برای یک بار ثابت تا کامل و با زمانی نامحدود توان پیوسته‌ای را فراهم نمایند.
دیزل ژنراتور قیمت نحوه انتخاب مشخصات فنی گازوئیلی

اگر عقربه ولتاژ شناور بسیار زیاد باشد، عمر باتری را کوتاه می کند. شارژر های باتری معمولا جهت جلوگیری از خوردگی از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. ولتاژ DC خروجی شارژر باتری برای هر سلول 2.33 ولت است که ولتاژ سنج دقیق برای باتری های اسید سرب است. استفاده مداوم از ژنراتور گازوئیلی باعث داغ شدن اجزای مختلف آن می شود.

زیرا هنگامی که از ژنراتوری استفاده می کنید که برای مدت طولانی کار کرده است، اصطکاک بیشتری در هنگام مالش قطعات متحرک به یکدیگر به وجود آمده است.این بدان معناست که هر زمان که از دستگاه استفاده می شود، از حالت سرد به داغ می رود. در اینجا نحوه استفاده از آن بر طول عمر دیزل ژنراتور تأثیر می گذارد.برای مثال اول، فرض کنید شما یک دیزل ژنراتور را با حداکثر توان، ۲۴/۷ استفاده می کنید. کار سخت این ژنراتور با چند وقفه بین آن باعث فرسودگی زیاد می شود.

دیزل ژنراتور ولوو پنتا (n 200 کاوا

ژنراتورهایی که برای کار در مدت زمان بیشتری از ژنراتور های استندبای طراحی شده اند و از ویژگی های آنها لود ثابت با توان کمتر از 75٪ می باشد. مثلا در مواقعی که برق شهر به دفعات زیاد و یا به مدت طولانی قطع می شود یا در مناطقی که برق شهر در دسترس نیست و باید به طور پیوسته از ژنراتور استفاده گردد مانند اکتشاف معادن و کمپ ها. کشتی ها و بسیاری از وسائل نقلیه بزرگ زمینی مانند ماشین های سنگین و نظامی و قطارها نیز از موتور دیزل نه فقط برای تامین برق توسط ژنراتور به حرکت درآمده توسط آنها روشنایی خود را بلکه نیروی محرکه مورد نیاز خود استفاده می کنند. اگر تصمیم به خرید دیزل ژنراتور دارید بهتر است پیش از هرگونه اقدامی برای خرید، کمی درخصوص سازندگان و برندهای مختلف این محصول اطلاعات کسب کنید. موارد فوق نکات حداقلی هستند که پیش از اخذ قیمت دیزل ژنراتور باید در نظر گرفته شوند.

دیزل ژنراتور ساخت شرکت پایور دیزل آسیا

این موتورها دارای راندمان بالا، هزینه های كم نگهداری و سایر ‫شرایط مورد نیاز مشتریان است. موتورهای دیزلی پرکینز از 2/7 كیلو وات تا 1200 كیلو وات و موتورهای گاز سوز آن از 307 تا 1000 كیلو وات تولید می‌شوند. پس از آن در سال 1959 ، توسط « مسـی فرگوسـن» خریداری شده و در سال 1994 شاخه ای از شركت « لوكـاس ورایـتی » شد و موتورهای خود را با دو سوخت دیزل و گاز تولید و به بازار عرضه کرد. شركت موتـور سازی پركیـنز شرکتی انگلیسی است که در سال 1932 بعنوان زیر مجموعه ای از گروه صنعتی كاترپیلار در استفیلد انگلستان شروع به فعالیت کرد. پرکینز با ‫طراحی و تولید اولین موتور پر سرعت دنیا خیلی سریع معروف شد.