راه اندازی ابزارهای نظارت والدین در اینستاگرام و مرکز خانواده در هند

مانسی زاوری، موسس و مدیرعامل Kidsstoppress.com

ما در حال کار با یووا، یک شرکت رسانه ای و بینش جوانان، برای افزایش آگاهی در مورد این منابع نیز.

ابزارهای نظارتی در اینستاگرام امروز در هند در دسترس هستند و به والدین و سرپرستان اجازه می‌دهند:

  • مدت زمانی را که جوانانشان در اینستاگرام می گذرانند مدیریت کنند – با تعیین محدودیت‌های زمان نمایش و برنامه‌ریزی استراحت در طول روز و هفته، به جوانان کمک می‌کند زمان خود را در اینستاگرام مدیریت کنند.
  • مشاهده کنید که جوانان آنها چه حساب هایی را دنبال می کنند و چه حساب هایی را دنبال می کنندبه شما امکان می‌دهد از افرادی که فرزندتان در اینستاگرام با آن‌ها در ارتباط است، به‌روز باشید.
  • هنگامی که نوجوان آنها به کسی گزارش می دهد مطلع شویدجوانان می توانند انتخاب کنند که اگر در اینستاگرام گزارشی تهیه کردند به شما اطلاع دهند تا بتوانید با هم درباره آنچه اتفاق افتاده صحبت کنید.
مرکز خانواده – که اکنون به زبان انگلیسی و هندی موجود است – شامل منابعی از هند است مانند:

  • راهنمای والدین.
  • راهنمای مقابله با استرس امتحان، که با مشارکت Fortis Mental Health و Sangath تهیه شده است.
  • راهنمای LGBTQ در مورد ایمن بودن آنلاین، که با مشارکت پروژه مسلمانان کوئیر تهیه شده است.
  • راهنمای “ساختن عادات دیجیتالی سلامت” با مشارکت رهبران جوان برای شهروندی فعال (YLAC) تهیه شده است.
  • راهنماهایی برای ایجاد فضاهای امن و مدیریت سلامت روان شما.

منبع

امروز، رونمایی از ابزارهای نظارت والدین در اینستاگرام در هند را اعلام کرده‌ایم تا به والدین کمک کنیم تا بیشتر در تجربیات نوجوان خود مشارکت کنند. همچنین مرکز خانواده را معرفی می‌کنیم، مکانی جدید برای دسترسی والدین و سرپرستان به ابزارها و منابع نظارتی از کارشناسان برجسته.

“داشتن یک تجربه آنلاین امن و غنی یکی از مهمترین دغدغه های والدین است. ما خوشحالیم که اینستاگرام این ابزارهای نظارتی را در هند راه اندازی می کند و ما مشتاقانه منتظر مشارکت با آنها هستیم، بنابراین جامعه والدین در هند به این ابزارها آگاه و مجهز هستند و می توانند با نوجوان خود در مورد آن گفتگو کنند. ”

مرکز خانواده شامل یک مرکز آموزشی جدید است که در آن والدین و سرپرستان می توانند به منابع متخصصان دسترسی داشته باشند و مقالات، ویدیوها و نکات مفید در مورد موضوعاتی مانند نحوه صحبت با جوانان در مورد رسانه های اجتماعی را مرور کنند. والدین همچنین می‌توانند آموزش‌های ویدیویی در مورد نحوه استفاده از ابزارهای نظارتی جدید برای استفاده حداکثری از پلتفرم تماشا کنند.

ما از نزدیک با کارشناسان، والدین، سرپرستان و جوانان هندی کار کرده‌ایم تا نیازهای والدین و نوجوانان را بهتر درک کنیم. یکی از بزرگترین نیازها همچنان ابزارها و منابع برای آموزش والدین در مورد خدمات دیجیتال است. این آموزش به والدین و سرپرستان اجازه می دهد تا به نوجوانان خود در مدیریت تجربیات آنلاین خود کمک کنند. کنترل‌های نظارت والدین و مرکز خانواده را در ماه مارس سال جاری در ایالات متحده راه‌اندازی کردیم، و اکنون در هند نیز عرضه می‌شود.

“جوانان امروزی می خواهند در مورد تجربیات آنلاین خود صحبت کنند، اما در حین انجام این کار با والدین خود دلهره دارند، زیرا شکاف نسلی برای Gen Zs متأسفانه به یک شکاف ارتباطی تبدیل شده است.” نیکیل تانجا، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل یووا، گفت. وی افزود: “در مشارکت خود با متا، هدف ما این است که این شکاف را پر کنیم و اطمینان حاصل کنیم که ابزارها و منابعی که امروز راه اندازی شده است، محرکی برای گفتگوی بسیار مورد نیاز آنها است.”

در اینستاگرام، والدین و سرپرستان می توانند برای جوانان خود دعوت نامه ارسال کنند تا ابزارهای نظارت را راه اندازی کنند. طی چند ماه آینده، ابزارها و ویژگی‌های نظارتی بیشتری را در Family Center عرضه خواهیم کرد. از اولیا و اولیا دعوت می کنیم نحوه راه اندازی ابزار نظارت را بیاموزید.

مرکز آموزشی برای والدین و سرپرستان

ناتاشا جوگ، رئیس، سیاست عمومی، اینستاگرام، فیسبوک هند (متا)

ابزارهای نظارتی جدید در اینستاگرام

ما در حال کار با Kidsstoppress.com، پلت فرم کشف پیشرو و قابل اعتماد هند برای نیازهای فرزندپروری، برای تعامل با والدین و گسترش آگاهی از ابزارها.

“ایمنی جامعه ما برای ما در متا از اهمیت بالایی برخوردار است. ابزارهای نظارتی و مرکز خانواده به تلاش های ما برای ایمن نگه داشتن جوانان می افزایند. قصد ما ایجاد تعادل مناسب برای تمایل جوانان به خودمختاری در هنگام استفاده از اینستاگرام، اما همچنین امکان نظارت را به گونه‌ای فراهم می‌کند که در صورت مفید بودن از مکالمات بین والدین و جوانان پشتیبانی می‌کند. ما از همه ما سپاسگزاریم شرکای متخصص در این فضا، بینش هایی که ما به طور مداوم از آنها می گیریم، از جمله برای پرتاب های امروزی.