راه اندازی اولین چالش طراحی پاناروپایی متا در روز اینترنت ایمن تر

ما مرکز خانواده دارای منابع آموزشی از کارشناسان برجسته جوانان و ایمنی، حریم خصوصی و رفاه در مورد چگونگی گفتگو با نوجوانان خود در مورد عادات آنلاین سالم و ایمن است.

متا در حال حاضر مشارکت پیشرو در صنعت نوجوانان، سرپرستان و کارشناسان را در طراحی مشترک تجربیات متناسب با سن در سطح جهانی از طریق آزمایشگاه های TTC هدایت می کند. ما بر اساس تلاش چند ساله TTC Labs برای طراحی مشترک با جوانان برای بهبود ایمنی و حفظ حریم خصوصی در سراسر فناوری‌های خود ساخته‌ایم. ما از پیشنهاد اتحادیه اروپا برای آیین نامه رفتار اتحادیه اروپا در مورد طراحی متناسب با سن حمایت می کنیم و اهداف اتحادیه اروپا را برای مشارکت دادن جوانان در شکل دادن به سیاست های دیجیتال اتحادیه اروپا که بر زندگی آنلاین آنها تأثیر می گذارد، به اشتراک می گذاریم. راه اندازی جام جم طراحی جوانان اتحادیه اروپا یکی از راه هایی است که ما با جوانان برای ارائه فناوری های بهتر کار می کنیم.

کمک به نوجوانان برای تمرکز و تعیین مرزها

در 27 آوریل در بروکسل، تیم‌های شرکت‌کننده از چهار کشور عضو اتحادیه اروپا – بلژیک، اسپانیا، جمهوری چک و سوئد – با سیاست‌گذاران اتحادیه اروپا، متا و دیگر شرکت‌های رسانه‌های اجتماعی گرد هم می‌آیند تا شادی‌ها و چالش‌هایی را که در دنیای دیجیتال با آن‌ها روبرو هستند به اشتراک بگذارند. با ایده های خود برای تجربیات آنلاین امن، مثبت و مناسب برای نسل خود.

ما نیز توسعه داده ایم کنترل های والدین که به والدین و نوجوانان کمک می کند تا زمان خود را به صورت آنلاین با هم مرور کنند. آنها برای ایجاد تعادل مناسب بین نظارت والدین و حفظ حریم خصوصی و استقلال نوجوانان طراحی شده اند. این ابزارها به والدین و سرپرستان اجازه می دهد:

  • ببینید نوجوان آنها چه کسی را دنبال می کند و چه کسی آنها را دنبال می کند.
  • وقتی نوجوان آنها را به اشتراک می‌گذارد، ببیند که کسی را گزارش کرده یا مسدود کرده است.
  • ببینید چه زمانی نوجوان آنها تنظیمات پیش فرض حریم خصوصی را تغییر می دهد. و
  • ببینید نوجوان آنها چقدر در اینستاگرام وقت می گذراند، محدودیت های روزانه را تعیین کنید و زمانی که آنها نمی خواهند نوجوانشان از این برنامه استفاده کنند، استراحت برنامه ریزی کنید.
ما از جوانان می خواهیم که روابط آنلاین را در یک محیط امن ایجاد کنند. به همین دلیل است که ما با کارشناسان بهداشت روان، روانشناسی کودک، سواد دیجیتال و موارد دیگر همکاری نزدیک داریم تا ویژگی‌هایی ایجاد کنیم که به افراد کمک می‌کند به طور ایمن و مسئولانه به اینترنت متصل شوند. ما در سال گذشته پیشرفت های زیادی در این زمینه داشته ایم، از جمله:

  • نوجوانان پیش فرض در هنگام ثبت نام وارد تنظیمات خصوصی بیشتری شوید
  • کمک به محافظت از نوجوانان در برابر تعاملات ناخواسته بزرگسالانی که از آنها پیروی نمی کنند
  • حذف محتوای بیشتر که خط‌مشی‌های ما را نقض می‌کند و ایجاد بالقوه محتوای حساس پیدا کردن سخت تر است
  • ارائه ابزار برای نوجوانان برای گذراندن زمان معنی‌دارتر آنلاین با ویژگی‌هایی مانند “Take a Break” و “Nudges” که آن‌ها را تشویق می‌کند هم از اینستاگرام فاصله بگیرند و هم موضوعات مختلف را در آن بررسی کنند.
با مشارکت آزمایشگاه های اعتماد، شفافیت و کنترل (TTC Labs) و فکر جوان، بود باز کردن برنامه های کاربردی برای جام جم طراحی جوانان اتحادیه اروپا، یک چالش طراحی مشترک پاناروپایی با دعوت از جوانان 16-18 ساله برای همکاری در فرآیند طراحی ما و ارائه بازخورد در مورد تجربیات خود به صورت آنلاین.

چشم انداز ما برای Family Center این است که در نهایت به والدین و سرپرستان اجازه دهیم تا به نوجوانان خود کمک کنند تا تجربیات خود را در سراسر فناوری های متا مدیریت کنند، همه از یک مکان مرکزی. در مورد ما بیشتر بخوانید راهنمای والدین اینستاگرام.

منبع

ما نیز استفاده کرده ایم تکنولوژی تایید سن برای کمک به نوجوانان برای داشتن تجربیات مناسب با سن، با همکاری Yoti، متخصصان تأیید سن حفظ حریم خصوصی.

حمایت از والدین با مرکز خانواده