راه اندازی اولین کمپین برند بین اپلیکیشنی ما در هند

آویناش پنت، مدیر بازاریابی، فیس بوک هند (متا)

در متا، استراتژی بازاریابی ما همیشه این بوده است که از افراد واقعی و روشی که آنها از پلتفرم‌های ما استفاده می‌کنند الهام بگیریم و آن را به طور گسترده‌تری به اشتراک بگذاریم. در اینستاگرام و فیس‌بوک، ما می‌دانیم که امروزه Reels چه تأثیر عمیقی بر زندگی مردم دارد، AR نیز در باز کردن قفل خلاقیت، تحریک روندها و ارائه تجربیات. فیلم‌های ما سعی می‌کنند داستان‌های منحصربه‌فردی را به تصویر بکشند که این بینش‌ها و موارد دیگر را شامل می‌شود، و در این فرآیند نشان می‌دهد که چگونه متا برای کمک به مردم برای برقراری ارتباط و بیان آزادانه سرمایه‌گذاری شده است.»

این کمپین پلتفرم برند جدید ما است و علاوه بر کانال های خارج از پلتفرم، در فیس بوک و اینستاگرام نیز تبلیغ خواهد شد. این کمپین دارای چهار خلاق خواهد بود که در طی دو ماه به صورت مرحله‌ای فعال خواهند شد. خلاقیت ها توسط مفهوم سازی شده اند DDB Mudra.

منبع

جدا از فیلم‌های تبلیغاتی فعلی، این کمپین شامل فیلم‌ها، فعال‌سازی‌ها و مشارکت محتوای مارکدار با شرکا برای ایجاد درک و هیجان بیشتر برای متاورس می‌شود.

ما اجمالی از داستان های هند را به اشتراک خواهیم گذاشت، جایی که جوانان به طور خاص از علایق خود پیروی می کنند و از غیرت کارآفرینی خود برای دنبال کردن ایده هایی استفاده می کنند که آنها را به جلو می برد. داستان‌ها نشان می‌دهند که چگونه این اتفاقات امروز در برنامه‌های ما رخ می‌دهد و ممکن است در آینده نیز اتفاق بیفتد.

برای برجسته کردن نحوه انجام این کار، ما یک کمپین بازاریابی مصرف‌کننده جدید به نام «کجا نمی‌توانیم با هم برویم» منتشر کرده‌ایم. این اولین باری است که به طور جمعی ارزش برنامه های خود را از طریق فیلم های خود در هند برجسته می کنیم.

هر کسی که هستیم، هر چیزی که دوست داریم، قدرت جمعی ما را بهتر، قوی تر، موفق تر و شادتر می کند. کشف قدرت افرادی که گرد هم می آیند تا یکدیگر را به جلو سوق دهند، اولین کمپین ما برای متا است. این کمپین از روایت‌های مجزای مجزای این سه اپلیکیشن نشأت می‌گیرد و امیدوار است بینندگان را با یک باور خوش‌بینی ترغیب کند: “کجا نمی‌توانیم با هم برویم؟” کلماتی که باور متا را از آنچه امروز هست و همچنین فردا چه خواهد بود زنده می کند.

سال گذشته، نام شرکت جدیدی به نام Meta را معرفی کردیم که برنامه‌ها و فناوری‌های خود را تحت یک نام تجاری گرد هم می‌آورد. تمرکز ما این است که متاورژن را زنده کنیم و به مردم کمک کنیم تا با هم ارتباط برقرار کنند، جوامعی پیدا کنند و کسب و کارها را رشد دهند. اما ماموریت ما یکسان است، یعنی دادن قدرت به مردم برای ایجاد جامعه و نزدیک‌تر کردن جهان به یکدیگر.