راه اندازی Horizon Worlds در کشورهای بیشتری در اروپا

با Horizon Worlds، می توانید با هم ایجاد و کاوش کنید. این که آیا یک کلوپ کمدی جایی که می توانید روی صحنه بروید و شوخی های پدرتان را در مقابل تماشاچیان امتحان کنید، الف سالن بولینگ جایی که با دوستانتان به خطوط می روید، یا حتی مکانی برای یادگیری افراد مختلف و سبک زندگی.

دنیای رویاهای خود را بسازید

Horizon Worlds امروز یک تجربه اجتماعی فراگیر است که در آن می توانید با هم کاوش کنید، بازی کنید و خلق کنید. از آنجا که سال گذشته راه اندازی شد، ما از جامعه به سرعت در حال رشدی که از تجربیات منحصر به فردی که آنها ساخته و الهام گرفته اند، شگفت زده شده ایم. از بازی‌های اکشن گرفته تا مکان‌های آرام و ایده‌آل برای مدیتیشن، Horizon Worlds چیزی برای ارائه هر سلیقه و خلقی دارد.

ما می‌خواهیم همه بر تجربه‌شان در Horizon Worlds کنترل داشته باشند، بنابراین همیشه در تلاش هستیم تا ابزارها و ویژگی‌های بیشتری را اضافه کنیم تا افراد بتوانند تجربیات خود را سفارشی کنند. برای شروع، ما رفتار در خط مشی VR و خط مشی محتوای ممنوعه Horizon Worlds آنچه را که در پلتفرم ما مجاز است و چه چیزی مجاز نیست، تشریح می کند. اگر کسی شما را اذیت می کند، چندین گزینه دارید. از منوی مچ دست خود، می‌توانید روی نماد سپر ضربه بزنید و Safe Zone را بالا بکشید، که به شما امکان می‌دهد از محیط اطراف خود فاصله بگیرید و هر کسی را که درگیر رفتار ناخواسته است را مسدود، بی‌صدا کنید یا گزارش دهید. همه کاربران جدید Horizon Worlds از طریق یک فرآیند ورود به کار می روند که نحوه استفاده از Safe Zone را توضیح می دهد. علاوه بر این، هر فردی که خط‌مشی‌های ما را نقض می‌کند، ممکن است بسته به ویژگی‌های مورد، حسابش محدود، تعلیق یا غیرفعال شود.

منبع

امروز مارک زاکربرگ اعلام کرد که در حال ساخت هستیم جهان های افق برای افراد 18 ساله یا بالاتر در فرانسه و اسپانیا در دسترس است. این بخشی از برنامه جاری ما برای عرضه است به Horizon Worlds برای افراد بیشتری در اروپا در سال جاری.

به انجمن بپیوندید

دنیای مجازی یک فرصت بزرگ جدید برای سازندگان برای ایجاد جوامع و ارتباط با مخاطبان است. خواه این یک مینی بازی باشد، مکانی برای آموزش سلامتی به مردم، دنیایی متفکرانه برای استراحت و مدیتیشن، یا هر چیز دیگری، می‌توانید آن را در Horizon Worlds بسازید.

اوایل امسال ما اولین خود را راه اندازی کردیم کتابخانه دارایی، مجموعه ای از آیتم های از پیش ساخته شده است که سازندگان می توانند هر زمان که بخواهند از آنها استفاده کنند. و ما آزمایش راه‌هایی را برای کسب درآمد از چیزهایی که در Horizon World می‌سازید، از طریق گزینه‌هایی مانند فروش کالاهای مجازی یا ارائه دسترسی پولی به فضاهای انحصاری، آغاز کرده‌ایم.

کنترل سفارشی برای همه