راه جدیدی برای خرید محصولات در اینستاگرام وجود دارد – درست در چت


تصویری از درخواست پرداخت چت اینستاگرام با Jawsurf.
مارک زاکربرگ امروز در گفتگو با Jawsurf در اینستاگرام این ویژگی پرداخت را اعلام کرد.

روشی جدید برای خرید: پرداخت در چت در اینستاگرام

اینستاگرام به افراد کمک می کند تا آنچه را که برایشان مهم است کشف کرده و با آنها ارتباط برقرار کنند. و این فقط بین خانواده و دوستان نیست – مردم نیز با مشاغل مورد علاقه خود پیام می دهند. هر هفته، یک میلیارد نفر به یک کسب‌وکار در خانواده برنامه‌های ما پیام می‌دهند – خواه گپ زدن با مارک‌ها، مرور محصولات، درخواست پشتیبانی یا تعامل با داستان‌ها. ما می‌خواهیم به مردم کمک کنیم با کسب‌وکارهایی که به آن‌ها اهمیت می‌دهند، گفتگو کنند و به آنها کمک کنیم محصولاتی را که دوست دارند در یک تجربه آسان و یکپارچه، درست از موضوع چت بیابند و بخرند.. به همین دلیل است که امروز روش جدیدی را برای خرید در اینستاگرام معرفی می‌کنیم – همان جایی که شما چت می‌کنید.

تصویری که مکالمه بین خریدار و فروشنده در اینستاگرام و فرآیند تراکنش از طریق چت را نشان می دهد.

وقتی با یک چت می کنید واجد شرایط کسب و کار کوچک در اینستاگرام، اکنون می توانید بدون ترک چت خرید کنید. به عنوان مثال، اگر به یک کوله پشتی علاقه دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که در مورد کسی که دوستش دارید پیامی به کسب و کار ارسال کنید. از آنجا، می‌توانید درباره سفارشی‌سازی‌ها چت کنید – مانند اضافه کردن حروف اول خود – و سپس سفارش خود را مستقیماً در چت قرار دهید. در همان موضوع چت، همچنین می‌توانید سفارش خود را پیگیری کنید و هرگونه سؤال بعدی را از کسب‌وکار بپرسید. در نهایت، شما می توانید استفاده کنید متا پرداخت برای تکمیل خرید، پرداخت را حتی با چند ضربه آسان تر می کند. و شما می توانید با اطمینان خاطر خرید کنید پرداخت ها به صورت ایمن پردازش می شوند و شما خرید محافظت می شود.

تصویری که چت بین صاحب کسب و کار و مشتری در چت اینستاگرام و درخواست پرداخت به مشتری را نشان می دهد.

با استفاده از این ویژگی جدید، صاحبان مشاغل کوچک قادر خواهند بود:

  • برای پاسخ به سؤالات و تأیید جزئیات خرید، در زمان واقعی با مشتریان چت کنید.
  • یک درخواست پرداخت با توضیحات مورد و قیمت ایجاد کنید.
  • درخواست و دریافت پرداخت.

و هنگامی که کسب و کارها آماده راه اندازی فروشگاه دیجیتال خود هستند، می توانند از آن استفاده کنند مغازه ها در اینستاگرام و فیسبوک

همانطور که به فصل بعدی اینترنت و متاورس نگاه می کنیم، مشتاقانه منتظریم تا مردم به ابزارهایی مانند پرداخت در چت دسترسی بیشتری بدهند که زندگی مردم را آسان تر می کند.

منبع