راه های جدید برای ایجاد ارتباط با مشترکین در اینستاگرام

برای ارائه ارزش فوری برای مشترکین شما، یک برگه انحصاری در نمایه شما برای همه موارد اشتراک راه اندازی می کنیم. اکنون می‌توانید دنیایی از محتوای انحصاری ایجاد کنید، از نجات جان مشترکان خود گرفته تا اشتراک‌گذاری پست‌ها و حلقه‌های فید، با دانستن اینکه جامعه شما به‌محض مشترک شدن می‌تواند آن را به راحتی پیدا کند.

برگه مشترک جدید در صندوق ورودی به شما این امکان را می دهد که به راحتی چت های خود را با مشترکین سازماندهی و مدیریت کنید تا هرگز پیامی را از دست ندهید و بتوانید به راحتی پاسخ دهید.

پست ها و قرقره های انحصاری

ماکت محصول چت های اشتراک در اینستاگرام

امروز راه‌های جدیدی را برای ارتباط با مشترکین شما ارائه می‌کنیم، از جمله چت مشترک، روش‌های جدید برای اشتراک‌گذاری محتوای دائمی و انحصاری و یک برگه انحصاری در نمایه شما.

معرفی چت های مشترک

«…وقتی که به جریان مستقیم یک خالق که به او نگاه می‌کردم می‌رفتم، و آنها نام من را می‌خواندند و با صدای بلند به نظر یا سؤال من پاسخ می‌دادند، احساس خاصی به من می‌داد. اینکه بتوانم آن عشق و قدردانی را به مخاطبانم با چت های مشترک منتقل کنم برای من یک دنیا معنا دارد، زیرا من آنجا بوده ام و می دانم که چقدر این احساس عالی است. – @jenningsbrower

ما دسترسی به اشتراک‌ها را در سراسر ایالات متحده گسترش داده‌ایم و این بازخورد را شنیده‌ایم که راه‌های بیشتر برای اشتراک‌گذاری محتوا و تقویت جامعه، ارزش بیشتری را برای مشترکین شما فراهم می‌کند و در عین حال پتانسیل درآمد شما را افزایش می‌دهد.

مشترکین می‌توانند از برچسب جدید «پیوستن به چت» از استوری شما، مشابه برچسب اشتراک، به چت بپیوندند. ما اوایل امسال عرضه شدیم. می‌توانید این برچسب را هم به داستان‌های مشترک و هم به داستان‌های معمولی اضافه کنید، و به مشترکین موجود اجازه دهید مستقیماً به چت بپیوندند در حالی که دنبال‌کنندگان می‌توانند برای اشتراک آسان روی آن ضربه بزنند.

ماک محصول پست ها و حلقه های انحصاری در اینستاگرام

برگه انحصاری در نمایه

به عنوان بخشی از کارمان برای کمک به سازندگان در امرار معاش در اینستاگرام، آزمایش را آغاز کردیم اشتراک ها اوایل امسال به عنوان راهی برای برقراری ارتباط نزدیکتر با جامعه خود در حالی که درآمد قابل پیش بینی و ماهانه کسب می کنید.

از آنجا که اولین بار در اوایل سال جاری اشتراک ها را معرفی کرد، ما به آرامی در حال گسترش به ده ها هزار سازنده هستیم و اخیرا به اشتراک گذاشتیم متا تا پایان سال 2024 هزینه اشتراک‌ها را دریافت نخواهد کرد. امیدواریم در ماه‌های آینده اشتراک‌ها را برای سازندگان بیشتری ارائه دهیم، بنابراین مراقب به‌روزرسانی‌ها باشید.

منبع

به‌روزرسانی‌های امروز بخشی از کار مداوم ما برای ارزشمندتر کردن اشتراک‌ها برای شما و مشترکانتان است. اخیراً، ما همچنین یک برچسب داستان اشتراک و حلقه‌های تبلیغاتی برای تشویق دنبال‌کنندگان به اشتراک و روشی آسان برای خوشامدگویی شخصی به مشترکان هنگام پیوستن با حلقه‌های خوش‌آمدگویی ساخته‌ایم.

در حالی که داستان های انحصاری و زنده به شما امکان می دهد در لحظه با مشترکین ارتباط برقرار کنید، ما می دانیم که محتوای موجود در نمایه شما راه مهمی برای جذب مشترکین جدید و حفظ انجمن شما است. ما محتوای انحصاری را به‌عنوان پست یا حلقه معرفی می‌کنیم، بنابراین مشترکین شما می‌توانند در نظرات شرکت کنند و برگردند و از محتوایی که برای آنها ایجاد کرده‌اید لذت ببرند.

ارزش پیشنهادات اشتراک در سراسر صنعت عمدتاً مبتنی بر محتوا بوده است، اما ما می‌خواهیم راهی منحصر به فرد برای ایجاد جامعه با مشترکین خود به شما ارائه دهیم، که معتقدیم می‌تواند پتانسیل درآمد شما را نیز افزایش دهد. اکنون می‌توانید چت‌های مشترکی با حداکثر 30 نفر ایجاد کنید تا در لحظه با مشترکین ارتباط برقرار کنید و در مورد موضوعاتی که به آن علاقه دارید بحث کنید، بهترین هک‌های زندگی خود را به اشتراک بگذارید یا به سادگی مشترکان خود را دور هم جمع کنید. چت های مشترک، که توسط مسنجر ارائه می شود، می توانند مستقیماً از صندوق ورودی یا داستان شما ایجاد شوند و پس از 24 ساعت به طور خودکار پایان می یابند، بنابراین می توانید تعادل خود را حفظ کنید و تصمیم بگیرید که چه زمانی و چگونه با مشترکین خود ارتباط برقرار کنید.