راه های جدید برای سازندگان EMEA برای رشد کسب و کار خود در فیس بوک

برای کمک به رشد اقتصاد سازنده، در حال توسعه ابزارهای کسب درآمد هستیم تا سازندگان در تمام مراحل رشد خود بتوانند یک کسب و کار پایدار بسازند. امروز، ابزارهایی را اعلام می‌کنیم که به سازندگان در EMEA فرصت‌های جدیدی برای کسب درآمد و مشارکت در جوامع خود می‌دهد. ما همچنین تعهد خود را تمدید می‌کنیم که تا یک سال دیگر تا ۱ ژانویه ۲۰۲۴ هیچ سهم درآمدی از درآمدهای آن‌ها در اشتراک‌ها، نشان‌ها در فیس‌بوک زنده و رویدادهای آنلاین پولی دریافت نکنیم.

ارائه فرصت های جدید برای ارتباط با مشترکین

برای جشن گرفتن ستاره‌هایی که به حلقه‌های فیسبوک می‌آیند، دوباره آورده‌ایم جشنواره ستاره ها به این کشورها. این جشن یک ماهه که از 15 ژوئن تا 15 ژوئیه برگزار می‌شود، به سازندگان این فرصت را می‌دهد تا میانگین درآمد ماهانه ستاره‌ها را بیش از دو برابر کنند. این بار، Stars Fest دارای فروش ستاره‌ها برای تشویق طرفداران جدید و قدیمی به ارسال ستاره، هدایای مجازی و نشان‌های محدود برای افرادی که بیش از 500 ستاره ارسال می‌کنند، محتوای آموزشی جدید برای کمک به سازندگان برای بهبود روابط خود با مشترکین، یک هفته برنامه نویسی سازنده و فرصتی برای جایزه که درآمد ستاره ها را برای ستاره های منتخب در حلقه ها چندین برابر می کند. ما همچنین مسابقه #StarsEverywhere را راه‌اندازی کرده‌ایم، که در آن سازندگانی که از 15 ژوئن تا 31 ژوئیه شروع به استفاده از Stars کرده‌اند، می‌توانند با افزودن #StarsEverywhere به پست‌های خود در این مدت برای برنده شدن 1000 دلار رقابت کنند.

منبع

در 19 کشور EMEA در جایی که اشتراک‌های فیس‌بوک در دسترس هستند، ابزارهای جدید و آسان برای استفاده از سازندگان را معرفی می‌کنیم که برای کمک به سازندگان در ایجاد روابط معتبر با مشترکین خود طراحی شده‌اند. از امروز، سازندگان می‌توانند پستی را به اشتراک بگذارند که فقط با استفاده از آهنگساز تلفن همراه برای مشترکین قابل مشاهده است، به اشتراک‌ها از طریق تلفن همراه دسترسی پیدا کنند – ارتباط با مشترکین را در حال حرکت آسان‌تر می‌کند، مشترکین جدید را با پست‌های قدردانی و داستان‌ها تأیید می‌کند و توصیه هایی از نظرات با اولویت بالا دریافت کنید تا پاسخ های مهم به پست های خود را از دست ندهند.

در دسامبر سال گذشته، ما شروع به آزمایش ستاره ها در مکان های بیشتری کردیم، از ویدیوهای موجود در News Feed گرفته تا برگه بازی. خوشحالیم که به زودی Stars را به Reels در فیس بوک در بلژیک، فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال و بریتانیا معرفی خواهیم کرد. ما در حال حرکت از برنامه فقط دعوت به برنامه باز هستیم، به این معنی که در ماه‌های آینده، سازندگانی که با معیارهای صلاحیت عمومی تازه منتشر شده، می تواند ستاره هایی را از افرادی که حلقه های خود را در فیس بوک تماشا می کنند دریافت کند. سازندگان همچنین می‌توانند مستقیماً از تلفن همراه خود وارد برنامه Stars شوند و درآمدهای خود را بر اساس نوع محتوا (مثلاً حلقه‌ها، زنده) بررسی کنند و پس از نصب کامل، می‌توانند ستاره‌ها را برای پست‌های خود از این سایت روشن و خاموش کنند. the post آهنگساز.

اشتراک‌ها به مخاطبان سازنده اجازه می‌دهد تا سطح حمایت از کار خود را افزایش دهند. آنها درآمد ماهانه ثابت و قابل پیش بینی را امکان پذیر می کنند که می دانیم سازندگان آن را برای حفظ یک تجارت باثبات مفید می دانند. همانطور که برای آینده می سازیم، می دانیم که سازندگان به دنبال فناوری های جدید هستند تا به آنها کنترل بیشتری بر کارشان، روابطشان با طرفدارانشان و اینکه چگونه می توانند از هر دو کسب درآمد کنند، داشته باشند.

کمک به سازندگان برای انجام کارهای بیشتری با ستاره ها

ما می‌خواهیم سازندگان نوظهور و تثبیت‌شده بیشتری با Stars موفق باشند. ستاره‌ها نه تنها فرصت کسب درآمد را ارائه می‌دهد، بلکه به سازندگان سیگنال‌هایی درباره محتوایشان می‌دهد، مانند نوع پست‌هایی که طرفدارانشان بیشتر دوست دارند. بینندگان می‌توانند هنگام پخش محتوای محتواساز، ستاره بخرند و ارسال کنند و به ازای هر ستاره‌ای که سازنده دریافت می‌کند، درآمد کسب می‌کنند.