راه های جدید برای یافتن و خرید از مشاغل در واتس اپ

ما جستجوی کسب‌وکار را به‌گونه‌ای ساخته‌ایم که از حریم خصوصی افراد محافظت می‌کند، و آنچه شما جستجو می‌کنید به گونه‌ای پردازش می‌شود که نمی‌توان آن را به حساب شما پیوند داد. برای شروع، ما این ویژگی را در برزیل، اندونزی، مکزیک، کلمبیا و بریتانیا راه‌اندازی می‌کنیم، جایی که مردم می‌توانند شرکت‌هایی را با استفاده از پلتفرم تجاری WhatsApp ما پیدا کنند. در برزیل، جستجو به افراد کمک می کند تا مشاغل کوچک را نیز بیابند.

به یک کسب و کار پیام دهید

تصویری که رابط کاربری جستجوی مشاغل در واتس اپ را نشان می دهد.

مردم راهی مناسب برای یافتن سریع مشاغل مورد نظرشان در میان میلیون ها کسب و کار کوچک و ده ها هزار برند در حال حاضر در واتس اپ می خواهند. ما در حال راه‌اندازی این قابلیت هستیم که افراد بتوانند کسب‌وکارها را بر اساس دسته‌بندی جستجو کنند – مانند سفر یا بانکداری – یا برای یافتن آن، یک مورد را با نام جستجو کنند. این کار افراد را از پیدا کردن شماره تلفن در وب سایت ها یا جستجوی شماره تلفن در لیست مخاطبین خود نجات می دهد.

تصویری که رابط کاربری برای ارسال پرداخت در واتس اپ را نشان می دهد.

تصویری که رابط کاربری چت با یک کسب و کار و خرید در واتس اپ را نشان می دهد.

ما می‌خواهیم مردم بتوانند مستقیماً از طریق چت با کارت اعتباری یا نقدی خود، پرداخت ایمن انجام دهند و اخیراً نیز ما انجام دادیم این تجربه را در هند راه اندازی کرد. اکنون، ما هیجان زده هستیم که این را در برزیل با چندین شریک پرداخت آزمایش می کنیم. این تجربه تسویه‌حساب یکپارچه برای افراد و مشاغلی که به دنبال خرید و فروش در واتس‌اپ هستند بدون نیاز به مراجعه به وب‌سایت، باز کردن برنامه دیگری یا پرداخت حضوری، بازی را تغییر می‌دهد.

این تجربیات جدید بخشی از تبدیل WhatsApp به بهترین راه برای ارتباط افراد با مشاغل مورد علاقه خود است.

منبع

امروز، ما یک به‌روزرسانی در مورد آنچه می‌سازیم به اشتراک می‌گذاریم تا به مردم کمک کنیم چیزی را از یک کسب‌وکار در واتس‌اپ پیدا کنند، پیام ارسال کنند و بخرند.

یک کسب و کار پیدا کنید

از آنجایی که مشاغل بیشتری از واتس اپ استفاده می کنند، ما می خواهیم مردم کنترل مکالمات خود را داشته باشند. برخی از مشاغلی که اخیراً به واتس اپ پیوسته اند به مردم کمک می کنند تا حساب بانکی باز کنند، بلیط قطار بخرند و مواد غذایی سفارش دهند.

خرید از یک کسب و کار