روح خود را با کیت های فوتبال لیورپول در فروشگاه متا آواتارز نشان دهید


اگر از طرفداران لیورپول هستید، احتمالاً عشق شما به تیم بخش بزرگی از زندگی شما است. شما لباس‌ها و لوگوی باشگاه را می‌پوشید تا وفاداری خود را به تیم خود نشان دهید و برای برخی، غرور شهر خود را نشان دهید. و اکنون، می‌توانید The Reds را با آواتار خود در متاورس تکرار کنید.

امروز، باشگاه لیورپول مجموعه‌ای از لباس‌های مجازی را معرفی کرد که می‌توانید در فروشگاه متا آواتارها در فیس‌بوک، مسنجر، اینستاگرام و اواخر امسال در واقعیت مجازی خریداری کنید. این مجموعه شامل یک کیت لیورپول FC خانگی و خارج از خانه، و همچنین یک جفت لباس مد با برچسب LFC است.

این کالا امروز در فروشگاه متا آواتارها در ایالات متحده، کانادا، مکزیک و تایلند و همچنین در اسپانیا، ایتالیا و بریتانیا در دسترس است، جایی که اخیرا فروشگاه متا آواتارها را معرفی کردیم.

همانطور که متاورس تکامل می یابد، آواتارها راهی قدرتمند برای یافتن دوستان جدیدی خواهند بود که باشگاه های مورد علاقه شما را به اندازه شما دوست دارند. به‌علاوه، متاورس فرصت‌های تجاری جدید و هیجان‌انگیزی را برای صنعت ورزش باز می‌کند – و فروشگاه آواتارز گامی بزرگ به سوی این آینده است. فروش کالا در طول تاریخ عامل درآمدزایی برای باشگاه ها بوده است و توانایی فروش کالاهای مجازی جریان درآمدی کاملا جدیدی را ایجاد می کند.

شما می توانید لباس پوشیدن در فیس بوک و اینستاگرام و آماده شوید تا شعار “اوه! او شماره 20 اینچ را به همراه ده ها هزار طرفدار LFC می پوشد آنفیلد.

منبع