روشی جدید برای حمایت از سازمان های غیرانتفاعی در این فصل هدیه


امروز روش جدیدی را برای تطبیق کمک‌های مالی در این فصل اعلام می‌کنیم که به سازمان‌ها در جمع‌آوری بلندمدت کمک می‌کند. هنگامی که برای کمک مالی ماهانه به یک غیرانتفاعی در فیس بوک ثبت نام می کنید، متا پس از دومین کمک ماهانه خود، 100٪ از کمک مالی شما را مطابقت می دهد. ما تا 100 دلار به ازای هر کمک مالی، 100000 دلار برای هر غیرانتفاعی و تا 7 میلیون دلار در مجموع در همه سازمان‌ها تطبیق خواهیم داد. این تغییری نسبت به نحوه تطابق تاریخی ما با کمک‌های یک‌باره در GivingTuesday است. همانطور که ما دهمین سالگرد این روز جهانی اعطا را جشن می گیریم، مشتاقانه منتظر کمک به سازمان ها برای حفظ حمایت بسیار فراتر از تعطیلات هستیم.

برای واجد شرایط بودن برای مسابقه ما، افراد در ایالات متحده می توانند برای اهدای ماهانه بین 15 نوامبر تا 31 دسامبر 2022 ثبت نام کنند. ما همچنان هزینه های پردازش کمک های مالی را پوشش می دهیم تا همه چیزهایی که از طریق جمع آوری کمک های مالی در پلت فرم ما جمع آوری می شود مستقیماً به سازمانی که شما پشتیبانی می کنید ارسال شود.

ساختگی محصول که مسابقه اهدای ماهانه را در فیس بوک نشان می دهد

ساختگی محصول که مسابقه اهدای ماهانه را در فیس بوک نشان می دهد

بیشتر بدانید در مورد تطابق اهدای ما و پیدا کردن یک سازمان غیرانتفاعی واجد شرایط برای حمایت ماهانه در www.facebook.com/fundraisers.

داده های جدید در مورد اتصالات غیرانتفاعی

مردم هر روز با استفاده از فناوری‌های ما کمک‌های مالی – بزرگ و کوچک – می‌کنند و تأثیر مثبت واقعی را به همراه دارند. بیش از 7 میلیارد دلار در فیس بوک و اینستاگرام برای سازمان های غیرانتفاعی جمع آوری شده است.

مردم بیش از 7 میلیارد دلار از طریق جمع آوری کمک های مالی در فیس بوک و اینستاگرام جمع آوری کرده اند

بیش از 80 درصد از کمک‌های مالی امسال از جمع‌آوری‌های کمک مالی بود که توسط مردم ایجاد شده و با دوستان و خانواده‌شان به اشتراک گذاشته شد، و راه شماره 1 است که مردم در فیس‌بوک کمک مالی می‌کنند.

نمودار نشان دهنده کمک های مالی برتر در فیس بوک و اینستاگرام
داده‌های بالا سفر جامعه ما به جمع‌آوری 7 میلیارد دلار برای سازمان‌های غیرانتفاعی را نشان می‌دهد و بر اساس میزان کمک مالی، برترین جمع‌آورندگان کمک مالی در سال را مشخص می‌کند.
کاراکترهایی که 10 گردآورنده کمک مالی برتر را نشان می‌دهند
برترین جمع‌آوری‌های کمک مالی تمام دوران از سال 2015، رتبه‌بندی شده بر اساس میزان کمک مالی.

در فیس بوک، جمع آوری کمک های مالی با بیشترین دلار جمع آوری شده در سال 2022 مربوط به کمک های اوکراین، ماه رمضان و حمایت از حیوانات بود. در اینستاگرام، جمع آوری کمک های مالی با بیشترین کمک های مالی در سال جاری مربوط به امداد اوکراین، ایمنی اسلحه و سیل در پاکستان بود.

یک مثال از کلر استیپلز است، که پناهگاه غیرانتفاعی Skydog Sanctuary را تأسیس کرد تا اسب‌هایی را که از هم جدا شده‌اند را دوباره متحد کند و همچنین موستانگ‌ها و گورهای وحشی را نجات دهد. او از فیس بوک و اینستاگرام برای کمک به جمع آوری پول مورد نیاز برای مراقبت از اسب ها، یافتن داوطلبان و به اشتراک گذاری داستان های نشاط آور استفاده می کند. فناوری‌های ما به سازمان‌هایی مانند سازمان غیرانتفاعی Clare کمک می‌کند تا مستقیماً با جامعه بزرگ حامیان آن ارتباط برقرار کنند.

منبع