ساختن و نوآوری با حفظ حریم خصوصی

پیش از روز حفظ حریم خصوصی داده ها در 28 ژانویه، ما کارهایی را به نمایش می گذاریم که برای حفظ حریم خصوصی افرادی که از برنامه ها و فناوری های ما استفاده می کنند و به آنها وابسته هستند، و افراد را تشویق می کنیم تا از بسیاری از کنترل های حریم خصوصی که ارائه می دهیم استفاده کنند. از پیشرفت‌های مداوم در برنامه حفظ حریم خصوصی ما گرفته تا گام‌های برداشته شده در رمزگذاری سرتاسر، در اینجا نگاهی به آنچه انجام داده‌ایم و به کجا می‌رویم، می‌پردازیم.

نمایش کار ما

متاورس فرصتی را برای ما فراهم می کند تا بتوانیم حریم خصوصی را به یک فناوری جدید از پایه و اساس بسازیم ما در حال کار با کارشناسان در دانشگاه، گروه های حقوق مدنی و سازمان های صنعتی برای کمک به اطمینان از نوآوری مسئولانه در این فضای جدید. ما متعهد شده‌ایم که از همان ابتدا به حفاظت از حریم خصوصی قوی بپردازیم و ابزارهای شفافی را توسعه دهیم تا به افراد اجازه دهیم تجربیات خود را کنترل کنند. این توسعه ما را هدایت کرد امکانات پسندیدن ردیابی چشم و حالات طبیعی صورت در هدست واقعیت مجازی Meta Quest Pro ما.

راه اندازی کردیم مرکز حریم خصوصی در کنار درک آسان تر ما سیاست حفظ حریم خصوصی سال گذشته مکانی را برای مردم فراهم کنیم که بتوانند در مورد رویکرد ما برای حفظ حریم خصوصی در برنامه‌ها و فناوری‌های ما اطلاعات بیشتری کسب کنند. مرکز حریم خصوصی اکنون به طور کامل در فیس بوک در دسترس است. ما همچنین دو ماژول جدید را به مرکز حریم خصوصی اضافه کرده‌ایم – یکی با تمرکز بر ایمنی، که در آن افراد می‌توانند اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چگونه می‌توانند از خود و اطلاعاتشان محافظت کنند، بیاموزند. و یکی بر حریم خصوصی نوجوانان متمرکز است، جایی که مردم می توانند در مورد محافظت های ویژه ای که ما برای جوانان ارائه می کنیم بیاموزند.

دادن کنترل به مردم

ما رویکرد مشابهی را با عینک‌های هوشمند Ray-Ban Stories خود در پیش گرفتیم، که دارای یک چراغ LED برای اطلاع مردم از زمان ثبت عکس‌ها یا ویدیوها و یک کلید روشن/خاموش برای روشن و خاموش کردن عینک است. از حریم خصوصی ما دیدن کنید میکروسایت برای اطلاعات بیشتر در مورد این ویژگی ها و نکاتی در مورد نحوه استفاده ایمن و مسئولانه از عینک. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن به روز رسانی های بیشتر در مورد نحوه کمک به ساخت متاورس با در نظر گرفتن حریم خصوصی هستیم.

منبع

اینفوگرافیک نکاتی برای داشتن یک تجربه مثبت در حفظ حریم خصوصی

حفاظت از حریم خصوصی نوجوانان

ما تعدادی ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی را در واتس اپ معرفی کرده ایم تا کنترل بیشتری به شما بدهیم. شما هم اکنون می توانید پیام‌های گروهی را بدون اطلاع دادن به همه ترک کنید، انتخاب کنید چه کسی می‌تواند در زمان آنلاین بودن شما را ببیند و از گرفتن اسکرین‌شات در پیام‌های «یک بار مشاهده» جلوگیری کنید. و در مسنجر، ما هستیم اعلام می کند ویژگی های محصول جدید برای چت های رمزگذاری شده سرتاسر شما، و همچنین افزایش تست برای رمزگذاری پیش فرض انتها به انتها.

اولویت دادن به حریم خصوصی همانطور که ما به ساخت Metaverse کمک می کنیم

در آبان ماه معرفی کردیم به روز رسانی در فیس بوک و اینستاگرام که بیشتر از نوجوانان آنلاین محافظت می کند. اکنون، همه افراد زیر 16 سال (یا در برخی کشورها زیر 18 سال) در هنگام پیوستن به فیس بوک در تنظیمات خصوصی تری قرار خواهند گرفت. اوایل امسال، اعلام کردیم که ما گزینه‌هایی را که تبلیغ‌کنندگان برای دسترسی به نوجوانان دارند، و همچنین اطلاعاتی که برای نمایش تبلیغات به نوجوانان استفاده می‌کنیم، محدودتر می‌کنیم. سن و مکان تنها اطلاعاتی در مورد یک نوجوان خواهد بود که برای نمایش تبلیغات به آنها استفاده خواهیم کرد. ما هم داریم یک صفحه حریم خصوصی جدید اضافه کرد با اطلاعات بیشتر برای نوجوانان در مورد ابزارها و تنظیمات حریم خصوصی که می توانند در فناوری های ما استفاده کنند.

پیشبرد پیام خصوصی

ما از مردم می‌خواهیم وقتی صحبت از حریم خصوصی برنامه‌های ما می‌شود، گزینه‌هایشان را درک کنند. به همین دلیل است که به افراد در فیس بوک اطلاع می دهیم که برای بررسی برخی از تنظیمات مهم حریم خصوصی خود، یک بررسی حریم خصوصی انجام دهند. چه تنظیمات مخاطبان خود را تغییر دهید یا احراز هویت دو مرحله‌ای را تنظیم کنید، همیشه ارزش بررسی تنظیمات خود را به طور منظم دارد و مردم همچنین می‌توانند یک یادآوری تکراری برای بررسی حریم خصوصی تنظیم کنند تا به طور خودکار برای استفاده از کنترل مطلع شوند.

امروز، ما در حال انتشار سومین تکرار خود هستیم به روز رسانی پیشرفت حریم خصوصی، که هر سال منتشر می کنیم برای نشان دادن پیشرفت های فنی و عملیاتی که انجام داده ایم. این آخرین نسخه شامل جزئیات حاکم بر حریم خصوصی، کنترل‌های حریم خصوصی مصرف‌کننده و راه‌حل‌های مبتکرانه حریم خصوصی مانند زیرساخت آگاه از حریم خصوصی است. ما مثل همیشه متعهد هستیم که در هر کاری که انجام می‌دهیم، حریم خصوصی افراد را در اولویت قرار دهیم.

ساخت ابزار آموزشی