ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر + قدم به قدم ویدیویی اینستاگیت | instafolower

یکی دیگر از مزایای اینستاگرام همین نکته است که کاربران به هر شکل که تمایل داشته باشند می‌‎توانند با شما ارتباط برقرار کنند. این تعامل و ارتباط باعث می‌شود که اطلاعات بیشتری در مورد مشتریان و مخاطبان خود کسب کنید و بفهمید که چه خواسته و تقاضایی دارند و بهترین راه برای پاسخ‌گویی به تقاضای آن‌ها چیست. در این مرحله یک کد تأیید به شماره‌ای که در ابتدا به اینستاگرام دادید، ارسال می‌شود که باید آن کد را در کادری که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، وارد کنید.

http://buy-tshirt.irهمانطور که اشاره کردیم، برای ساخت اکانت های اینستاگرام از یک سرویس Disposable emailاستفاده خواهیم کرد. چراکه برای ایجاد اکانت به شماره تلفن یا آدرس ایمیل نیاز داریم و باید ایمیل های جعلی و موقتی بسازیم. ١- ابتدا از طریق گوشی وارد اپلیکیشن اینستاگرام و یا از کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام شوید، روی عکس پروفایلتان در گوشه سمت راست و پایین صفحه لمس یا کلیک کنید و وارد صفحه حساب کاربری اینستاگرام میشوید.

به روزرسانی اطلاعات پروفایل اینستاگرام

اگر اسمی که در مراحل اول انتخاب کرده‌اید را دوست ندارید یا پشیمان شده‌اید، این‌جا می‌توانید آن را عوض کنید. فقط کافی‌ست که روی گزینه تغییر نام کاربری کلیک کنید. ولی اگر در تصویر زیر دقت کنید، گزینه‌ای به نام تغییر نام کاربری یا Change Username می‌بینید.

اکانت اینستاگرام و نحوه ساخت آن

مجله خبری اینستاگرام فالوور ایجاد حساب اینستاگرام در گوشی‌های اندرویدی و آیفون یکسان است. اگر تاکنون ساخت حساب کاربری جدید در اینستاگرام را تجربه نکرده‌اید، کافی است که مراحل ساده زیر را دنبال کنید. حال ممکن است ایمیل یا نام کاربری اکانت قبلی را بدانید ولی رمز عبور خود را فراموش کرده باشید. Forgot password» را بزنید تا یک لینک به ایمیل شما ارسال شود و بتوانید یک بار دیگر برای حساب خود رمز عبور تعیین کنید. در این مطلب، تمامی روش های ساخت اکانت اینستاگرام را توضیح دادیم.

پس از اینکه آخرین نسخه اینستاگرام را دانلود کردید، آن را نصب کنید و ادامه‌ی آموزش را ببینید. Temp-Mail پیشرفته ترین سرویس ایمیل یکبار مصرف میباشد که میتوانید از آن برای ساخت ایمیل موقتی به تعداد نا محدود استفاده کنید و بوسیله این ایمیل ها اکانت فیک اینستاگرام ایجاد کنید. ضمنا ایمیل های ساخته شده بوسیله این سرویس، Unique و Session Based میباشند. به معنی اینکه یک ایمیل را به بیش از یک نفر نمیسازد و کاملا یکتا و امن هستند. برای باز کردن نسخه وب اینستاگرام داخل مرورگرمون حتما باید از duckduckgo استفاده کنیم.

  • الان دیگه کسی که گوشی هوشمند اندروید یا iso داشته باشه ولی شبکه اجتماعی اینستاگرام رو نداشته باشه خیلی کم پیدا میشه، بریم با هم ساخت پیج اینستاگرام رو در گوشی یاد بگیریم.
  • ساخت اکانت اکانت اینستاگرام بسیار آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است.
  • درواقع می‌توانید بعداً هم آن‌ها را اضافه کنید یا تغییرشان دهید.
  • برای ساختن اکانت اینستاگرام، هر سوالی یا مشکلی که داشتید را در بخش کامنت همین مقاله با ما مطرح کنید.
  • ساخت حساب کاربری اینستاگرام با گوشیپس از دانلود و نصب اپ اینستاگرام آن را اجرا کنید.