ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر + قدم به قدم ویدیویی اینستاگیت | instafolower

پس از وارد کردن اطلاعات مربوط به نام کاربری و رمز عبور خود بر روی Continue and Sync Contact و یا Continue without Syncing Contact کلیک کنید. در صورت کلیک بر روی دکمه اول تمامی مخاطبین تلفن همراه شما توسط instagram سینک شده و در صورتی که مخاطبان شما از این شبکه اجتماعی استفاده کنند اکانت آن ها جهت دنبال کردن به شما نمایش داده خواهد شد. اگر در حال حاضر ایمیل دارید، می‌توانید در هنگام ایجاد حساب اینستاگرام یا پس از آن، از ایمیلتان استفاده کنید و آن را قرار دهید. اگر هم ایمیل ندارید، فعلاً با شماره موبایل ثبت‌نام کنید و سپس ایمیل‌تان را هم اضافه کنید.

نکاتی که بهتره زمان ساخت حساب اینستاگرام رعایت شود !

اگر در داخل فیس بوک یک حساب کاربری لاگین شده دارید، می‌توانید به کمک این بخش دوستان خودتان در فیس بوک را در اینستاگرام هم دنبال کنید، در غیر این صورت روی گزینه Skip بزنید تا از این مرحله عبور کنید. بنابراین دقت داشته باشید که برای استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام حتما یک هدف مطابق با معیارهای و ضوابط آن داشته باشید. دقت داشته باشید که برای انتخاب نام کاربری در اکانت اینستاگرام خود حتما باید مواردی را انتخاب کنید که توسط کاربر دیگر ثبت نشده باشند. اینستاگرام در حین انتخاب نام کاربری شما را راهنمایی می‌کند. سعی کنید که تا حد ممکن است ترکیب اعداد و حروف به منظور ساخت اکانت اینستاگرام استفاده کنید. همانطور که پیش از این اشاره داشتیم، ثبت نام در برنامه اینستاگرام به دو طریق قابل انجام است.

http://buy-tshirt.ir

بعد از این مرحله پیغامی از طرف اینستاگرام دریافت می‌کنید که هرکسی به اکانت قدیمی شما دسترسی دارد به این اکانت هم می‌تواند دسترسی داشته باشد. بعد از این‌که Next را زدید، باید کدی که به شماره همراهتان اس ام اس شده یا ایمیل آمده را در کادر زیر وارد کنید. بعد از پر کردن این فرم، حالا روی دکمه sign up کلیک کنید.

  • به شما ساخت اکانت از طریق اپلیکیشن و سایت اینستاگرام را یاد دادیم و گفتیم که می‌توانید در اینستاگرام چند اکانت با هم داشته باشید و روش ساختن اکانت دوم را هم گفتیم.
  • در این مرحله نام کاربری شما با توجه به نامی که وارد کرده‌اید، برای‌تان نمایش داده می‌شود.
  • یکی از چالش‌های پر تکرار مردم در هنگام استفاده از بزنامه اینستاگرام، ساخت اکانت اینستاگرام می‌باشد.
  • اگر نحوه ساخت یکی هست و یا نکته خاصی دارد به نظرم باید توی این مقاله اشاره‌ای می‌شد.
  • برای انجام اینکار میتوانید از هر دستگاهی از جمله لپ تاپ، موبایل، تبلت و آی پد و … استفاده کنید.

یکی از چالش‌های پر تکرار مردم در هنگام استفاده از بزنامه مجله خبری اینستاگرام فالوور، ساخت اکانت اینستاگرام می‌باشد. سومین گزینه هم برای کسانی است که هیچ حساب کاربری در اینستاگرام ندارند و تازه می‎‌خواهند یک حساب ایجاد کنند. در این آموزش ما به این گزینه احتیاج داریم و به همین خاطر روی «Sign Up» کلیک می‌کنیم. در این مرحله از شما خواسته می‌شود که یک گذرواژه برای حساب کاربری خودتان ایجاد کنید. پیشنهاد می‌کنیم در این مرحله با استفاده از ابزار یا اپلیکیشن lastpass یک گذرواژه بسیار قوی برای خود انتخاب کنید.

کلمات کلیدی دم بلند چیست و چگونه با استفاده از آن‌ها ترافیک سایت را بالا ببریم؟

تا قبل از آن امکانات اکانت اینستاگرام در سایت بسیار محدود بود. برای ساخت اکانت اینستاگرام از طریق موبایل، ابتدا باید اپلیکیشن این شبکه اجتماعی را روی موبایل خود نصب کنید. اگر سیستم عامل تلفن همراهتان اندروید است، می‌توانید از گوگل پلی، بازار و برنامه‌های مشابه دیگر برای دانلود اینستاگرام استفاده کنید.

ضدکودک ساختن آی‌فون در چند گام ساده