ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر + قدم به قدم ویدیویی اینستاگیت | instafolower

نکته مهم و قابل توجه این است که اگر برای مجله خبری اینستاگرام فالوور و کار خود در حال ساخت حساب جدید هستید، بجای تاریخ تولد تاریخ تاسیس کسب و کارتان را وارد نکنید! چرا که اینستاگرام حساب‌های کاربری مرتبط با افرادی که کمتر از سن قانونی هستند، به خصوص حساب‌های کاربری زیر 13 سال را غیرفعال می‌کند و در آینده با مشکلات مختلفی رو به رو خواهید شد. علاوه بر این با انتخاب گزینه همگام سازی مخاطبین، سایر مخاطبان شما نیز از عضویت شما در اینستاگرام باخبر خواهند شد.

کلمات کلیدی دم بلند چیست و چگونه با استفاده از آن‌ها ترافیک سایت را بالا ببریم؟

پس از دانلود و نصب اینستاگرام، وارد این برنامه شوید. در اولین مرحله باید گزینه Sign up with Email or Phone number برای سیستم عامل اندروید و Create New Account برای IOS را لمس کنید. توجه داشته باشید که اگر یک‌بار اکانت ساخته باشید، امکان ساخت اکانت جدید همچنان برایتان فراهم است. مثلاً اگر قصد داشته باشید در کنار اکانت شخصی‌تان، اکانتی مختص به کسب‌و‌کارتان درست کنید، ازنظر اینستاگرام مانعی وجود ندارد.

  • در حقیقت روش پیش رو، مکمل راهکار قبلی است اما راهکار قبلی برای ساخت و مدیریت بدون محدودیت اکانت های واقعی اینستاگرام بکار میرود.
  • اگر قصد دارید که با استفاده از برنامه اینستاگرام نسبت به ثبت نام در این شبکه اجتماعی اقدام کنید، در قدم اول باید اپلیکیشن اینستاگرام را در دستگاه خود دانلود و نصب کنید.
  • همچنین کاربران iOS هم می‌توانند ازاپ استور برنامۀ اینستاگرام را دانلود و نصب کنند.
  • سپس یک صفحه برای شما باز می شود که باید نام کامل و پسورد خود را وارد کنید.

در این مرحله از شما عکس پروفایل اینستاگرام خواسته می‌شود. اگر اکانت فیسبوک دارید می‌توانید گزینۀ Connect to Facebook را بزنید، در غیراینصورت، Skip را کلیک کنید و وارد مرحلۀ بعد شوید. در این بخش باید اطلاعات تاریخ تولدتان را به میلادی وارد کنید.که میتوانید از تقویم برای پیدا کردن این تاریخ کمک بگیرید.

آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با ایمیل

ساخت اکانت اینستاگرام با موبایل و کامپیوتر + آموزش تصویری… ساخت اکانت با استفاده از شماره موبایل و ساخت اکانت اینستاگرام بدون شماره موبایل و با استفاده از ایمیل. در مقاله فوق بطور کامل آمزوش ساخت اکانت برای شما عزیزان قرار گرفت که اگر هنوز با سوال چگونه اکانت اینستاگرام بسازیم؟ مواجه هستید میتوانید سوالات خودرا در بخش نظرات باما در میان بگذارید.

http://buy-tshirt.ir

اما در اینجا، قصد نداریم در مورد درآمدزایی صحبت کنیم، بلکه می‌خواهیم نحوه ساخت اکانت اینستاگرام را با هم ببینیم. با من همراه باشید با آموزش ساخت اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تماس . آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با شماره تلفن دقیقا مثل روش بالاست؛ با این تفاوت که به‌جای واردکردن ایمیل باید شماره موبایل خود را وارد کنید.

ساخت اکانت اینستاگرام با اپلیکیشن اینستاگرام