ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی و کامپیوتر + قدم به قدم ویدیویی اینستاگیت | instafolower

شماره تلفن وارد شده در هنگام ثبت نام نباید قبلا توسط اکانت دیگری استفاده شده باشد. امکان تغییر نام کاربری پس از ساخت اکانت توسط کاربر وجود دارد. آدرس ایمیل وارد شده نباید قبلا توسط اکانت دیگری مورد استفاده قرار گرفته باشد. در مرحله بعدی زمان آن می‌رسد که شما تعیین می‌کنید اکانت اینستاگرام شما به صورت عمومی و یا به صورت خصوصی نمایش داده شود. در نسخه وب هم می‌توانید به‌جای ثبت‌ نام از طریق اکانت فیسبوکتان وارد شوید.

تازه های موبایل ، لپ تاپ و تبلت

حالا این مجله خبری اینستاگرام فالوور باز میشود در پایین سمت راست گزینه Sign Up یا ثبت نام را لمس کنید و در صفحه جدید میتوانید اکانت دوم و سوم و … اینستاگرام خود را بسازید. ١- برای ثبت نام در سایت اینستاگرام ابتدا وارد سایت اینستاگرام به آدرس می شویم. ۱ – ابتدا آخرین نسخه اپلیکیشن اینستاگرام را بسته به نوع سیستم‌عامل گوشی خود، از اپ استوریا سیب اپ برای گوشی‌های اپل apple و IOS و از پلی استوریا بازار برای گوشی‌های اندروید android دانلود کنید. و نحوه کار با اینستاگرام را هم در موبایل هم سایت اینستا به صورت کامل برای شما عزیزان آموزش بدیم. اینجا اینستاگرام از ما می پرسد که میخاین وارد اکانت هایی که از قبل ساخته اید بشوید یا میخاین اکانت جدید بسازید، ما میخواهیم اکانت جدید بسازیم پس روی گزینه Create New Account میزنیم.

  • پس از نصب اپلیکیشن و اجرای آن، گزینه Sign Up‌ را انتخاب کنید.
  • برای دانلود و نصب برنامه اینستاگرام، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید.
  • به عنوان مثال شما یک تصویر از محصول خودتان منتشر می‌کنید و در بخش کپشن، کیفیت و فواید محصول خود را بیان می‌کنید.
  • همچنین می‌توانید با کلیک بر روی گزینه Change username، نام کاربری یا رمز عبور خود را تغییر دهید.
  • اولین روش برای ثبت نام و ورود به دنیای جذاب اینستاگرام؛ خود اپلیکیشن اینستاگرام است.
برای اینکه بتوانید اینستاگرام را دانلود کنید، روی گزینۀInstallکه به رنگسبزاست کلیک کنید. حالا دیگر می‌توانید منتظر دانلود و نصب شدن برنامۀ اینستاگرام برروی موبایل‌تان باشید. کاربران اندروید می‌تواننداز طریق فروشگاه گوگل پلی یاکافه بازاربرنامۀ اینستاگرام را دانلود کنند. همچنین کاربران iOS هم می‌توانند ازاپ استور برنامۀ اینستاگرام را دانلود و نصب کنند.

روش‌های ساخت اکانت اینستاگرام با موبایل چگونه است؟

در صفحه بعدی ، می توانید عکس نمایه خود را اضافه کنید. این به شما کمک می کند تا برای فالورهای خود شناسایی شوید. عکس نمایه می تواند مربوط به شما ، حیوان خانگی مورد علاقه شما یا هرکسی (یا هر چیزی) باشد که می خواهید. می توانید آن را از فیس بوک وارد کنید ، آن را از گالری عکس همراه خود انتخاب کنید یا همانجا سلفی بگیرید. در صورت نیاز به ورود به App Store ، رمز ورود خود را در پنجره ورود به فروشگاه iTunes وارد کنید. یا اگر از Touch ID استفاده می کنید ، به جای آن انگشت خود را روی دکمه Home قرار دهید.

ایمیلی دریافت کردم که می‌گوید حساب جدید اینستاگرام ساخته‌ام ولی من برای حساب جدید اقدامی نکرده‌ام؟

برای رفع این مشکل و ساخت اکانت های زیاد اینستاگرام، باید ایمیل های جدید بسازید. بخصوص اگر بخواهید برای ارسال دایرکت به صورت انبوه از ربات ارسال دایرکت انبوه کاربر مجازی استفاده کنید، هر چه اکانت های بیشتری در اختیار ربات قرار دهید، روزانه می توانید تعداد دایرکت بیشتری ارسال کنید. در فیلد آخر هم باید رمز عبوری برای اکانت اینستاگرام خود انتخاب کنید. می توانید هم از رمز پیشنهادی اینستاگرام استفاده کنید و هم از رمزی که خود قرار می دهید. این رمز را ترجیحاً ترکیبی از اعداد و ارقام بزرگ و کوچک و نشانه هایی مثل @ انتخاب کنید تا به‌راحتی تشخیص داده نشود. یادتان باشد که این رمز را برای همیشه در ذهن خود داشته باشید.

http://buy-tshirt.ir