ساخت اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تماس بخش آموزش خبری توربو رایان | instafolower

تا قبل از آن امکانات اکانت اینستاگرام در سایت بسیار محدود بود. برای ساخت اکانت اینستاگرام از طریق موبایل، ابتدا باید اپلیکیشن این شبکه اجتماعی را روی موبایل خود نصب کنید. اگر سیستم عامل تلفن همراهتان اندروید است، می‌توانید از گوگل پلی، بازار و برنامه‌های مشابه دیگر برای دانلود اینستاگرام استفاده کنید.

اکانت اینستاگرام و نحوه ساخت آن

پس از وارد کردن اطلاعات مربوط به نام کاربری و رمز عبور خود بر روی Continue and Sync Contact و یا Continue without Syncing Contact کلیک کنید. در صورت کلیک بر روی دکمه اول تمامی مخاطبین تلفن همراه شما توسط instagram سینک شده و در صورتی که مخاطبان شما از این شبکه اجتماعی استفاده کنند اکانت آن ها جهت دنبال کردن به شما نمایش داده خواهد شد. اگر در حال حاضر ایمیل دارید، می‌توانید در هنگام ایجاد حساب اینستاگرام یا پس از آن، از ایمیلتان استفاده کنید و آن را قرار دهید. اگر هم ایمیل ندارید، فعلاً با شماره موبایل ثبت‌نام کنید و سپس ایمیل‌تان را هم اضافه کنید.

  • بقیه‌ی مراحل ساخت اکانت دوم اینستاگرام مانند همان مراحل قبلی است و تفاوتی ندارد.
  • اگر قصد دارید که عکس جدیدی را جایگزین عکس فعالی کنید، باید گزینه Upload a Photo را انتخاب کنید.
  • بسیاری از افراد بعد از دانلود و نصب اینستاگرام ، درگیر این موضوع بوده و میخواهند اکانت جدید برای خود بسازند تا بتوانند در آن فعالیت کنند.
  • دقت داشته باشید که تاریخ انتخابی شما به میلادی خواهد بود.
  • امکان تغییر دادن نام پروفایل پس از ساخت اکانت برای کاربر وجود دارد.
یکی از چالش‌های پر تکرار مردم در هنگام استفاده از بزنامه اینستاگرام، ساخت اکانت اینستاگرام می‌باشد. سومین گزینه هم برای کسانی است که هیچ حساب کاربری در اینستاگرام ندارند و تازه می‎‌خواهند یک حساب ایجاد کنند. در این آموزش ما به این گزینه احتیاج داریم و به همین خاطر روی «Sign Up» کلیک می‌کنیم. در این مرحله از شما خواسته می‌شود که یک گذرواژه برای حساب کاربری خودتان ایجاد کنید. پیشنهاد می‌کنیم در این مرحله با استفاده از ابزار یا اپلیکیشن lastpass یک گذرواژه بسیار قوی برای خود انتخاب کنید.

نحوه فعال سازی حالت تاریک در گوگل مپ در اندروید

اگر در داخل فیس بوک یک حساب کاربری لاگین شده دارید، می‌توانید به کمک این بخش دوستان خودتان در فیس بوک را در اینستاگرام هم دنبال کنید، در غیر این صورت روی گزینه Skip بزنید تا از این مرحله عبور کنید. بنابراین دقت داشته باشید که برای استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام حتما یک هدف مطابق با معیارهای و ضوابط آن داشته باشید. دقت داشته باشید که برای انتخاب نام کاربری در اکانت اینستاگرام خود حتما باید مواردی را انتخاب کنید که توسط کاربر دیگر ثبت نشده باشند. اینستاگرام در حین انتخاب نام کاربری شما را راهنمایی می‌کند. سعی کنید که تا حد ممکن است ترکیب اعداد و حروف به منظور ساخت اکانت اینستاگرام استفاده کنید. همانطور که پیش از این اشاره داشتیم، ثبت نام در برنامه اینستاگرام به دو طریق قابل انجام است.

http://buy-tshirt.ir

اولین مجله خبری اینستاگرام فالووری که برای ساخت اکانت اینستاگرام باید انجام بدیم اینکه بریم برنامه اینستاگرام رو نصب کنیم. اگر اندرویدی هستید از گوگل پلی و اگر ایفون دارید از اپ استور دانلود و نصب کنید. برای عضویت در اینستاگرام و ساخت یک اکانت جدید، شما یا به یک شماره همراه و یا یک ایمیل نیاز دارید. به این ترتیب در صورتی که در ورود به اینستاگرام با مشکل رو به رو شوید، به کمک شماره تلفن همراه معرفی شده و یا از طریق ایمیل‌تان، قادر به بازیابی اکانت اینستاگرام خود خواهید بود. اولین مرحله این هست که شما اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و وقتی عکس زیر را دیدید روی گزینه Sign Up with email or phone number یا همان «نام نویسی با ایمیل یا شماره تلفن» کلیک کنید. وارد کردن تاریخ تولدوقتی تاریخ تولد خود را تعیین کردید، گزینه ارسال را بزنید.

آموزش ساخت گاید Guide در اینستاگرام + قدم به قدم