ساخت اکانت اینستاگرام روش بدون شماره کاربر مجازی | instafolower

با وجود اینکه هم اکنون افراد بسیار زیادی از اینستاگرام استفاده می‌کنند، ممکن است عده‌ای از کاربران اطلاعات دقیقی در مورد نحوه ثبت نام و استفاده از این شبکه اجتماعی نداشته باشند. اما در مقاله آموزش ساخت اکانت فقط آموزش ساخت اکانت شخصی قرار داده شده بود. اگر نحوه ساخت یکی هست و یا نکته خاصی دارد به نظرم باید توی این مقاله اشاره‌ای می‌شد.

اگر عکس‌تان آماده است، Add a Photo را انتخاب کنید و عکس موردنظر را روی گالری گوشی همراه خود، بارگذاری کنید. اگر به هر دلیلی عکسی برای بارگذاری برروی پروفایل اینستاگرام ندارید، می‌توانید گزینۀ Skip را بزنید. در این کادر از شما ایمیل یا تلفن همراه خواسته می‌شود؛ توصیۀ ما این است که حتماً حساب کاربری‌تان را با ایمیل بسازید.

تعمیر یا تعویض ال سی دی S7 Edge سامسونگ – G935 | موبایل کمک

ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر و ساخت اکانت با موبایل، دو روش اصلی برای ایجاد اکانت در اینستاگرام است. اگر می خواهید برای مقاصد مختلفی، اکانت های زیادی بسازید، حتماً از روش ساخت اکانت اینستاگرام بدون شماره موبایل و با ایمیل استفاده کنید. برای ایجاد اکانت اینستا با موبایل دقیقا همان مسیری که در کامپیوتر طی نموده اید را باید دنبال کنید که تفاوتی در این زمینه نخواهید داشت. پیشنهاد میشود جهت انجام اینکار از کامپیوتری استفاده کنید تا نمایش اطلاعات و ایکون های مربوط با سایز بزرگتری برایتان نمایان شود. در این زمینه وبسایت پلازا با بررسی تمامی موارد در زمینه ساخت حساب اینستا قصد دارد به شما در این زمینه کمک نماید که اگر با سوال یا مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید.

http://buy-tshirt.irبنابراین با زدن گزینه انتخاب از کتابخانه به گالری گوشی خود هدایت خواهید شد. افزودن عکس نمایه یا انتخاب عکس پروفایل هم یکی از اقداماتی است که همین حالا می‌توانید آن را انجام دهید و یا انجام آن را به بعد موکول کنید. در صورتی که فعلا تمایلی به انتخاب تصویر پروفایل خود ندارید روی گزینه Skip بزنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید، اینستاگرام مخاطب‌هایی که در موبایلتان ذخیره شده را برای فالو کردن پیشنهاد می‌کند.

به روزرسانی اطلاعات پروفایل اینستاگرام

مجله خبری اینستاگرام فالوور نام در اینستاگرام کار چندان سختی نیست، اما شاید برخی از افراد با آن آشنایی نداشته باشند. اینستاگرام امکانات و قابلیت‌های فراوانی دارد که به شما اجازه می‌دهد نهایت استفاده را از آن ببرید. همچنین بحث کسب درآمد از اینستاگرام نیز مطرح است که شما می‌توانید با فعالیت خوب در آن، درآمد هم کسب کنید.

  • حال باید بتوانید از این آدرس ایمیل برای ساخت حساب اینستاگرام یا اضافه کردن آن به حساب موجود استفاده کنید.
  • دقت داشته باشید که هم یوزرنیم و هم پسورد خود را در گوشه ای یادداشت کنید تا آن را فراموش و یا گم نکنید.
  • البته پیشنهاد خودم این است که پس از ثبت‌نام، هم ایمیل و هم شماره موبایلتان را از بخش پروفایل اضافه کنید.
  • اینستاگرام یک شبکه اجتماعی برای اشتراک گذاری عکس ها و ویدیو ها خود بین کاربران و فالوور هایتان است.