ساخت اکانت اینستاگرام روش بدون شماره کاربر مجازی | instafolower

طبق تصویر بالا هر اطلاعاتی که نیاز است را وارد کنید. گزینۀRemember passwordکه تیک آبی خورده است، برای زمانی است که شما می‌خواهید رمزعبورتان در موبایل‌تان حفظ شود و هرباری که وارد برنامۀ اینستاگرام می‌شوید نیاز به درج مجدد آن نباشد. عذر میخوام من در کامپیوتر از طریق سایت وارد اینستاگرام شدم ، با یک ایمیل معتبر هم وارد شدم ولی با اینکه ایمیل برای خودم بود باز اخطار دادو وارد اکانت نشد همه مواردشم صحیح بود جز ایمیل .

آموزش تصویری حذف کردن تصویر متحرک گیف Gif از تلگرام

در این مجله خبری اینستاگرام فالوور باید در کادر اول، شماره تماس یا ایمیل خودتان را وارد کنید. کادر بعدی مربوط به نام کامل شما است، سپس در کادر بعدی نام کاربری شما قرار می‌گیرد و در کادر آخر هم باید گذرواژه خودتان را وارد کنید. کدی را که به شماره تلفن یا ایمیل شما ارسال می‌شود وارد کنید. رمز عبوری که برای اکانت خود استفاده میکنید باید ترکیبی از حروف و اعداد باشد. پیشنهاد ما این است که از کاراکتر های خاص نظیر @ و … نیز در رمز عبور خود استفاده کنید و آن را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید.

نحوه ایجاد حساب اینستاگرام از طریق سایت اینستاگرام

راه دیگری که برای ساخت اکانت اینستاگرام از طریق کامپیوتر وجود دارد، درست همانند نسخه اپلیکیشن موبایلی این شبکه اجتماعی است. البته برای ساخت اکانت اینستاگرام گزینه دیگری هم وجود دارد که وارد شدن توسط اکانت فیسبوک است. فیسبوک کمپانی مالک اینستاگرام است و اگر در این شبکه اجتماعی اکانت داشته باشید، با استفاده از آن می‌توانید نسبت‌به ساخت اکانت در اینستاگرام هم اقدام کنید. اگر جزو افرادی هستید که نحو ساخت اکانت در اینستا را بلد نیستید جای نگرانی نیست زیرا در ادامه این مقاله آموزش میتوانید به اطلاعات مربوط به ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر دسترسی داشته باشید. در مجموع آموزش ساخت اکانت در اینستاگرام در بالا داده شد و همانطور که مشاهده کردید فرایندی بسیار ساده داشته و تقریبا کمتر از پنج دقیقه از شما زمان خواهد برد. نکاتی که در بالا جهت ساخت اکانت ذکر کردیم بسیار با اهمیت بوده و سعی کنید آن ها را رعایت کنید.

http://buy-tshirt.irالبته پیشنهاد خودم این است که پس از ثبت‌نام، هم ایمیل و هم شماره موبایلتان را از بخش پروفایل اضافه کنید. حال در صفحه بعد (چه شماره تلفن و چه ایمیل وارد کرده باشید) ، باید یک نام و یک رمز عبور برای حساب کاربری اینستاگرام انتخاب کنید . پس از اینکه حساب کاربری خودتان را در اینستاگرام ساختید، می‌توانید اطلاعاتتان را ویرایش کنید، برای پروفایلتان عکس انتخاب کنید و درنهایت می‌توانید دوستان و اعضای خانواده خود را دنبال کنید.

  • با استفاده از این راهکار میتوانید به هر تعداد که خواستید بدون مزاحمت برنامه اینستاگرام، داخل مرورگر کروم و به کمک موتور duckduckgo اکانت های اینستاگرام بسازید.
  • از آنجا ، آنها می توانند درخواست کنند که شما را دنبال کننددو شما باید درخواست آنها را تأیید کنید تا آنها عکس ها یا استوریهای شما را ببینند.
  • سپس می توانید با وارد کردن شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود شروع به ایجاد حساب جدید خود کنید.
  • هنگام استفاده از حساب کاری می‌توانید به استوری‌های خود لینک اضافه کنید.
  • سومین گزینه هم برای کسانی است که هیچ حساب کاربری در اینستاگرام ندارند و تازه می‎‌خواهند یک حساب ایجاد کنند.
کمتر کسی هست که حساب کاربری اینستاگرام یا همان اکانت اینستاگرام نداشته باشد؛ شما هم اگر تاحالا برای ساختن اکانت اینستاگرام قدمی برنداشتید، حالا وقتش رسیده که انجامش دهید. حداقل نیاز شما برای ساخت اکانت اینستاگرام، یک شماره تلفن یا آدرس ایمیل و یک پسورد است. مواردی مانند عکس پروفایل، متن بایو و اطلاعات تماس به‌‌هیچ‌عنوان ضروری نیستند. درواقع می‌توانید بعداً هم آن‌ها را اضافه کنید یا تغییرشان دهید. در مرحله بعدی وارد صفحه ای خواهید شد که دو زبانه (تب) مختلف برای ساخت حساب کاربری با ایمیل و یا شماره موبایل دارد. در صورتی که قصد ساخت اکانت با شماره موبایل را دارید روی تب اول یعنی Phone number و یا اگر قصد ساخت حساب کاربری اینستاگرام با ایمیل را دارید به تب Email address مراجعه کنید.