ساخت اکانت اینستاگرام مجموعه مقالات و آموزش ها فرادرس مجله‌ | instafolower

همان‌طور که گفتیم لازم نیست هم مجله خبری اینستاگرام فالوور و هم شماره موبایلتان را وارد کنید، استفاده از یکی از آن‌ها کافی است. فقط درنظر داشته باشید که ایمیل یا شماره‌ تلفن ثبت شده باید معتبر باشند؛ چراکه برای تائید هویت، کدی به آدرس ایمیل یا شماره تلفن فرستاده می‌شود که برای تکمیل فرایند ثبت‌نام به آن نیاز دارید. انتخاب بین همگام‌سازی مخاطبان با اکانت اینستاگرام یا عدم همگام‌سازی، مرحله بعد شما در روند ساخت اکانت اینستاگرام بدون شماره است! اگر می خواهید مخاطبان خود را به‌راحتی پیدا کنید، روی گزینه ادامه و پیدا کردن مخاطبان یا Continue and sync Contacts کلیک کنید.

اما میتونید با ابزارهای تغییر آی‌پی پیج خودتون رو به یک حساب فیسبوک (ترجیحا مرتبط به پیج) همگام سازی کنید و بسیار هم پیشنهاد میشه. ممنون میشم توضیحات بیشتری در مورد بخش همکاری با شرکا در اختیار بنده قرار بدید تا بهتر منظورتون رو متوجه بشم. خیر، برای انتخاب نوع اکانت اینستاگرام اول باید اکانت آن را ساخت سپس به بخش تنظیمات آن رفت و از قسمت Account می‌توان نوع اکانت را به سه روش شخصی، تجاری و سازندگان می‌توان مشخص کرد. در مرحله اول باید مرورگر خودتان را باز و به سایت اصلی شبکه اجتماعی اینستاگرام مراجعه کنید. انتخاب گذرواژه برای حساب اینستاگرام خودوقتی گذرواژه را ایجاد کنید، اینستاگرام به شما خوش‌آمد می‌گوید و حالا برای ادامه کار باید تکمیل نام‌نویسی را انتخاب کنید.

  • اگر حسابی از قبل دارید و اکنون می‌خواهید به آن متصل شوید.
  • هر گونه بهره‌گیری از مطالب مجله فرادرس به معنی پذیرش شرایط استفاده از آن بوده و کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب، تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر است.
  • توجه کنید که تصویر پروفایل و نام و نام کاربری را بعداً ازطریق تنظیمات حسابتان می‌توانید تغییر دهید.

ترفند های مخفی موبایل اندروید؛ با قابلیت های جالب … با تم تولد بچه رئیس هیجان را به کودکان خود هدیه دهید. فروشگاه تم سرزمین تولد عرضه کننده ی تم تولد بچه رئیس در سراسر کشور می باشد. 2) حال در اینجا برروی گزینه Settings یا تنظیمات بزنید.

http://buy-tshirt.ir

سپس باز هم روی گزینه Sign Up کلیک کنید و وارد اکانت تازه تاسیس خود شوید. در ادامه درمورد چگونگی ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر صحبت خواهیم کرد. باید کد ارسال شده را در این قسمت وارد کنید تا ساخت اکانت در اینستاگرام با کامپیوتر برای شما تکمیل شود. اگر آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را صحیح وارد کردید و با پیغامی به این مضمون که حسابی با آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما وجود دارد مواجه شدید، به اینستاگرام اطلاع دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند مرحله ساده را دنبال کنید.

یک سوال: ساخت اکانت اینستاگرام با ایمیل یا شماره موبایل؟

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن اینستاگرام در دستگاهتان، آن را اجرا کنید. گزینه Sign Up را به منظور انجام ثبت نام انتخاب کنید. پس از وارد کردن آدرس ایمیل، گزینه Next را لمس کنید. دقت داشته باشید که در این بخش با انتخاب گزینه Log in with Facebook می‌توانید با استفاده از اکانت فیسبوک خود در اینستاگرام ثبت نام کنید.

آموزش گام به گام ساخت اکانت اینستاگرام