ساخت اکانت در اینستاگرام ایجاد حساب کاربری اینستاگرام راز | instafolower

اما در اینجا، مجله خبری اینستاگرام فالوور نداریم در مورد درآمدزایی صحبت کنیم، بلکه می‌خواهیم نحوه ساخت اکانت اینستاگرام را با هم ببینیم. با من همراه باشید با آموزش ساخت اکانت اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تماس . آموزش ساخت اکانت اینستاگرام با شماره تلفن دقیقا مثل روش بالاست؛ با این تفاوت که به‌جای واردکردن ایمیل باید شماره موبایل خود را وارد کنید.

محبوب ترین مطالب

برای مشاهده پست‌های دوستان یا فالویینگ‌ها شما از طریق سایت اینستاگرام باید وارد اکانت اینستا خود شوید. پست‌های دوستان در بخشی که با عنوان Feed نمایش داده می‌شوند. به منظور دسترسی به این بخش کافیست که در مرورگر خود بر روی عبارت Instagram موجود در گوشه سمت چپ صفحه کلیک کنید. اگر از گوشی یا تبلت خود با سایت اینستاگرام مراجعه کرده‌اید، در گوشه سمت چپ صفحه یک آیکون با نما خانه را مشاهده می‌کنید که با انتخاب آن لیست پست‌های اخیر دوستان شما در اینستاگرام نمایش داده می‌شود. تمامی مراحل ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر تمام شد. حالا شما باید انتخاب کنید که با شماره تلفن میخاین ثبت نام کنید یا با ایمیل خود.

مراحل ساخت اکانت اینستاگرام از کامپیوتر

پس از دانلود و نصب اینستاگرام، وارد این برنامه شوید. در اولین مرحله باید گزینه Sign up with Email or Phone number برای سیستم عامل اندروید و Create New Account برای IOS را لمس کنید. توجه داشته باشید که اگر یک‌بار اکانت ساخته باشید، امکان ساخت اکانت جدید همچنان برایتان فراهم است. مثلاً اگر قصد داشته باشید در کنار اکانت شخصی‌تان، اکانتی مختص به کسب‌و‌کارتان درست کنید، ازنظر اینستاگرام مانعی وجود ندارد.

http://buy-tshirt.irهمچنین به شما پیشنهاد میکنیم بعد از دانلود اینستاگرام و نصب آن به اندازه از شبکه های اجتماعی استفاده نمایید تا زندگی شما دچار اختلال نگردد. استفاده بیش از حد از فضای مجازی می تواند به تحصیل، شغل و زندگی شخصی شما آسیب وارد کند. اما برای ساخت اکانت در اینستاگرام شما می‌توانید با استفاده از شماره موبایل یا ایمیل‌تان این کار را انجام دهید. البته احتمالاً بتوانید بدون این دو هم در اینستاگرام ثبت‌نام کنید، اما بهتر است که حتماً از ایمیل یا شماره موبایل‌تان استفاده کنید.

در این مرحله از شما عکس پروفایل اینستاگرام خواسته می‌شود. اگر اکانت فیسبوک دارید می‌توانید گزینۀ Connect to Facebook را بزنید، در غیراینصورت، Skip را کلیک کنید و وارد مرحلۀ بعد شوید. در این بخش باید اطلاعات تاریخ تولدتان را به میلادی وارد کنید.که میتوانید از تقویم برای پیدا کردن این تاریخ کمک بگیرید.

  • چراکه برای ایجاد اکانت به شماره تلفن یا آدرس ایمیل نیاز داریم و باید ایمیل های جعلی و موقتی بسازیم.
  • در بخش زیرین صفحه و رابط کاربری برنامه اینستاگرام، آیکون شبیه به سر انسان را انتخاب کنید.
  • علاوه‌بر این، می‌توانید برای نشان دادن خلاقیت، عکاسی، آواز یا هر مهارت دیگری که دارید، از آن استفاده کنید.
  • صفحه ی اصلی یا Home اینستاگرامتا به این‌جای کار در کنار هم یاد گرفتیم که چگونه اکانت اینستاگرام بسازیم اما این مراحل مربوط به ساخت اکانت اینستاگرام در گوشی هوشمند(اندروید و آیفون) بود.
  • اگر تمایلی به این کار نداشتید می‌توانید بر روی گزینه Skip کلیک کنید تا از این مرحله عبور کنید.