ساخت اکانت دوم اینستاگرام | instafolower

ثبت نام در اینستاگرام از طریق سایت برخلاف اپلیکیشن اینستاگرام، در یک مرحله، تمام اطلاعات ایمیل یا شماره موبایل، نام کامل، نام کاربری و پسورد شما را درخواست می‌کند. برخلاف روش آموزش ثبت نام در اینستاگرام با گوشی، اینبار می‌خواهیم با ایمیل و بدون شماره، یک حساب اینستاگرام جدید برای خودمان ایجاد کنیم. بنابراین در باکس اول تنها ایمیل خود را وارد می‌کنیم و بدون نیاز به ثبت شماره، حساب اینستاگرام خود را می‌سازیم.

نکاتی که بهتره زمان ساخت حساب اینستاگرام رعایت شود !

به کمک این قابلیت در دفعات بعدی که قصد ورود به اکانت اینستاگرام خود را داشته باشید، بدون نیاز به رمز عبور می‌توانید وارد حساب خود شوید. حتما توصیه می‌شود که بعد از ثبت نام، برای امنیت بیشتر رمز عبور دو مرحله‌ای اکانت اینستاگرام خود را نیز فعال کنید. اگر به طور ناگهانی ایمیلی مبنی بر ساخت اکانت اینستاگرام با استفاده از آدرس ایمیل خود دریافت کردید، به هیچ وجه بر روی لینک تایید آن کلیک نکنید. به احتمال زیاد در این شرایط، شخصی که آدرس ایمیل مورد نظرش شبیه به آدرس ایمیل شما بوده اشتباه تایپی مرتکب شده و آدرس ایمیل شما را به جای آدرس ایمیل خود وارد کرده است. در این شرایط مشکلی برایتان ایجاد نمی‌شود و فرد سازنده اکانت به اشتباه خود پی خواهد برد. اما اگر موضوع مشکوک بود، می‌توانید در بخش انتهایی ایمیل ارسال شده بر روی گزینه Let us Know کلیک کرده و به این موضوع پشتیبانی اینستاگرام را از بروز این اتفاق دید مطلع سازید.

  • در هر صورت می‌تونید وارد اکانت‌تون بشید و هیچ مشکلی هم ایجاد نمی‌شه.
  • روی آیکون Search در گوشه پایین سمت راست صفحه ضربه بزنید.
  • در این بخش هر عبارت یا موضوعی که قصد دارید در رابطه با آن جستجو کنید را وارد نمایید.
  • اگر نماد Play Store در صفحه اصلی نیست ، روی «برنامه ها» در صفحه اصلی ضربه بزنید و سپس روی «Play Store » در صفحه برنامه ها ضربه بزنید.
  • با موبایل کمک و آموزش نحوه ثبت نام و شروع استفاده از برنامه اینستاگرام همراه باشید.

ساخت اکانت اکانت اینستاگرام بسیار آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است. چنانچه اگر رمز اکانت خود را فراموش کرده‌اید، با کلیک بر روی گزینه Forgot password? لینکی به ایمیل شما ارسال می‌شود و شما می‌توانید رمز حساب خود را عوض کنید. به عنوان مثال شما یک تصویر از محصول خودتان منتشر می‌کنید و در بخش کپشن، کیفیت و فواید محصول خود را بیان می‌کنید.

آیا شما نیز از این مجله خبری اینستاگرام فالوور اجتماعی محبوب استفاده می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم نظرات و تجربه‌های خود را با ما و دیگر خوانندگان مجله به اشتراک بگذارید. شما بعد از دانلود اینستاگرام و نصب آن و ساخت حساب کاربری ، باید برای پروفایل خود یک عکس انتخاب کنید که حال زمان آن رسیده است. در مرحله پنجم از ساخت اکانت اینستاگرام وقت آن رسیده که تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید. ترجیحا سعی نمایید این تاریخ را به درستی وارد کنید.

روش ساده ساخت اکانت اینستاگرام با شماره موبایل

شرکت اینستاگرام برای افزایش سطح امنیت کاربران خود ساخت اکانت اینستاگرام از طریق گوگل را منع نموده است یعنی از طریق ایمیل متصل به مرورگر نمیتوانید روی حساب کاربری خود لاگین کنید. در این زمینه باید یوزر و رمز خودرا روی برنامه ذخیره سازی یا وارد نمائید تا بطور کامل تائید شود که شما مدیر اصلی اکانت مربوط هستید. پیشنهاد میشود در ادامه مقاله ایجاد اکانت اینستا با موبایل باما همراه باشید که به اطلاعات خوبی در این زمینه اشاره شده است که نباید آنهارا ساده از دست داد.

http://buy-tshirt.ir