ساخت اکانت دوم اینستاگرام | instafolower

شماره تلفن وارد شده در هنگام ثبت نام نباید قبلا توسط اکانت دیگری استفاده شده باشد. امکان تغییر نام کاربری پس از ساخت اکانت توسط کاربر وجود دارد. آدرس ایمیل وارد شده نباید قبلا توسط اکانت دیگری مورد استفاده قرار گرفته باشد. در مرحله بعدی زمان آن می‌رسد که شما تعیین می‌کنید اکانت اینستاگرام شما به صورت عمومی و یا به صورت خصوصی نمایش داده شود. در نسخه وب هم می‌توانید به‌جای ثبت‌ نام از طریق اکانت فیسبوکتان وارد شوید.

ساخت اکانت اینستاگرام با اپلیکیشن موبایل اینستاگرام :

روند ساخت اکانت اینستاگرام در سایت ، تقریبا همانند مراحل اپلیکیشن است و تنها در برخی جزئیات تفاوت دارد. از آن جایی که تمامی کاربران این روز ها از گوشی های اندروید و یا ios استفاده میکنند، پیشنهاد ما دانلود اینستاگرام و اسفاده از اپلیکیشن آن است تا کاربری بهتری را تجربه نمایید. شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین و پرطرفدارترین رسانه‌های اجتماعی بوده که تاکنون وارد بازار شده و مورد استفاده قرار گرفته است و روش های ساخت اکانت اینستاگرام نیز بسیار زیاد است.

در مجله خبری اینستاگرام فالوور بعدی ، می توانید عکس نمایه خود را اضافه کنید. این به شما کمک می کند تا برای فالورهای خود شناسایی شوید. عکس نمایه می تواند مربوط به شما ، حیوان خانگی مورد علاقه شما یا هرکسی (یا هر چیزی) باشد که می خواهید. می توانید آن را از فیس بوک وارد کنید ، آن را از گالری عکس همراه خود انتخاب کنید یا همانجا سلفی بگیرید. در صورت نیاز به ورود به App Store ، رمز ورود خود را در پنجره ورود به فروشگاه iTunes وارد کنید. یا اگر از Touch ID استفاده می کنید ، به جای آن انگشت خود را روی دکمه Home قرار دهید.

http://buy-tshirt.ir

برای اینکه بتوانید اینستاگرام را دانلود کنید، روی گزینۀInstallکه به رنگسبزاست کلیک کنید. حالا دیگر می‌توانید منتظر دانلود و نصب شدن برنامۀ اینستاگرام برروی موبایل‌تان باشید. کاربران اندروید می‌تواننداز طریق فروشگاه گوگل پلی یاکافه بازاربرنامۀ اینستاگرام را دانلود کنند. همچنین کاربران iOS هم می‌توانند ازاپ استور برنامۀ اینستاگرام را دانلود و نصب کنند.

به چه نکاتی برای ساخت چند حساب اینستاگرام باید توجه کرد؟

برای رفع این مشکل و ساخت اکانت های زیاد اینستاگرام، باید ایمیل های جدید بسازید. بخصوص اگر بخواهید برای ارسال دایرکت به صورت انبوه از ربات ارسال دایرکت انبوه کاربر مجازی استفاده کنید، هر چه اکانت های بیشتری در اختیار ربات قرار دهید، روزانه می توانید تعداد دایرکت بیشتری ارسال کنید. در فیلد آخر هم باید رمز عبوری برای اکانت اینستاگرام خود انتخاب کنید. می توانید هم از رمز پیشنهادی اینستاگرام استفاده کنید و هم از رمزی که خود قرار می دهید. این رمز را ترجیحاً ترکیبی از اعداد و ارقام بزرگ و کوچک و نشانه هایی مثل @ انتخاب کنید تا به‌راحتی تشخیص داده نشود. یادتان باشد که این رمز را برای همیشه در ذهن خود داشته باشید.

  • اما شاید بخواهید پیج جدیدی را در اینستاگرام بسازید.
  • کمتر کسی پیدا می شود که این روز ها گوشی هوشمند اندروید و یا ios در اختیار نداشته باشد.
  • آن کد را در فیلد مشخص شده جای‌گذاری کرده و بر روی دکمه next کلیک کنید.
  • ١- ابتدا از طریق گوشی وارد اپلیکیشن اینستاگرام و یا از کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام شوید، روی عکس پروفایلتان در گوشه سمت راست و پایین صفحه لمس یا کلیک کنید و وارد صفحه حساب کاربری اینستاگرام میشوید.
  • اما اگر دوست دارید می‌توانید از روش دوم ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت آن هم استفاده کنید.