ساخت اکانت دوم اینستاگرام | instafolower

با انجام موارد فوق فرآیند ثبت نام در شبکه اجتماعی اینستاگرام از طریق اپلیکیشن آن انجام می‌شود. برای این منظور در ابتدا باید وارد سایت instagram.com شوید و روی گزینه sign up کلیک کنید. در صفحه بعدی اطلاعات خود شامل ایمیل و یا شماره موبایل ، نام ، رمز عبور و …

آموزش ساخت حساب اینستاگرام

سپس می توانید با وارد کردن شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود شروع به ایجاد حساب جدید خود کنید. در هر صورت ما اینجا هستیم تا شما را با نحوۀ ساختن حساب کاربری اینستاگرام آشنا کنیم.پس حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. بر روی نوار کناری آیکون ذره‌بین در بالای صفحه مشاهده می‌شود کلیک کنید. در این بخش هر عبارت یا موضوعی که قصد دارید در رابطه با آن جستجو کنید را وارد نمایید. سپس بر روی آیکون ذره‌بین کلیک کنید تا فرآیند جستجو از طریق سایت اینستاگرام انجام شود.

روش‌های ساخت اکانت اینستاگرام با موبایل چگونه است؟

در فیلد دوم باید نام خود را به‌صورت کامل مجله خبری اینستاگرام فالوور کنید. این بخش با نام Full Name مشخص شده است که خود گویای ماجرا است! این اسم می تواند تکراری باشد و هیچ محدودیتی در انتخاب آن ندارید.

http://buy-tshirt.ir

بعد از تایپ چند حرف اول ، اینستاگرام در بالای لیست نتایج ظاهر می شود. روی گزینۀ Sign Up کلیک کنید و وارد مرحلۀ بعد شوید. اگر دیگر نمی‌خواهید محتوا را ارسال کنید و ترجیح می‌دهید حساب‌های خود را جدا نگه دارید، ب… روشی که بشه به صورت صددرصد مطمئن باشیم که اکانت هک نمیشه وجود نداره ولی با انجام روش های مختلفی میشه جلوی هک شدن گرفت.

چگونه یک حساب کاربری در اینستاگرام بسازیم؟

اگر تاریخ تولد خود را به میلادی نمیدانید با یک جست و جوی ساده در گوگل با کلید واژه تبدیل تاریخ به میلادی ، می توانید آن را پیدا کنید. بعد از وارد کردن این تاریخ بر روی دکمه next کلیک کنید. بسیاری از افراد بعد از دانلود و نصب اینستاگرام ، درگیر این موضوع بوده و میخواهند اکانت ج… اگر دوست دارید در اینستاگرام فعالیت کنید یا حتی درآمد کسب کنید، همین حالا پیج‌تان را بسازید.

  • بنابراین، اگر احساس می‌کنید با استفاده نکردن از این پلتفرم دارید چیز زیادی را از دست می‌دهید، نگران نباشید.
  • چون در هنگام بازیابی رمز عبور و موارد دیگر خیلی به کارتان می‌آید.
  • بعد از تایپ چند حرف اول ، اینستاگرام در بالای لیست نتایج ظاهر می شود.
  • در صفحه جدید ایمیل یا شماره موبایلتان را وارد کنید.
  • در این مقاله مواردی مانند ساخت اکانت دوم اینستاگرام، ساخت اکانت اینستاگرام بدون نیاز به شماره تلفن و ساخت اکانت اینستاگرام توسط موبایل یا کامپیوتر را بررسی می‌کنیم.