ساخت اکانت دوم اینستاگرام | instafolower

یکی دیگر از مزایای اینستاگرام همین نکته است که کاربران به هر شکل که تمایل داشته باشند می‌‎توانند با شما ارتباط برقرار کنند. این تعامل و ارتباط باعث می‌شود که اطلاعات بیشتری در مورد مشتریان و مخاطبان خود کسب کنید و بفهمید که چه خواسته و تقاضایی دارند و بهترین راه برای پاسخ‌گویی به تقاضای آن‌ها چیست. در این مرحله یک کد تأیید به شماره‌ای که در ابتدا به اینستاگرام دادید، ارسال می‌شود که باید آن کد را در کادری که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، وارد کنید.

پیش نیاز ها ساخت پیج اینستاگرام

پس از اینکه آخرین نسخه اینستاگرام را دانلود کردید، آن را نصب کنید و ادامه‌ی آموزش را ببینید. Temp-Mail پیشرفته ترین سرویس ایمیل یکبار مصرف میباشد که میتوانید از آن برای ساخت ایمیل موقتی به تعداد نا محدود استفاده کنید و بوسیله این ایمیل ها اکانت فیک اینستاگرام ایجاد کنید. ضمنا ایمیل های ساخته شده بوسیله این سرویس، Unique و Session Based میباشند. به معنی اینکه یک ایمیل را به بیش از یک نفر نمیسازد و کاملا یکتا و امن هستند. برای باز کردن نسخه وب اینستاگرام داخل مرورگرمون حتما باید از duckduckgo استفاده کنیم.

ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی📱

ما در این مجله خبری اینستاگرام فالوور گفتیم که اولین قدم برای ورود به اینستاگرام ساخت اکانت است. به شما ساخت اکانت از طریق اپلیکیشن و سایت اینستاگرام را یاد دادیم و گفتیم که می‌توانید در اینستاگرام چند اکانت با هم داشته باشید و روش ساختن اکانت دوم را هم گفتیم. در این مرحله اینستاگرام از شما می‌پرسد آیا قصد دارید اکانت جدیدی بسازید یا وارد حساب‌هایی بشوید که از قبل ساخته‌اید. خب برای ساخت اکانت جدید باید روی گزینه ایجاد حساب جدید یا Create New Account کلیک کنید. اولین روش برای ثبت نام و ورود به دنیای جذاب اینستاگرام؛ خود اپلیکیشن اینستاگرام است. ما این‌جا مراحل ساخت اکانت را گام به گام توضیح می‌دهیم.

  • دقت کنید که حتی اگر از طریق سایت اینستاگرام هم اقدام به ثبت‌نام کنید، باز هم باید از اپلیکیشن آن استفاده کنید، چون امکانات اینستاگرام در سایت آن بسیار محدود است.
  • اگر تا کنون برای ساخت اکانت اینستاگرام اقدام نکرده‌اید و با روند مراحل ساخت اکانت آشنایی ندارید، با همیاب24 همراه باشید تا بتوانید از طریق گوشی یا کامپیوتر اکانت اینستاگرام خود را داشته باشید.
  • نکته جالب‌تر اینجاست که از میان این 94 نفر، چیزی در حدود نیمی از آن‌ها در اینستاگرام یک اکانت یا حساب کاربری دارند و در آن فعالیت می‌کنند.
  • در این آموزش ما به این گزینه احتیاج داریم و به همین خاطر روی «Sign Up» کلیک می‌کنیم.
  • پس از وارد کردن اطلاعات مربوط به نام کاربری و رمز عبور خود بر روی Continue and Sync Contact و یا Continue without Syncing Contact کلیک کنید.
همانطور که اشاره کردیم، برای ساخت اکانت های اینستاگرام از یک سرویس Disposable emailاستفاده خواهیم کرد. چراکه برای ایجاد اکانت به شماره تلفن یا آدرس ایمیل نیاز داریم و باید ایمیل های جعلی و موقتی بسازیم. ١- ابتدا از طریق گوشی وارد اپلیکیشن اینستاگرام و یا از کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام شوید، روی عکس پروفایلتان در گوشه سمت راست و پایین صفحه لمس یا کلیک کنید و وارد صفحه حساب کاربری اینستاگرام میشوید.

http://buy-tshirt.ir

مراحل ایجاد حساب اینستاگرام در گوشی‌های اندرویدی و آیفون یکسان است. اگر تاکنون ساخت حساب کاربری جدید در اینستاگرام را تجربه نکرده‌اید، کافی است که مراحل ساده زیر را دنبال کنید. حال ممکن است ایمیل یا نام کاربری اکانت قبلی را بدانید ولی رمز عبور خود را فراموش کرده باشید. Forgot password» را بزنید تا یک لینک به ایمیل شما ارسال شود و بتوانید یک بار دیگر برای حساب خود رمز عبور تعیین کنید. در این مطلب، تمامی روش های ساخت اکانت اینستاگرام را توضیح دادیم.