ساندیا دواناتان به عنوان رئیس و معاون متا هند منصوب شد

هند در خط مقدم پذیرش دیجیتال است و متا بسیاری از محصولات برتر ما، مانند Reels و Business Messaging را ابتدا در هند عرضه کرده است. ما مفتخریم که اخیراً JioMart را در واتس‌اپ راه‌اندازی کرده‌ایم که اولین تجربه خرید انتها به انتها ما در هند است. من خوشحالم که از ساندیا به عنوان رهبر جدیدمان برای هند استقبال می کنم. ساندیا سابقه اثبات شده ای در گسترش کسب و کارها، ایجاد تیم های استثنایی و فراگیر، هدایت نوآوری محصول و ایجاد مشارکت های قوی دارد. ما خوشحالیم که رشد مستمر متا در هند را رهبری می کند.

ما ساندیا دواناتان را به عنوان معاون رئیس جمهور متا هند منصوب می کنیم. Devanthan بر گردآوری اولویت های کسب و کار و درآمد سازمان برای خدمت به شرکا و مشتریان تمرکز خواهد کرد، در حالی که به حمایت از رشد بلندمدت تجارت و تعهد خود به هند ادامه می دهد. او در 1 ژانویه 2023 به سمت جدید خود منتقل می شود و به دن نیری، معاون رئیس جمهور متا APAC گزارش می دهد و بخشی از تیم رهبری APAC خواهد بود. او برای رهبری سازمان و استراتژی هند به هند برمی گردد.

دواناتان یک رهبر تجاری جهانی با 22 سال تجربه و حرفه ای بین المللی در بانکداری، پرداخت و فناوری است. او در سال 2016 به متا پیوست و به ایجاد کسب و کارها و تیم های سنگاپور و ویتنام و همچنین ابتکارات تجارت الکترونیک در جنوب شرقی آسیا کمک کرد. در سال 2020، او به رهبری Gaming برای APAC، یکی از بزرگترین شرکت‌های عمودی جهانی ما نقل مکان کرد. او همچنین اشتیاق به توسعه رهبران زن در تجارت دارد و حامی اجرایی [email protected] در Meta است، و همچنین رهبر جهانی Play Forward، یک ابتکار جهانی متا برای بهبود نمایندگی تنوع در صنعت بازی است. او همچنین در هیئت مدیره جهانی Pepper Financial Services خدمت می کند.

به عنوان بخشی از نقش خود، دواناتان منشور هند ما را رهبری می کند و روابط استراتژیک را با برندهای برجسته، سازندگان، تبلیغ کنندگان و شرکای کشور تقویت می کند تا رشد درآمد را در کانال های کلیدی در هند افزایش دهد.

مارن لوین، مدیر ارشد بازرگانی

منبع