سرعت بیشتر و تماس بهبودیافته برای دسکتاپ WhatsApp

واتس اپ بزرگترین پلتفرم ارائه شده است یک تجربه پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده کاملاً سرتاسر که امکان ارتباط بین پلتفرمی بین تلفن‌های همراه، رایانه‌ها، تبلت‌ها و موارد دیگر را فراهم می‌کند. این بدان معناست که پیام‌ها، رسانه‌ها و تماس‌های شخصی شما همیشه در همه دستگاه‌های شما رمزگذاری شده است.

از زمان معرفی قابلیت‌های جدید چند دستگاهی، ما پیشرفت‌هایی از جمله پیوند سریع‌تر دستگاه و همگام‌سازی بهتر بین دستگاه‌ها و همچنین ویژگی‌های جدیدی مانند پیش‌نمایش پیوندها و برچسب‌ها را انجام داده‌ایم.

همانطور که ما همچنان به افزایش تعداد دستگاه هایی که از واتس اپ پشتیبانی می کنند ادامه می دهیم، اخیراً یک تجربه بتا جدید واتس اپ را معرفی کرده ایم تبلت های اندروید و برای دسکتاپ های مک که در حال حاضر در مراحل اولیه بتا هستند. ما مشتاقانه منتظریم تا در آینده واتس اپ را به دستگاه های بیشتری نیز بیاوریم.

منبع

اکنون می‌توانید تماس‌های ویدیویی گروهی با حداکثر هشت نفر و تماس‌های صوتی با حداکثر ۳۲ نفر را میزبانی کنید. ما به افزایش این محدودیت ها در طول زمان ادامه خواهیم داد تا بتوانید همیشه با دوستان، خانواده و همکاران در ارتباط باشید.

امروز، ما یک محصول جدید را معرفی می کنیم برنامه واتس اپ برای ویندوز که سریع‌تر بارگیری می‌شود و با رابط کاربری مشابه نسخه موبایل برنامه ساخته شده است.