سقف کناف , نحوه نصب سقف کاذب کناف و دیوار کناف 77153422

سقف کناف , نحوه نصب سقف کاذب کناف و دیوار کناف 77153422

برای انتخاب کردن سقف مناسب در ابتدا باید به سبک دکوراسیون داخلی منزل خود، سبک مکان مد نظر، جنس، رنگ سقف کاذب و … توجه نمایید. برای انتخاب سقف کاذب مد نظر خود می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از آن‌ها کمک بگیرید. در روش اجرای سقف کاذب مشبک در اجرای سازه ای اصلی T3600 در لبه جان این نوع سازه سوراخ هایی با فاصله هایی تعیین شده به آویز تعبیه شده است.

  • با مشاوره و هدایت مخاطبین خود به بهترین انتخاب ها، اعتبار و ادامه همکاری با مشتریانمان را تجدید خواهیم کرد.
  • با توجه به نوع سقف کاذب، نوع استفاده از مصالح و قیمت آن‌ها متغیر خواهد بود.
  • سلام ممنونماز اطلاعات اناليز البته ببخشيد اگه بشه اطلاعات وزن سقف هم در اختيارما قرار بديد .
  • بنابراین بر اساس طرح و رنگ، برای انتخاب بهترین سقف کاذب سرویس بهداشتی گزینه های متعددی وجود دارد.
  • یکی از دلایل اینکه بسیار از آن استفاده می شود مقاوم بودن در برابر حرارت و حشرات و قارچ و مقاومت در برابر رطوبت بسیار بالا است و از طرفی قیمت آن مقرون به صرفه می باشد.

سازه سقف کشسان بصورت دور تا دور محل، اجرا میشه که محدوده اجرای اون میتونه دیوارها باشن یا طرح دور تا دور باشه. یعنی اینکه اگر سقف کشسان بصورت یکدست و تنها کار بشه، سازه به دیوارها وصل میشه ولی اگر سقف کشسان بصورت طرح ترکیبی با متریال دیگری مثل کناف اجرا بشه و دور تا دور اون کناف، کار بشه؛ سازه روی سازه‌ی کناف سوار میشه. انواع طرح های سقف کادب در شرکت سبک مدرن اجرا می شود که برخی از نمونه کارها را در زیر می توانید ببینید.

سقف کاذب و دکوراتیو چوبی

آنچه که در اجرای سقف کاذب لوکس باید به آن توجه داشت ، هارمونی و همخوانی سقف كاذب با فضا می باشد. به طور مثال این نوع سقف با دکوراسیون مدرن همخوانی خوبی ندارد و معمولا در خانه های با دکوراسیون کلاسیک و پر زرق و برق بکار می رود. امکان اجرای سقف كاذب در طرح های متنوع، یکی از مزیت های استفاده از این نوع سقف می باشد. استفاده از طرح های مدرن تر و جدید تر سقف كاذب ، جلوه ای لوکس و مدرن به فضای خانه شما می بخشد. در انتخاب طرح سقف کاذب باید به هارمونی آن با معماری فضا ، رنگ محیط و… به طور مثال طرح سقف کاذب اتاق خواب با اتاق نشیمن و پذیرایی متفاوت می باشد.

پرطرفدارترین سقف کاذب در ایران

سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) و به طور کلی محصولات تولیدی کناف (کی پلاس پارس) محبوبیت بیشتری نسبت به سایر سقف های کاذب موجود در بازار دارد. سقف کاذب چوبی را نیز می توانیم با انواع سقف کناف (کی پلاس پارس) ترکیب کنیم و یک سقف با ویژگی های قابل قبول و زیبا با مصالح کناف (کی پلاس پارس) به وجود آورد. این نوع از سقف کناف (کی پلاس پارس) به جای تایل گچی، از یک یا چند لایه پنل گچی ساخته می شود که این پنل های گچی جنس ها و کارایی متفاوتی دارند. شبکه بندی‌های سقف کاذب طلقی معمولاً در بین قسمت‌ های خالی سقف کاذب کناف قرار می‌ گیرند و با زیرسازی مخصوص، محل نصب سقف طلقی را فراهم می‌ کند. هزینه محصولات پایین‌ تر از نمونه‌ های سقف کاذب مجازی است و سرعت اجرای آنها نیز بیشتر خواهد بود.

پانل‌‌ها را زاویه دهید و آنها را روی لبه‌های رانر‌‌ها تکیه دهید. رانر‌های ثانویه را (که باید عمود بر رانر‌های اصلی قرار بگیرند) در فواصل مناسب نصب کنید. با فرض پانل‌های ۱.۲ در ۰.۶ متری، رانر‌های فرعی (ثانویه) باید در فواصل ۰.۶ متری روی رانر اصلی قرار بگیرند.