سیسرو: هوش مصنوعی که می تواند با شما همکاری و مذاکره کند

با منبع باز کد و مدل‌ها، امیدواریم که محققان هوش مصنوعی بتوانند به شکلی مسئولانه به کار ما ادامه دهند. علاوه بر این، برای دسترسی به داده‌ها، محققان علاقه‌مند می‌توانند با استفاده از دیپلماسی به‌عنوان محیط بنیادی، پیشنهادی را به RFP ما در زمینه همکاری انسان و هوش مصنوعی از طریق زبان طبیعی ارائه کنند. ما در مورد پتانسیل پیشرفت‌های آینده در همکاری انسان و هوش مصنوعی و دیدن اینکه چگونه دیگران بر اساس تحقیقات ما ایجاد می‌کنند هیجان‌زده هستیم.

CICERO علامت گذاری می کند آغاز یک دوره جدید برای هوش مصنوعی که می تواند با استفاده از استدلال استراتژیک و پردازش زبان طبیعی با مردم در گیم پلی همکاری کند و آموخته های فناوری مانند این می تواند روزی به دستیاران هوشمندی منجر شود که می توانند با مردم همکاری کنند.

بیشتر بدانید درباره CICERO AI.

منبع امروز، CICERO را معرفی می کنیم، اولین عامل هوش مصنوعی (AI) که به عملکردی در سطح انسانی در بازی استراتژی محبوب دیپلماسی دست یافته است. دیپلماسی به عنوان یک چالش تقریباً غیرممکن در هوش مصنوعی تلقی می‌شود، زیرا به بازیکنان نیاز دارد که انگیزه‌ها و دیدگاه‌های افراد را درک کنند، برنامه‌های پیچیده و استراتژی‌ها را تنظیم کنند و از زبان برای متقاعد کردن مردم برای ایجاد اتحاد استفاده کنند.

در حالی که CICERO فقط قادر به بازی Diplomacy است، فناوری پشت آن به بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر مرتبط است. به عنوان مثال، دستیاران فعلی هوش مصنوعی می‌توانند وظایف ساده‌ای با پرسش و پاسخ، مانند اطلاع از وضعیت آب و هوا را انجام دهند – اما اگر بتوانند یک مکالمه طولانی‌مدت با هدف آموزش یک مهارت جدید به شما داشته باشند، چه؟