طراحی پیج اینستاگرام ، چرا و چگونه؟! معرفی بهترین طرح ها رشدانا | instafolower

زمان مناسب جهت انتشار محتوا نسبت به مخاطبان شما تعیین می‌شود که باید آن را با آزمون و خطا و نسبت به بازخورد‌های دریافتی از کاربرانتان به دست بیاورید. تشخیص اینکه پست منتشرشده شما برای کاربرانتان جذاب هست یا خیر، با استفاده از قابلیت و تکنولوژی «تشخیص تصویر اینستاگرام» انجام می‌شود. این تکنولوژی مشابه قابلیت فعال در سرویس «تصاویر گوگل» و «شناخت تصویر یوتیوب» است.

قسمت اول ، استوری

بکشید بالا زمانی به مجله خبری اینستاگرام فالوور می‌رود که کاربر لینکی داشته باشد و از شما بخواهد که به آدرس آن لینک بروید. بعد از اضافه شدن استیکر لینک در اینستاگرام، استفاده از این عبارت تقریباً منسوخ شده است. حمایت” منظور این است که من تمام پست‌های شما را لایک کرده‌ام، لطفاً شما هم به صفحه من سر بزنید و پست‌هایم را لایک کنید. با لایک کردن یک پست نشان می‌­دهید که آن را دیده‌­اید و از آن لذت بردید. وقتی پستی را لایک می­‌کنید به صاحب صفحه نوتیفیکیشنی (اعلانی) ارسال می‌­شود که متوجه خواهد شد شما پست او را لایک کردید.

http://buy-tshirt.ir

طبق آمار منتشر شده در سال گذشته، تعداد کاربران استوری اینستاگرام در روز بیشتر از 500 میلیون نفر است.پس تا جای ممکن از آن استفاده کنید. می‌توانید برای آشنایی بیشتر با ترفندهای مربوط به استفاده از استوری در بازاریابی اینستاگرام، به این مقاله مراجعه کنید. الگوریتم جدید اینستاگرام، برای نمایش پست‌ها در فید نیز مانند اکسپلور، به علاقه کاربران توجه می‌کند. یکی از بخش­‌های اصلی برنامۀ اینستاگرام است که پست­‌ها و محتواهای پیشنهادی را به شما نشان می­‌دهد.

شمشیر دو لبه Reels در اینستاگرام

چون کاربران متوجه این مسئله می‌شوند و اعتمادشان به شما را از دست می‌دهند. آن‌قدر عکس‌ها و ویدیوهای جذاب و گوناگون دارد که اصلاً متوجه گذر زمان نمی‌شوید و وقتی به خودتان می‌آیید، می‌بینید که ساعت‌ها را به تماشای محتواهای جذاب سپری کرده‌اید. خوشبختانه این برنامه هوشمند قابلیتی دارد که با استفاده از آن می‌توانید وقتتان را بهتر تنظیم کنید.

  • اگر تمایل دارید در مورد استوری بیشتر بدانید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که مقالۀ استوری اینستاگرام چیست را بخوانید.
  • اگر پست شما به محض انت.شار، لایک و کامنت های زیادی دریافت کند، الگوریتم جدید اینستاگرام آن را با کیفیت و جذاب تشخیص می‌دهد، پس پست شما به تعداد زیادی از فالوورهای شما نشان داده خواهد شد.
  • از این فرم می‌توانید برای ورود و یا ثبت نام در مجله کاپریلا استفاده کنید.
  • برای مثال در صورتی که کل جامعه خوشحال هستند، تولید محتوایی که بتواند این خوشحالی را با احساس غرور ترکیب کند، می تواند در مدت زمان کوتاهی وایرال شود.
  • قسمت اکسپلور نیز کاملاً بر اساس الگوریتم اینستاگرام عمل می‌کند به طوری که پست‌هایی که در آن نمایش داده می‌شود براساس افرادی است که دنبال می‌کنید یا پست‌هایی که دوست دارید انتخاب می‌شوند.

برای اشتراک‌گذاری یک پست می‌توانید حداکثر ۱۰ فایل تصویر و ویدئو را انتخاب کنید. امکان استفاده از فیلترهای مختلف برای زیباسازی تصاویر نیز فراهم است که جذابیت خاصی هم در بخش پست‌ها و هم در بخش استوری‌ها برای کاربران ایجاد می‌کند. با استفاده از این بخش امکان جستجو و دسترسی به افراد و هشتگ‌ها را خواهید داشت.