فروش کابین آسانسور قیمت روز انواع کابین آسانسور رایا آسانسور

تابلو فرمان آریان با کیفیت ترین و بهترین تابلو فرمان آسانسور ایرانی است که در سراسر ایران پشتیبانی و خدمات پس از فروش دارد. شرکت آریان آسانسور با 30 سال سابقه در امر تولید تابلو فرمان آسانسور ، با تکیه بر دانش متخصصان خود ، بهترین تابلو فرمان را به بازار عرضه می کند. ساختمان های پیشرفته و مدرن تر، امروزه دارای چند آسانسور هستند که همگی با یک سیستم یکپارچه کنترل می شوند.

آسانسور جدید

به دلیل حساسیت های زیاد در حوزه ی حمل و نقل داخلی مراکز درمانی، اهمیت کاربری آسانسورها در این حوزه بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد. از این حیث آسانسور ها در حیطه کاربری هتل با توجه به تعدد حمل و نقل نفرات و همچنین سرویس دهی شبانه روزی، بار ترافیک زیادی را متحمل می شوند. همچنین مبحث طراحی معماری و جانمایی آسانسور ها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این جعبه در قسمت موتور خانه تعبیه شده است و وظیفه اش این است که برق سه فاز و تک فاز را به سایر تجهیزات سایت آسانسور انتقال دهد. جعبه سه فاز آسانسور از فیوز سه فاز، انال سیم، لامپ سیگنال، فیوز تک فاز، پریز تک فاز، و فیوز سه فاز است.

  • در این موتورها، گیربکس یا همان چرخ‌دنده، واسط بین موتور و کابین است که انعطاف‌پذیری لازم را بوجود می‌آورد.
  • به طوری که برای نصب بالابرهای هیدرولیک باید به فکر تاسیس موتورخانه بود در حالی که برای نصب آسانسورهای گیرلس نیازی به موتورخانه نمی باشد.
  • موسیقی آسانسور برای اولین بار در دهه ۱۹۲۰ ظاهر شد تا مسافران ترسو را که برای اولین بار از آسانسور استفاده میکردند، آرام کند.
  • اینورتر موتور آسانسور باعث می‌شود که این آسانسور‌ها بتوانند به طور موثر از انرژی بازیابی شده استفاده کنند.

کارشناسان هیرو در اولین فرصت، به تمامی سوالات شما درباره طراحی و نصب آسانسور پاسخگو خواهند بود. به عنوان یکی دیگر از اجزای اصلی و مشترک آسانسورها، درب کابین است که به صورت خودکار باز و بسته می شوند. نصب موتورهای گیرلس نیازی به موتورخانه نداشته ولی موتورهای گیربکس به موتورخانه نیاز دارند. آسانسور‌های تخت بر معمولا برای حمل بیمارانی است که قادر به جابه جایی و یا برخواستن نیستند.

آسانسور شیک

ابتدا آسانسورها کامل و بسته‌بندی شده از خارج از کشور به ایران وارد شده‌است. اما به تدریج شرکت‌های ایرانی فروش و نصب آسانسور در ایران به وجود می‌آیند و در سال ۱۳۴۵ اولین کارگاه تولید در و کابین توسط اوکسن الکسانی با کپی‌برداری از روی در و کابین‌های شرکت‌های اروپایی به وجود می‌آید. این موتورها دارای دو استاتور جدا‌گانه هستند که برای دو سرعت تند و کند به کار می‌روند. دو عامل یعنی نیروی عکس‌العمل دنده‌ها در گیربکس و وجود چرخ طیار یا فلای‌ویل متصل به محور روتور موتور که دارای لختی دورانی است، مانع از تشدید تکان‌ها می‌شوند. آسانسورهای پیچیشامل یک پیچ بلند، یک مهره و یک تسمه است که توسط موتور به حرکت در می‌آیند و آسانسور را جابه‌جا می‌کند.

سیم بکسلی که بر روی این چرخ قرار دارد، از یک طرف به کابین متصل است و با بالا و پایین رفتن کابین را حرکت می دهد. ما مشتاقانه منتظریم تا شما را با بهترین محصولات و خدماتی که صنعت آسانسور و پله برقی ارائه می دهد، آشنا کنیم. خدماتی که می تواند سطح بسیار متفاوتی از کیفیت را در زمینه انواع دستگاه های بالابر و آسانسور در اختیار شما قرار دهد.

به عبارتی این وزنه‌ها هنگام نوسان کابین به بالا و پایین سرعت آن را کنترل و از سقوط آن پیشگیری می‌کنند. هنگامی‌ که کابین به سمت بالا حرکت می‌کند، وزنه‌ها در قسمت زیرین و هنگامی که به سمت پایین حرکت می‌کند به سمت بالا حرکت می کنند. وزنه گالوانیزه همچنین توقف ایمن کابین هنگام ترمز اضطراری را میسر می‌سازد.

فروش کابین آسانسور قیمت روز انواع کابین آسانسور رایا آسانسور