فعال کردن اینترنت ایمن تر و فراگیر برای همه

ما با وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات برای کمپین آنلاین ایمن بمانید G20 همکاری می کنیم، که در آن منابع مفیدی را به چندین زبان هندی درباره نحوه ایمن ماندن آنلاین ایجاد و به اشتراک خواهیم گذاشت. این منابع موضوعاتی مانند مقابله با کلاهبرداری های آنلاین، نحوه گزارش محتوای مضر، نکاتی برای ایمن نگه داشتن خود در هنگام تعامل آنلاین و موارد دیگر را پوشش خواهند داد. هند در آستانه تبدیل شدن به یک اقتصاد دیجیتال 1 تریلیون دلاری است و در زمانی که هند ریاست گروه 20 را بر عهده دارد، این مشارکت استراتژیک نه تنها از کاربران فعلی اینترنت پشتیبانی و تجهیز خواهد کرد، بلکه برای افزایش سریع حجم اینترنت جدید نیز مفید خواهد بود. کاربران در هند

ریاست G20 فرصت بزرگی را برای هند برای طراحی و ایجاد یک مدل اینترنتی همیشه فراگیر برای جهان باز می کند و ما هیجان زده هستیم که در این تلاش با وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات همکاری کنیم. ایجاد یک اقتصاد دیجیتال 1 تریلیون دلاری نیازمند اکوسیستمی ایمن و توانمند است و ما از کمپین دولت با ارائه آموزش، ابزار و منابع به کاربران برای محافظت از خود در این دنیای دیجیتالی که به سرعت در حال تکامل است، حمایت خواهیم کرد.

تحت دیدگاه PM Modi از Techade هند، ما شاهد پذیرش سریع دیجیتال هستیم و با این رشد، نیاز به ایجاد ابزارها و منابعی برای دسترسی آسان برای محافظت از کاربران در برابر افزایش جرایم سایبری وجود دارد. ما در MeitY کمپین آنلاین ایمن بمانید را در سال جاری هند طراحی کرده ایم G20 ریاست جمهوری و ما خوشحالیم که شرکت های فناوری مانند متا در حمایت از چشم انداز دولت برای ایجاد یک فضای دیجیتال فراگیر که عاری از تهدیدهای شدید آنلاین است، رهبری می کنند.

ما به اضافه کردن ابتکارات بیشتر به # ادامه خواهیم دادDigitalSuraksha کمپین در طول سال آنها به سمت دستیابی به مخاطبان بزرگتر از طریق آموزش، ایجاد آگاهی بیشتر و پیشبرد دستور کار هند برای گنجاندن و رشد دیجیتالی هدایت خواهند شد.

منبع

رئیس، سیاست عمومی، برنامه های اینستاگرام و سیاست، فیس بوک هند (متا)

ارائه سواد دیجیتال

آکاش تریپاتی، مدیر عامل، MyGov

سازمان های مجری قانون شریک حیاتی در تضمین امنیت آنلاین هستند. به عنوان بخشی از کمپین #DigitalSuraksha، ما با آن کار خواهیم کرد پلیس دهلی در یک برنامه دو ماهه برای ارائه سواد دیجیتال به 10000 دانش آموز در مدارس و کالج های مختلف دهلی در مورد موضوعاتی مانند قلدری سایبری، سوء استفاده جنسی، ترولینگ، سرقت هویت و نحوه جستجوی ایمن در اینترنت. علاوه بر این، ما به طور مشترک منابعی را با کمک پلیس دهلی ایجاد خواهیم کرد تا مردم را در مورد محافظت از خود در برابر کلاهبرداری های آنلاین و دیجیتال آموزش دهیم. ما همچنین در حال ارائه آموزش به پرسنل پلیس دهلی در مورد ابزارهای ایمنی مختلف خود هستیم.

ما همچنین راه اندازی کرده ایم تعهد دیجیتال ناگریک تشویق مردم در سرتاسر هند برای تبدیل شدن به شهروندان دیجیتالی مسئول (ناگریکس). این ابتکار مبتنی بر مشارکت ما با هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) برای ارائه یک دوره شهروندی دیجیتال به 10 میلیون دانش آموز و 100000 معلم است. تعهد دیجیتال ناگریک بیشتر از هدف دولت هند برای تضمین اینترنت باز، ایمن، قابل اعتماد و پاسخگو حمایت خواهد کرد. هدف این برنامه این خواهد بود که یک میلیون نفر در یک سال آینده تعهد بدهند و به شهروندان دیجیتالی ایمن تبدیل شوند.

ایجاد آگاهی مصرف کننده

بر اساس مشارکت با پلیس دهلی، به مدت یک ماه، یک قطار را در خط زرد مترو دهلی قرار خواهیم داد تا به مردم در مورد ابزارهای ایمنی موجود در برنامه هایمان آموزش دهیم. مسافران از طریق یک کد QR به این ابزارهای ایمنی هدایت خواهند شد.

در طول سال‌ها، ما سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی در ساخت اقدامات و ابزارهای مختلف متناسب با سن انجام داده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که جوانان، زنان، والدین و کودکان همچنان احساس امنیت آنلاین دارند. به عنوان بخشی از روز اینترنت ایمن، ما در حال برداشتن گام دیگری در جهت تقویت تعهد خود نسبت به ایمنی مردم هستیم.

علاوه بر این، ما همچنین یک کمپین آگاهی‌سازی با تمرکز بر «نکاتی برای مقابله با اطلاعات نادرست با یووا این کمپین که به زبان Hinglish موجود است، ویدیوهای 15 ثانیه‌ای را ارائه می‌کند که شامل شش نکته و ترفند ساده برای مقابله و شناسایی اطلاعات نادرست است.

مجموعه‌ای از شش قسمت، UnGap یک برنامه چت است که شامل زوج‌هایی از والدین و فرزندان سرشناس است که شامل شیبا چادا بازیگر و دختر نور، بازیگر Ahsaas Channa و مادر Kulbir Badesron، کمدین Abhishek Kumar و پدر Sundar Baalaji و کارآفرین روشن عباس و دختر است. آیت عباس، از جمله.

ما همچنین در حال راه اندازی یک #سوراکشا دیجیتال کمپینی که بر تلاش های ما برای ارائه اینترنت ایمن تر و فراگیر به همه استوار است. فاز اول #DigitalSuraksha شامل مشارکت با پلیس دهلی برای ارائه سواد دیجیتال به کاربران در شهر است. مرحله فعلی آن همچنین شامل اقداماتی برای فعال کردن آموزش دیجیتال و سوادآموزی در رفاه جوانان، ایمنی کودکان، مقابله با اطلاعات نادرست و آموزش کلی در مورد ابزارها و منابع ایمنی مختلف در فناوری‌های ما است.

برای تأکید بیشتر بر اهمیت حیاتی آموزش مردم در مورد ایمنی دیجیتال، ما همچنین مجموعه ای از ابتکارات آگاهی مصرف کننده را در مورد ابزارها و منابع موجود برای ایمن ماندن مردم معرفی می کنیم.

موضوع امسال برای روز اینترنت ایمن‌تر، بر جنبه‌ای مهم از حمایت از کودکان خردسال از طریق گفتگو در مورد زندگی در دنیای آنلاین تأکید می‌کند. با هدف حمایت و تشویق گفتگوهای معنادار بین والدین و فرزندان پیرامون موضوعات مهم مانند استفاده از رسانه های اجتماعی، سلامت روان و رفاه دیجیتال، ما با Yuvaa همکاری می کنیم تا راه اندازی شود. UnGap.

ما همچنین در حال راه اندازی یک کمپین جدید به نام “به محافظت از کودکان کمک کنید. به اشتراک نگذارید. نظر نده گزارش،” که از به اشتراک گذاری مطالب سوء استفاده جنسی از کودکان (CSAM) جلوگیری می کند و افراد را تشویق می کند که در عوض چنین محتوایی را گزارش کنند. این کمپین به مردم در مورد آسیب به اشتراک گذاری CSAM و تأثیر آن بر قربانیان آموزش می دهد. هر کسی که ویدیوها و تصاویر مضر کودکان را می بیند تشویق می کند تا با گزارش فوری آن به فیس بوک از قربانی محافظت کنند.