فیس بوک امروز و فردا | متا

منبع

ما از هوش مصنوعی برای شناسایی سازندگانی استفاده می‌کنیم که ممکن است علاقه‌مند به علایق شما باشند و نحوه توصیه ما Reels و سایر محتوای عالی را از سازندگان در فید شما بهبود دهیم. فراتر از توصیه‌ها، ما چندین ویژگی را معرفی کرده‌ایم تا پیدا کردن سازندگانی را که دوستشان دارید آسان‌تر کنیم: یک برچسب ایجادکننده در حال افزایش برای سازندگان محبوب، یک واحد پیشنهاد در فید که سازندگانی را توصیه می‌کند که باید آنها را دنبال کنید و یک اقدام دنبال کردن یکدست‌تر برای کمک به دنبال کردن سازندگان شما در توصیه ها یا نظرات در فیس بوک کشف می کنید.

در سال آینده، راه‌های بیشتری برای ادغام ویژگی‌های پیام‌رسانی در فیس‌بوک خواهیم ساخت. در نهایت، ما می‌خواهیم اتصال و اشتراک‌گذاری برای افراد آسان و راحت باشد، چه در برنامه مسنجر یا مستقیماً در فیس بوک.

مشتاقانه منتظر است

فیس بوک امسال را عالی شروع کرده است. برخلاف گزارش‌های دیگر، فیس‌بوک نه مرده است و نه می‌میرد، بلکه در واقع زنده و با 2 میلیارد کاربر فعال روزانه در حال رشد است. مردم از فیس بوک بیشتر از ارتباط با دوستان و خانواده استفاده می کنند، بلکه برای کشف و درگیر شدن در مورد آنچه برای آنها مهم است، استفاده می کنند. امروز، می‌خواهم درباره کارهایی که انجام می‌دهیم برای ارائه بهترین تجربه فیسبوک به افرادی که از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند و فرصت‌هایی که برای سازندگان ایجاد می‌کنیم، بیشتر به اشتراک بگذارم.

اکتشاف با هوش مصنوعی

پارکر پانل، یک خالق و بازیگر در حال رشد، رشد چشمگیری در مخاطبان و مخاطبان خود داشته است. او تنها در ماه گذشته به بیش از 30 میلیون نفر رسیده است و تعداد فالوورهای خود را از 13000 به 118000 در سال گذشته افزایش داده است – همه در فیس بوک. او به اشتراک گذاشته است قرقره ها صحنه های کمدی، شوخی و غیره که به او کمک کرده تا مخاطبان جدیدی پیدا کند. او به اشتراک گذاشت که “در فیس بوک، احساس می کنم ویدیوهای من بیشتر در معرض دید قرار می گیرند و تمام مخاطبان من آن را می بینند.”

میلیاردها نفر روی زمین در هر لحظه کارهای جالبی انجام می دهند و ما در حال کار بر روی باز کردن آن جهان برای افراد بیشتری با نشان دادن محتوایی هستیم که احتمالاً به آن علاقه دارید. هدف ما این است که به همه ابزارهایی برای بیان خود در قالب ارائه دهیم. که بهترین کار را برای آنها دارد: متن، عکس یا ویدیو. و ما به مردم سهولت می‌دهیم تا با مخاطبانی که برایشان مهم است به اشتراک بگذارند. گاهی اوقات با دوستان، گاهی اوقات با یک گروه، و به طور فزاینده ای بسیاری از مردم مایل به اشتراک گذاری عمومی هستند. ما بر این باوریم که ترکیبی از قالب‌های ساده برای استفاده، دسترسی آسان به مهم‌ترین مخاطبان شما و هوش مصنوعی کلاس جهانی که می‌تواند محتوا را به افرادی که بیشتر از آن قدردانی می‌کنند ارائه دهد – فیس‌بوک را به بهترین مکان برای کشف و اشتراک‌گذاری اجتماعی تبدیل می‌کند.

بخش مهمی از کار ما در مورد توصیه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی برای اتصال شما به افرادی که می‌خواهید بشناسید یا باید بشناسید، تشویق به کشف سازندگان در فیس‌بوک است. زمان بسیار خوبی برای خالق بودن است. سازندگان این روزها گزینه‌های زیادی دارند، و در حالی که فیس‌بوک همیشه پلتفرم اصلی سازندگان نیست، برنامه مهمی است که سازندگان در ادامه سفر خود از آن استفاده می‌کنند – فرصتی برای دستیابی به مخاطبان جهانی، برقراری ارتباط ایمن و فراهم می‌کند. عمیق‌تر با جوامع خود و دسترسی به یکی از مؤثرترین فهرست‌های ارائه‌های کسب درآمد از هر برنامه سازنده.

این کار به‌ویژه برای Reels بسیار کلیدی است که به سرعت در برنامه‌های ما هم در تولید و هم در مصرف رشد می‌کنند. من به روندهایی که در اینجا می بینیم خوشبین هستم، با بیش از 140 میلیارد Reels که هر روز در فیس بوک و اینستاگرام پخش می شود. در فیس بوک، ما از هوش مصنوعی برای توصیه همه نوع محتوا فراتر از Reels استفاده می کنیم: عکس، متن، گروه، ویدیوهای کوتاه و بلند و موارد دیگر. این یک تعهد فناوری عظیم است و توصیه‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در پاسخ به بازخورد مستقیم مردم از طریق ابزارهایی مانند ما ارائه و اصلاح می‌شوند. نمایش بیشتر یا نمایش کمتر ویژگی. ما همچنین تدابیری داریم تا مطمئن شویم توصیه‌ها مضر نیستند و بر خلاف ما نیستند استانداردهای جامعه.

من می‌خواهم نمونه‌ای از این که چگونه این کار تجربه جدیدی را در فیس‌بوک ارائه می‌کند به اشتراک بگذارم. بیایید از Groups استفاده کنیم. قبلاً، ممکن است توسط یکی از دوستانتان به یک گروه دعوت شوید، گروهی را بر اساس نیاز یا علاقه خاصی جستجو کنید یا پیشنهاد گروهی را ببینید که باید به آن بپیوندید. با استفاده از هوش مصنوعی برای یافتن محتوای گروه عمومی بر اساس علایق شما، اکنون می‌توانیم محتوای بسیار مرتبط از گروه‌های عمومی را در فید شما به شما نشان دهیم – بدون اینکه نیازی به جستجو داشته باشید یا بسته به شفاهی برای کشف یک گروه انجام دهید.

سازندگان و کسب درآمد

در طول سال‌ها، ما یکی از قوی‌ترین پیشنهادهای کسب درآمد را در میان هر برنامه ایجادکننده ایجاد کرده‌ایم تا سازندگان بتوانند از راه‌هایی که برای آنها منطقی‌تر است، درآمد کسب کنند. امسال، ما روی تطبیق و تقویت این ابزارها برای ویدیوهای کوتاه متمرکز شده ایم. ما به گسترش تبلیغات خود در تست‌های فیس‌بوک Reels ادامه می‌دهیم تا به سازندگان بیشتری کمک کنیم تا درآمد تبلیغاتی برای حلقه‌های خود کسب کنند و هدیه‌های مجازی را از طریق Stars on Reels رشد دهند.

پیام رسانی

ما به شدت روی ساخت ابزار برای سازندگان سرمایه گذاری کرده ایم. ما تلاش کرده‌ایم تا تجربه فیسبوک را برای سازندگان ساده‌سازی کنیم، قالب‌های بیشتری را برای بیان خلاق ارائه کنیم، ابزارهایی را برای کمک به رشد و مدیریت جوامع طرفداران، و راه‌های کسب درآمد به‌عنوان یک خالق در فیس‌بوک را گسترش دهیم.

ما همچنین شاهد روی آوردن افراد بیشتری به پیام‌رسانی به عنوان راهی برای ایجاد جامعه هستیم. ما سال گذشته شروع به معرفی چت‌های اجتماعی به برخی از گروه‌های فیس‌بوک کردیم تا مردم بتوانند در زمان واقعی با جوامع آنلاین خود در مورد موضوعات مورد علاقه خود عمیق‌تر ارتباط برقرار کنند. و نتایج اولیه امیدوارکننده است. در سراسر فیس‌بوک و مسنجر، شاهد افزایش 50 درصدی تعداد افرادی بودیم که در دسامبر 2022 چت‌های اجتماعی را امتحان می‌کردند.

یکی دیگر از بخش‌های ارائه بهترین تجربه به افرادی که از هوش مصنوعی استفاده می‌کنند این است که افراد بتوانند آنچه را که در فیس‌بوک کشف می‌کنند از طریق پیام‌رسانی، زمان، مکان و نحوه مطابقت با نیازهایشان آسان‌تر به اشتراک بگذارند، بدون اینکه نیازی به جابجایی به برنامه دیگری باشد. مکالمات خصوصی راه بزرگی است که مردم به اشتراک می گذارند و در برنامه های ما به آن متصل می شوند. امروزه بیش از 140 میلیارد پیام روزانه در سراسر برنامه های ما ارسال می شود. در اینستاگرام، مردم تقریباً 1 میلیارد بار در روز Reels را از طریق DM به اشتراک می گذارند و در فیس بوک نیز شاهد رشد شدید اشتراک گذاری Reels هستیم. ما در حال آزمایش توانایی افراد برای دسترسی به صندوق ورودی مسنجر خود در برنامه فیس بوک هستیم و به زودی شاهد گسترش این آزمایش از سوی ما خواهید بود.

در طول نزدیک به 20 سال گذشته، مردم برای چیزهای زیادی به فیس بوک آمده اند، از جمله برای دیدن آنچه که با دوستان، خانواده و گروه هایی که در آن ارتباط معنی دار اتفاق می افتد، می گذرد. در چند سال گذشته تغییری رخ داده است که مردم بیشتر به فیس بوک می آیند تا سرگرم شوند، چیزهای جدیدی کشف کنند یا ببینند در جهان چه می گذرد. این دلایل جدید دلیل سرمایه گذاری ما در کشفیات مبتنی بر هوش مصنوعی است.

به عنوان مثال، در پایان سال گذشته ما حالت حرفه ای برای پروفایل ها گسترش یافته است در سطح جهانی، یک تجربه نمایه ساده برای سازندگان برای دسترسی به فرصت‌های کسب درآمد و ابزارهای حرفه‌ای. از آن زمان، ده‌ها میلیون نفر آن را پذیرفته‌اند و باعث افزایش تعامل بین سازندگان و طرفدارانشان شده است. ما سازندگانی را دیده‌ایم که دوست دارند ادیت گالوز، یک عاشق و خالق غذا، که با حالت حرفه ای کار خود را آغاز کرد – فقط شش ماه پیش – فیس بوک خود را به بیش از 650000 دنبال کننده افزایش داد.

در متا، ما به خود افتخار می کنیم که مردم را در مرکز روندهای فناوری جدید قرار دهیم. سرمایه‌گذاری‌های ما در هوش مصنوعی راه‌های جدیدی را برای مردم باز می‌کند تا محتوای جدید و عالی را در فیس‌بوک کشف کنند و آن را با افرادی که برایشان مهم هستند به اشتراک بگذارند. به عنوان کلاس جهانی ما هوش مصنوعی متا تیم های تحقیقاتی به پیشرفت در هوش مصنوعی، به ویژه هوش مصنوعی مولد، ادامه می دهند، فیس بوک – و متا به طور گسترده تر – به دنبال ارائه این فناوری متحول کننده به میلیاردها نفر خواهند بود و به آنها اجازه ایجاد و اشتراک گذاری به روش های جدید را می دهند. گوش به زنگ باشید.