قفل چت واتس اپ: صمیمی ترین مکالمه شما را خصوصی تر کنید

قفل کردن یک چت آن رشته را از صندوق ورودی شما خارج می کند و آن را در پشت پوشه خود قرار می دهد که فقط با رمز عبور یا بیومتریک دستگاه شما مانند اثر انگشت قابل دسترسی است. همچنین به طور خودکار محتوای آن چت را در اعلان ها نیز پنهان می کند.

ما از امروز در واتس اپ، Chat Lock را برای مردم در سراسر جهان اجرا می کنیم.

منبع طی چند ماه آینده، گزینه‌های بیشتری را برای Chat Lock اضافه می‌کنیم، از جمله قفل‌هایی برای دستگاه‌های همراه و ایجاد یک رمز عبور سفارشی برای چت‌های شما تا بتوانید از یک رمز عبور منحصر به فرد متفاوت از تلفن خود استفاده کنید.

اشتیاق ما یافتن راه‌های جدیدی برای کمک به خصوصی و ایمن نگه داشتن پیام‌های شماست. امروز، قفل چت را در واتس اپ اعلام می کنیم که به شما امکان می دهد از صمیمی ترین مکالمات خود در پشت یک لایه امنیتی دیگر محافظت کنید.

ما معتقدیم این ویژگی برای افرادی که گهگاهی تلفن های خود را با یکی از اعضای خانواده به اشتراک می گذارند یا در لحظاتی که شخص دیگری گوشی شما را دقیقاً در لحظه ای که چت فوق العاده ای می رسد، گوشی شما را در دست دارد عالی خواهد بود.

می توانید با ضربه زدن روی نام یک به یک یا گروه و انتخاب گزینه قفل، چت را قفل کنید. برای آشکار کردن این چت‌ها، به آرامی صندوق ورودی خود را پایین بکشید و رمز عبور یا بیومتریک خود را وارد کنید.