قهوه فوری موکا گانودرما دکتر بیز قیمت و خرید کالایاب

قهوه فوری موکا گانودرما دکتر بیز قیمت و خرید کالایاب

از فواید مهم قهوه موکا، ایجاد حس آرامش،رفع سردردو هوشیاری ذهن است. گانودرما در نتیجه پاکسازی خون و کبد توسط ژرمانیوم ارگانیک ، آکنه را درمان می کند. گانودرما به علت داشتن مقدار زیادی از ژرمانیوم ارکانیگ ، اکسیژن رسانی به اندام ها را افزایش داده ، پلی ساکارید و تری تروپن باعث کاهش چربی خون و آدنوزین با از بین بردن لخته های خونی باعث کاهش غلظت خون می شوند.

  • این قهوه خوش طعم و با کیفیت در فروشگاه کالا اکسیر با قیمت های باورنکردنی در تعداد مختلف موجود میباشد.
  • گانودرما مقدار غیرطبیعی پروتئین در ادرار و کلسترول را کاهش می دهد و منجر به حفظ عملکرد طبیعی کلیه ها می شود.
  • طرفدار نوشیدنی قهوه معمولا از طعم قهوه موکا گانودرما نیز استقبال می کنند.
  • این نوشیدنی به راحتی با نوشیدنی طعم دار که ترکیبی از قهوه و شکلات است و موکا نامیده می شود اشتباه گرفته می شود.
  • قهوه موکا دکتر بیز به قطع یکی از خوش طعم ترین و دلچسب ترین قهوه هایی که خوردید میباشد.

در کنار بحث قیمت قهوه فوری موکا گانودرما می توان به این نکته اشاره کرد که مزیت های بسیار استفاده از این نوع قهوه ارزش پرداخت هزینه بسیار بالا برای تهیه آن را خواهد داشت. افراد میتوانند با مصرف این محصول احساس آرامش و شادابی را در خود به وجود آورده و هرگونه استرس و اضطرابی را از خود دور سازند. مصرف این محصول روزانه به صورت یک وعده قبل و یا بعد از وعده های غذایی توصیه می شود.

قهوه فوری موکا با قارچ گانودرما دکتر بیز

سلام عذر میخوام بعضی جاهاازاین محصول تبلیغ لاغری ۴تا۶کیلودرماه انجام میدن ومدعی هستن کاهش اشتها رودرحد عمل اسلیو‌معده انجام میدن، آیا واقعیت داره؟ نگرانم حاوی ترکیبات مخدر باشه. کافه موکا ترکیبی لذیذ از کافه اسپرسو و خامه است در واقع، کافه لاته یک واژه ایتالیایی برای شیرقهوه است. یک ساشت از قهوه گانودرما لاته حاوی ۱۲ کیلو کالری انرژی ، قند ۲ گرم ، چربی ۰۴ گرم ، نمک ۰۰۰۵ گرم و اسیدهای چرب ترانس ۰۱ گرم می باشد. قارچ گانودرما ، با تقویت اینترفرون آلفا و گاما ، که توسط سیستم ایمنی تولید می شوند ، کبد پاکسازی و از ورود هر ویروسی به کبد جلوگیری می کند.

قارچ گانودرما یک منبع غنی از ویتامین، آنتی اکسیدان و مواد مغذی است که مواد خوراکی زیادی قابل ترکیب است اما ترکیب قهوه و گانودرما در واقع یکی از مفید ترین شیوه های مصرف این ماده غذایی شگفت انگیز میباشد. شرکت بیز برای اولین بار در ایران و به صورت منحصر به فرد اقدام به تولید انواع قهوه گانودرما از جمله قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودرما کرده است که حاوی مقادیر مجازی از قارچ گانودرما هستند. نوشیدن روزانه یک فنجان از قهوه فوری موکا همراه با پودر قارچ گانودرما شما را در طول روز هوشیار نگه داشته و کمک میکند تا با تمرکز بالاتری به کارهایتان برسید. این محصول یکی از گواراترین و پرطرفدارترین نوشیدنی های ترکیب شده با قارچ گانودرما است.

قهوه گانودرما

علاوه بر این گانودرما از انعقاد خون جلوگیری کرده و ماده آدنوزین که به طور طبیعی در آن وجود دارد، موجب نبض منظم تر و هرچه بهتر قلب می شود. همچنین این قارچ در درمان بیماری های قلبی نظیر بیماری عروق کرونر که مربوط به آسیب دیدگی رگ های اصلی شریان قلب است نیز مورد استفاده قرار می گیرد. کار و مشغله فراوان در زندگی روزمره هر انسانی موجب فکر مشغولی و در نتیجه ایجاد خستگی، افسردگی ،سردرد و ضعف آریو کالا اعصاب خواهد داشت.

نحوه مصرف قهوه موکا گانودرما :

روش تهیه این فوم به این شکل است که آب داغ را روی پودر قهوه موکا میریزید و یک بار هم میزنید. یک بار دیگر پس از ۲۰ ثانیه این کار را تکرار میکنید تا فوم نرم و پفکی روی نوشیدنی ایجاد شود. این نوشیدنی بهترین انتخاب برای کسانی است که عاشق طعم شکلات هستند ولی مزه‌ی بسیار تلخ قهوه را دوست ندارند. از این محصول برای تهیه‌ی نوشیدنی‌ها مثل میلک‌شیک نیز می‌شود استفاده کرد.